ZEMİNİN KURBANI OLDUK

PTT 1 inci Ligi ekibi Samsunspor un teknik direktörü Erhan Altın, Bolu deplasmanında iyi mücadele ettik. Galip gelmek ve 3 puanı hanemize yazdırmak isterdik ama sahanın zemini buna müsaade etmeyince 1 puana razı olduk dedi.\r\n

 ZEMİNİN KURBANI OLDUK
Boluspor deplasmanına kazanmak için gittiklerini belirten PTT 1 inci Ligi ekibi Samsunspor un teknik direktörü Erhan Altın, futbolcularının 90 dakika boyunca istediklerini yaptığını vurgularken şöyle konuştu:
Bir tek golü bulamadık. Boluspor boş takım değil. Ama biz de kaliteli bir takımız. Artık sistemimizi oturttuk. Bizi tek zorlayan saha zemini oldu. Eğer zemin düzgün olsaydı evimize 3 puanla dönebilirdik. Zeminin azizliğine uğradık, diyebilirim. Ben hep ifade ediyorum. Biz tüm rakiplerimizi ciddiye alıp, onlara saygı gösteriyoruz. İyi bir çıkış yakaladık. Kaliteli bir takımsak bunu neticeye de yansıtmamız gerekirdi. Kalitemizi zemine yansıtabilmek için çok uğraştık ancak zemin buna müsaade etmedi.
Saha zemininden 2 takımın da olumsuz etkilediğini söyleyen Erhan Altın, açıklamasına şöyle devam etti: 
Bizim ilk amacımız rakibimize pozisyon vermemek ve yakaladığımız pozisyonları da değerlendirmek. Bu felsefe ile mücadele ediyoruz. Biz oyunu komple oynuyoruz. Oyunu sadece tek yönlü değil, 2 yönlü oynamaya gayret gösteriyoruz. Çok şükür bunu da başarıyoruz. Ama ara sıra böyle sahaların azizliğine uğruyoruz. Bu sadece bizim değil, ligdeki tüm takımların zaman zaman karşılaştığı bir sorun. Normalde Boluspor da çok iyi bir takım. Daha zevkli bir karşılaşma olabilirdi. Ama zemin buna müsaade etmedi.
GALİP ÖZTÜRK ALACAĞINI BAĞIŞLADI 
Bu arada Metro Turizm sahibi Galip Öztürk, Samsunspor un, 2010-2011 futbol sezonundan kendisine olan 1 milyon 262 bin liralık borcu, kulübe bağışladı.
DHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

1 Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

2 Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

3 Yangın dumanından etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı

Arda Turan dede ocağında

4 Arda Turan dede ocağında

Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

5 Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

6 İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti