Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

BAŞKAN TOGAR VATANDAŞI DİNLEDİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar pazartesi günleri merkez hizmet binasındaki çözüm merkezinde, perşembe günleri ise Kutlukent Düğün Salonu’nun üzerine yeni yapılan başkanlık makamında vatandaşların şikayet ve taleplerini dinliyor.\r\n

BAŞKAN TOGAR VATANDAŞI DİNLEDİ
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, halkın dertlerini dinleyebilmek için her hafta pazartesi günleri Tekkeköy merkez binada, perşembe günleri ise Kutlukent’e yeni yapılan makamda halk günleri düzenlemeye başladı.
“HALKIMIZIN DERTLERİNE KULAK VERİYORUZ”
Başkanı Hasan Togar yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın taleplerini dertlerini dinlemek amacıyla pazartesi günleri ve perşembe günleri halk günleri düzenlemeye başladık. Pazartesi günleri Tekkeköy’ün pazarının olması nedeniyle halkımız merkeze pazar alış verişi yapmaya iniyor. Halkın yoğun olduğu pazartesi günleri, Tekkeköy merkezdeki belediyemizin çözüm merkezinde halkımız ile bir araya gelip dertlerini, sıkıntılarını, taleplerini dinliyoruz. Perşembe günleri ise Kutlukent’te pazar kurulması nedeniyle o bölgenin ve civar köylerin halkı alış veriş için pazara iniyor. Bu nedenle de perşembe günleri Kutlukent ve civarındaki halkımız ile bir araya geliyoruz. Kutlukent hizmet binamızın kapatılıp Tekkeköy’deki yeni hizmet binamıza taşınmasıyla bu bölgedeki halkımız ile bir araya gelebilecek bir mekan oluşturmak için Kutlukent Düğün Salonu’nun üzerine bir makam yaptırdık. Bu yeni makamımızda haftanın beş günü görevli personelimiz halkımıza her konuda hizmet veriyor. Bizlerde her perşembe günü düzenlediğimiz halk günüyle Kutlukent ve civarındaki köylerimizden gelen vatandaşlarımıza kulak veriyoruz” dedi.
“ÇÖZÜM MERKEZİ HALKIN HİZMETİNDE”
“Halkımız tüm talep, istek ve şikayetlerini çözüm merkezimize iletiyor” diyen Togar, “Çözüm merkezimizde gerekli birimlere konuları aktarıp en kısa zamanda sorunları çözülüyor. Bizim halk günü düzenlememizdeki amacımız halkımızla bir araya gelebilip, onlarla ilgilenelim ve onların her zaman yanında olduğumuzu hissettirelim dedik. Bizler 50 bin nüfuslu Tekkeköy ilçemizde yaşayan tüm halkımızın acı tatlı her gününde yanında olmaya devam edeceğiz. Halk günlerimize vatandaşlarımızın ilgisi çok yoğun. Görüyorum ki vatandaşlarımızın sorunları daha bize gelmeden çözüm merkezimizde hallediliyor. Artık vatandaşlarımız da çözüm merkezimizi benimsedi ve alıştı. Tüm amacımız halkımıza daha hızlı, kesintisiz ve daha kaliteli hizmet verebilmektir” şeklinde konuştu. 

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

1 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

2 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor 46 farklı isim

3 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

4 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsun Haber  Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

5 Samsun Haber: Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

6 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

7 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Giresun Haber Giresunda yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

8 Giresun Haber: Giresun'da yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

9 Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

 Kopyala-yapıştır

10 Kopyala-yapıştır...