YENİ TÜRKİYE NİN YILDIZI SAMSUN

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Yeni Türkiye nin yıldız şehri Samsun olması için mücadele edeceğiz dedi\r\n

YENİ TÜRKİYE NİN YILDIZI SAMSUN
AK Parti Bafra İlçe Teşkilatı ile yemekte bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Yeni Türkiye nin yıldız şehrinin Samsun olması için mücadele edeceklerini söyledi.
Bafra Öğretmenevi nde düzenlenen yemeğe, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve yönetimi, AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Adnan Günal ve yönetimi, AK Parti Bafra Kadın Kolları Başkanı Nurten Öztürk ve yönetimi, selediye meclis üyeleri ve mahalle temsilcileri katıldı.
AYNI HEDEFE YÜRÜYORUZ
AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Aday adaylarımız yoğun çalışmalar içerisindeyken teşkilatlarımızda üzerine düşen çalışmaları yerine getirmektedir. Hepimiz aynı hedefe yürüyoruz. Bütün bu çalışmalarda hedef aynı gaye aynı inşallah 2023, 2053 ve 2071 de hedeflerimize topyekun ulaşacağız. Aday adayımız Ahmet Akça ya teşekkür ediyorum, bizleri böyle bir yemekte bir araya getirdi. Bunun öncesinde de Cumartesi günü muhteşem bir kalabalıkla İlçe başkanlığı binamız önünde aday adaylığını açıkladı. Aday adaylığı hayırlı uğurlu olsun diyorum ve  2015 seçimlerinin Bafra mıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum diye konuştu.
İÇİNİZDEN BİRİYİM
Yeni bir seçim sürecinde olduklarını belirten AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça ise konuşmasında şunları söyledi: Türkiye nin büyümesini ve Dünya da söz sahibi olmasını istemeyen dış güçler 17-25 aralık sürecinde ki paralel darbeyi harekete geçirdiler. Milletimiz sağ olsun bu oyunlara gelmedi ve onlara en net cevabı verdi. Sizler sayesinde en net cevabı veren iller arasında Samsun yüzde 60 üzerinde bir oyla en güzel cevabı vermiştir. Bu güne kadar atlattığımız yedi seçimin adeta final seçimindeyiz. 2015 seçimleri bütün bu kazanımların anayasal değişiklikle güvence altına alınacağı bir seçim olacaktır. Ve bu seçim sonrasında yeni anayasa ile yeni Türkiye yi kuracağız. Bu yeni Türkiye vizyonunda yer almak ve Yeni Türkiye nin gelişen yıldız şehri Samsun olsun diye çıktığım bu yolda birlikte mücadele edeceğiz. Samsun coğrafi konumu kültürel yapısı ve tarihi mirasıyla Türkiye nin yıldız şehri olacak bir konumdadır. 2002 den bu yana Samsun umuz çok gelişti ama bizim amacımız daha çok hizmet almasını ve daha çok gelişmesini sağlamaktır. İçinizden birisi olarak memleketimi çok iyi tanıyor ve ihtiyaçlarını biliyorum dolayısıyla hep birlikte inşallah memleketimize güzel hizmetler getireceğiz.

Ümit CEYLAN


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

2 Coşkun Zeren: 'Transfer için isimler hazır'

Samsun'da kar yolları kapadı!

3 Samsun'da kar yolları kapadı!

Samsunspor'da stoper kalmadı

4 Samsunspor'da stoper kalmadı

Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

5 Samsunspor'da gözler Vali Kaymak'ta

AK Parti Samsun'da yenilik

6 AK Parti Samsun'da yenilik

Samsunspor rakipleriyle sevindi

7 Samsunspor rakipleriyle sevindi

Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

8 Türkiye'yi duygulandıran Samsunlu askerin ailesi konuştu

Samsun'da torbacılar adliyede

9 Samsun'da torbacılar adliyede

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'

10 ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'