Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

AK PARTİ YE GÖNÜL VERDİM

Eski Basın İlan Kurumu İl Müdürü ve AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bayraktar, “Kuruluşundan bugüne gönül verdiğim partimizde A’dan Z’ye bütün teşkilatlarımızla birlikte omuz omuza hizmet kervanının içinde aktif olarak yer almanın mutluluğ

AK PARTİ YE GÖNÜL VERDİM
Eski Basın İlan Kurumu İl Müdürü Mustafa Bayraktar, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Bayraktan, kuruluşundan itibaren gönül verndiği partisinde aktif olarak yer almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi
SAMSUN BAŞ AKTÖR
Karadeniz Bölgesi ndeki her şehrin üç aşağı beş yukarı ekonomik ve sosyal durumunun aynı olduğunu ifade eden Bayraktar, “Ancak bir gerçek daha var ki, hiçbiri tek başına yeterli yatırımı alamıyor. Birbirini tamamlayan yatırımların bölgeye entegre edilmesi için her ilden başta STK’lar olmak üzere iş dünyası ve üniversitelerden heyetler oluşturulmalı. Bölge ile ilgili talepler bu heyetlerin ortak imzası ile kamuoyuna açıklanıp hükümet nezdinde takip edilmeli. Tabi Samsunumuzun önderliğinde olmalı. Bu Samsun’u bölgenin baş aktörü haline getirirken sosyal ve ekonomik alanda önemli noktalara taşıyacaktır diye konuştu.
SORUNLAR DERT EDİNİLMELİ
Kentlilik bilincinin oluşturulmasının çok önemli olduğunun altını çizen AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Bayraktar, “Maalesef bu durum ciddi sıkıntılara yol açıyor. Kent sakini genellikle hemşeri anlayışı etrafında kümelenirken kent sahibi olgusu ise şehrin bütün dinamiklerinin bir arada olmasını sağlıyor. O nedenle bu şehrin güneşinden faydalanan yağmurunda ıslanan herkesin kentin sakini olgusunu terk edip kentin sahibi olgusu etrafında toplanması gerekir. Ben değil biz olacağız. Samsun’da herkes sorunları dert edinmeli ki çözüm aşamasına kolaylıkla geçilsin” dedi.
YATIRIM İÇİN MÜCADELE
Ulaşımdan sağlığa, eğitimden turizme spora kadar pek çok alanda hükümetlerinin 12 yılda 12 katrilyondan fazla yatırım yaptığını söyleyen Bayraktar, Bu yatırımlara belediyelerin yaptığı çalışmalar dahil değil. Bu da her yıl bir katrilyonluk yatırım demektir. Bu ne demek? Bu süre içinde görev alan bakanlarımız milletvekillerimiz il, ilçe, belde, köy yöneticilerimiz, gençlik ve kadın kollarımız kısaca teşkilatlarımızın birlik ve beraberlik için yaptığı çalışmalar sonucu şehrimiz eksik olan bir çok yatırıma kavuşmuştur. Yeterli mi? Daha çok çalışacağız. Teşkilatlarımızla birlikte düşünüp birlikte karar vererek çok daha fazla yatırımı ilimize çekmek için mücadele edeceğiz dedi.
PROJE ÜRETENE DESTEK 
AK Parti ye olan ilginin yapılan başarılı çalışmaların ve istikrarın sonucu olduğunu da ifade eden Bayraktar, “Rabbim şehrimiz için kim daha iyi proje üretip hizmet edecekse görevi ona nasip etsin. Bizim derdimiz şehrimiz. Hizmet noktasında ben olmuşum olmamışım önemli değil önemli olan şehrimizin derdiyle fazlasıyla dertlenen çok daha modern ve yaşanabilir olması için hizmet edenlerin seçilmesidir. Uygulanabilir projelerle her metresi değerlendirilebilecek nitelikte olan Samsunumuza farklı alanlarda neler yapılabilir bunların ortaya konulması gerekir. Bu vesile ile de tüm aday adayı olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Hizmet yarışının galibi mağlubu olamaz. Davamıza makam, mevki, şan ve şöhretlerle değil hangi görev verilirse verilsin hizmet etme anlayışıyla bağlıyız diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Yönetim sessiz taraftar tepkili

1 Yönetim sessiz taraftar tepkili

Samsunda iş kazası

2 Samsun'da iş kazası!

Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı

3 Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı!

Bir gözaltı ve bir gerçek

4 Bir gözaltı ve bir gerçek...

Liderimizin emirlerine amadeyiz

5 Liderimizin emirlerine amadeyiz

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta MHP daha da güçlenecek

6 MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta: 'MHP daha da güçlenecek'

Kritik haftalar

7 Kritik haftalar

Samsunda meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

8 Samsun'da meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

9 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'