MİLLET NE DERSE O

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, “Milletvekili olunca yüzüm güleç olacak, kaşlarım çatık olmayacak. Vatandaşı unutmayacağız. Vatandaş asıl patrondur. Biz vatandaşın vermiş olduğu yetkiyle milletvekilliği yaptığımızı unutmayacağız” d

 MİLLET NE DERSE O
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, AK Parti Vezirköprü İlçe Teşkilatı ile yemekte bir araya geldi. Düzenlenen etkinliğe AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, eski ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı ve yönetim kurulu, gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu, mahalle başkanları ve köy temsilcileri katıldı.
TEŞKİLAT ÜYELERİ İLE BULUŞTU
Geçen günlerde AK Parti il binasında milletvekili aday adaylığını açıklayan Av. Adem Güney, seçim çalışmalarına hız verdi. Vezirköprü’ye ziyaret gerçekleştiren Aday Adayı Av. Adem Güney, ilk olarak ilçe parti binasında ziyaret gerçekleştirerek yönetim kurulu üyeleri ile istişarede bulundu. Ardından Tarihi Bedesten Çarşısı’nda bulunan tarihi restoranda verilen yemekte Adem Güney, teşkilat üyeleri ile tek tek sohbet etti.
LÜTFEN BENİ DÜZELTİN 
Aile hayatı, iş hayatı ve siyasi hayatı hakkında bilgi veren Güney, “Osmanlı’nın dirilişini yeniden Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki bu ekip dünyaya gösteriyor. Dünya şu anda hamdolsun Türkiye’yi örnek alıyor, Türkiye’yi izliyor. AK Parti zihniyeti, fikriyatı bir siyasi parti hareketi değildir, birilerinin başbakan olması, bakan olması, milletvekili olması, belediye başkanı olması, meclis üyesi olması değildir. Hakkın hakimiyeti için verilen mücadelenin adıdır. Gücün, kuvvetin değil hakkın ve haklının korunması, üstün tutulması için verilen mücadelenin adıdır AK Parti. Biz AK Parti döneminde burada il başkanlığı yaptık. Dertli olan, konuşan insanı dinledik. Yeniden dinleyeceğiz. Milletvekili olursak insanlarla göz göze geleceğim sessiz mekanları tercih etmeyeceğim, 3-5 kişinin etki alanına girmeyeceğim, yüzüm güleç olacak, kaşlarım çatık olmayacak. Biz milletvekili olduk diye vatandaşı unutmayacağız. Vatandaş asıl patrondur. Biz vatandaşın vermiş olduğu yetkilerle burada milletvekilliği yaptığımızı unutmayacağız. Kutlu başlanılan bu yolda mutlu olunacaksa insan olmanın gereği yapılacak. İnşallah sizde bir yanlışım olduğu zaman lütfen beni düzeltin. Geldiğimiz bu süreçte önümüzde yapılacak olan 7 Haziran 2015 genel seçimleri için bilgi, birikim ve tecrübelerimi, genel merkezimizin aday göstermesi halinde ve seçilmemiz durumunda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde şehrim olan Samsun ve Vezirköprü ilçesinde kullanmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

1 Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

2 Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

Ayite sosyal medyayı salladı

3 Ayite sosyal medyayı salladı

Fındık fiyatlarında son durum ne.... Fındık fiyatları ne kadar?

4 Fındık fiyatlarında son durum ne.... Fındık fiyatları ne kadar?

Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

5 Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

6 Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

7 Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

8 Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

Samsun'daki cami inşaatı durduruldu

9 Samsun'daki cami inşaatı durduruldu

Samsun'da sahilde fenalaşan adam öldü

10 Samsun'da sahilde fenalaşan adam öldü