MİLLET NE DERSE O

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, “Milletvekili olunca yüzüm güleç olacak, kaşlarım çatık olmayacak. Vatandaşı unutmayacağız. Vatandaş asıl patrondur. Biz vatandaşın vermiş olduğu yetkiyle milletvekilliği yaptığımızı unutmayacağız” d

 MİLLET NE DERSE O
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, AK Parti Vezirköprü İlçe Teşkilatı ile yemekte bir araya geldi. Düzenlenen etkinliğe AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, eski ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı ve yönetim kurulu, gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu, mahalle başkanları ve köy temsilcileri katıldı.
TEŞKİLAT ÜYELERİ İLE BULUŞTU
Geçen günlerde AK Parti il binasında milletvekili aday adaylığını açıklayan Av. Adem Güney, seçim çalışmalarına hız verdi. Vezirköprü’ye ziyaret gerçekleştiren Aday Adayı Av. Adem Güney, ilk olarak ilçe parti binasında ziyaret gerçekleştirerek yönetim kurulu üyeleri ile istişarede bulundu. Ardından Tarihi Bedesten Çarşısı’nda bulunan tarihi restoranda verilen yemekte Adem Güney, teşkilat üyeleri ile tek tek sohbet etti.
LÜTFEN BENİ DÜZELTİN 
Aile hayatı, iş hayatı ve siyasi hayatı hakkında bilgi veren Güney, “Osmanlı’nın dirilişini yeniden Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki bu ekip dünyaya gösteriyor. Dünya şu anda hamdolsun Türkiye’yi örnek alıyor, Türkiye’yi izliyor. AK Parti zihniyeti, fikriyatı bir siyasi parti hareketi değildir, birilerinin başbakan olması, bakan olması, milletvekili olması, belediye başkanı olması, meclis üyesi olması değildir. Hakkın hakimiyeti için verilen mücadelenin adıdır. Gücün, kuvvetin değil hakkın ve haklının korunması, üstün tutulması için verilen mücadelenin adıdır AK Parti. Biz AK Parti döneminde burada il başkanlığı yaptık. Dertli olan, konuşan insanı dinledik. Yeniden dinleyeceğiz. Milletvekili olursak insanlarla göz göze geleceğim sessiz mekanları tercih etmeyeceğim, 3-5 kişinin etki alanına girmeyeceğim, yüzüm güleç olacak, kaşlarım çatık olmayacak. Biz milletvekili olduk diye vatandaşı unutmayacağız. Vatandaş asıl patrondur. Biz vatandaşın vermiş olduğu yetkilerle burada milletvekilliği yaptığımızı unutmayacağız. Kutlu başlanılan bu yolda mutlu olunacaksa insan olmanın gereği yapılacak. İnşallah sizde bir yanlışım olduğu zaman lütfen beni düzeltin. Geldiğimiz bu süreçte önümüzde yapılacak olan 7 Haziran 2015 genel seçimleri için bilgi, birikim ve tecrübelerimi, genel merkezimizin aday göstermesi halinde ve seçilmemiz durumunda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde şehrim olan Samsun ve Vezirköprü ilçesinde kullanmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

3 Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

4 Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

5 Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

6 Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

7 Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

Üzerine baza düşen çocuk öldü

8 Üzerine baza düşen çocuk öldü

Didim'deki yangın korkuttu

9 Didim'deki yangın korkuttu