MİLLET NE DERSE O

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, “Milletvekili olunca yüzüm güleç olacak, kaşlarım çatık olmayacak. Vatandaşı unutmayacağız. Vatandaş asıl patrondur. Biz vatandaşın vermiş olduğu yetkiyle milletvekilliği yaptığımızı unutmayacağız” d

 MİLLET NE DERSE O
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, AK Parti Vezirköprü İlçe Teşkilatı ile yemekte bir araya geldi. Düzenlenen etkinliğe AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, eski ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları başkanı ve yönetim kurulu, gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu, mahalle başkanları ve köy temsilcileri katıldı.
TEŞKİLAT ÜYELERİ İLE BULUŞTU
Geçen günlerde AK Parti il binasında milletvekili aday adaylığını açıklayan Av. Adem Güney, seçim çalışmalarına hız verdi. Vezirköprü’ye ziyaret gerçekleştiren Aday Adayı Av. Adem Güney, ilk olarak ilçe parti binasında ziyaret gerçekleştirerek yönetim kurulu üyeleri ile istişarede bulundu. Ardından Tarihi Bedesten Çarşısı’nda bulunan tarihi restoranda verilen yemekte Adem Güney, teşkilat üyeleri ile tek tek sohbet etti.
LÜTFEN BENİ DÜZELTİN 
Aile hayatı, iş hayatı ve siyasi hayatı hakkında bilgi veren Güney, “Osmanlı’nın dirilişini yeniden Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki bu ekip dünyaya gösteriyor. Dünya şu anda hamdolsun Türkiye’yi örnek alıyor, Türkiye’yi izliyor. AK Parti zihniyeti, fikriyatı bir siyasi parti hareketi değildir, birilerinin başbakan olması, bakan olması, milletvekili olması, belediye başkanı olması, meclis üyesi olması değildir. Hakkın hakimiyeti için verilen mücadelenin adıdır. Gücün, kuvvetin değil hakkın ve haklının korunması, üstün tutulması için verilen mücadelenin adıdır AK Parti. Biz AK Parti döneminde burada il başkanlığı yaptık. Dertli olan, konuşan insanı dinledik. Yeniden dinleyeceğiz. Milletvekili olursak insanlarla göz göze geleceğim sessiz mekanları tercih etmeyeceğim, 3-5 kişinin etki alanına girmeyeceğim, yüzüm güleç olacak, kaşlarım çatık olmayacak. Biz milletvekili olduk diye vatandaşı unutmayacağız. Vatandaş asıl patrondur. Biz vatandaşın vermiş olduğu yetkilerle burada milletvekilliği yaptığımızı unutmayacağız. Kutlu başlanılan bu yolda mutlu olunacaksa insan olmanın gereği yapılacak. İnşallah sizde bir yanlışım olduğu zaman lütfen beni düzeltin. Geldiğimiz bu süreçte önümüzde yapılacak olan 7 Haziran 2015 genel seçimleri için bilgi, birikim ve tecrübelerimi, genel merkezimizin aday göstermesi halinde ve seçilmemiz durumunda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde şehrim olan Samsun ve Vezirköprü ilçesinde kullanmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Taner Taşkın'ın ekibi

1 İşte Taner Taşkın'ın ekibi

Samsunspor'da odak noktası transfer

2 Samsunspor'da odak noktası transfer

19 Mayıs Stadyumu için büyük plan

3 19 Mayıs Stadyumu için büyük plan

Çepni ailesinin acı günü

4 Çepni ailesinin acı günü

Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor

5 Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor

Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

6 Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

Samsun'da limandan TIR'la 15 ton buğday çaldılar

7 Samsun'da limandan TIR'la 15 ton buğday çaldılar

Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı

8 Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı

Canberk de tamam

9 Canberk de tamam

Samsun'da otomobil yolcu yolcu otobüsüne çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

10 Samsun'da otomobil yolcu yolcu otobüsüne çarptı: 1 ölü, 1 yaralı