SAMSUN UN AVUKATI OLACAĞIM

Eski AK Parti Canik İlçe Başkanı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Samsun milletvekili aday adayı oldu. Hocaoğlu, Bir Avukat olarak, nasıl vekilli olduğum kişileri savunmuşsam; Samsun un vekili olursam, aynı şekilde halkımızın hakkını ve çıkarlarını sonuna kadar savu

SAMSUN UN AVUKATI OLACAĞIM
Eski AK Parti Canik İlçe Başkanı Av. Yılmaz Hocaoğlu, AK Parti İl Başkanlığı na evraklarını teslim ederek milletvekili aday adayı oldu. İl Başkanlığı Konferans Salonu nda basın toplantısı düzenleyen Av. Yılmaz Hocaoğlu, siyaseti insanlara hizmet etmenin yollarından biri olarak gördüğünü belirterek, Halk varsa siyasetçi var, halk varsa vekil var. Dolayısı ile halktan kopuk, ulaşılamayan bir siyaset anlayışını asla kabul edemeyiz. Allah nasip eder ise herkesimden insan rahat, kolay ulaşabileceği, derdini, sorununu paylaşabileceği bir vekil olacağım. Bu güne kadar bütün siyasi hayatım boyunca da böyle oldum. İnsanların dertleriyle birebir ilgilendim. Hiçbir zaman halkın üzerime kendimi görmedim, insanlara uzak bir şekilde siyaset yapmadım. Bir Avukat olarak nasıl ki vekili olduğum kişileri savunmuşsam bu halkın vekili olursam aynı şekilde halkımızın hakkını ve çıkartlarını sonuna kadar savunacağım. Samsun un avukatı olacağım diye konuştu.
HEDEF İLK 16
Samsun un zengin kaynaklara sahip olduğunu da söyleyen Hocaoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü: Samsun un gelişip kalkınması için siyasetçisi, bürakratı, iş adamı bir araya gelecek ve işbinrliği içerisinde çalışacağız. Bu şehrin kavga ederek kaybedecek vakti yoktur. Herkesin bu şehre katacağı şeyler var yeter ki uyum içerisinde bir araya gelebilelim. Bu uyumu ve birlikteliği sağlayacağıma inanıyorum. yeni Türkiye de yeni Samsun u inşaa edeceğiz. Samsun için atılım dönemi olacak. İlk 5 yıl içerisinde ülkemizin en gelişmiş 16 ili arasında yer alacağız. Bu bizim henüz ilk durağımız olacak. İkinci hedef ilk 5 il arasında yer almak. Hep birlikte çalışacağız ve inanıyorum ki bunu da başaracağız.  

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Samsunspor'da Chibuike sürprizi

2 Samsunspor'da Chibuike sürprizi

Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

3 Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu: 'Değişik kadroyla çıktım'

4 Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu: 'Değişik kadroyla çıktım'

Ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

5 Ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

Başbakan'dan 'asgari ücret' açıklaması

6 Başbakan'dan 'asgari ücret' açıklaması

Yusuf Yazıcı Samsun'da

7 Yusuf Yazıcı Samsun'da

Ahmet Arıman 23 yaşındaki sevgilisi Kader Kaynak ile evlendi

8 Ahmet Arıman 23 yaşındaki sevgilisi Kader Kaynak ile evlendi

ZMO Samsun Şube Başkanı Hayati Tosun: 'Bu kuruldan hayırlı sonuç çıkmaz'

9 ZMO Samsun Şube Başkanı Hayati Tosun: 'Bu kuruldan hayırlı sonuç çıkmaz'

Okul müdürünü katleden öğrenciden kan donduran ifade

10 Okul müdürünü katleden öğrenciden kan donduran ifade