Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

SAMSUN UN AVUKATI OLACAĞIM

Eski AK Parti Canik İlçe Başkanı Av. Yılmaz Hocaoğlu, Samsun milletvekili aday adayı oldu. Hocaoğlu, Bir Avukat olarak, nasıl vekilli olduğum kişileri savunmuşsam; Samsun un vekili olursam, aynı şekilde halkımızın hakkını ve çıkarlarını sonuna kadar savu

SAMSUN UN AVUKATI OLACAĞIM
Eski AK Parti Canik İlçe Başkanı Av. Yılmaz Hocaoğlu, AK Parti İl Başkanlığı na evraklarını teslim ederek milletvekili aday adayı oldu. İl Başkanlığı Konferans Salonu nda basın toplantısı düzenleyen Av. Yılmaz Hocaoğlu, siyaseti insanlara hizmet etmenin yollarından biri olarak gördüğünü belirterek, Halk varsa siyasetçi var, halk varsa vekil var. Dolayısı ile halktan kopuk, ulaşılamayan bir siyaset anlayışını asla kabul edemeyiz. Allah nasip eder ise herkesimden insan rahat, kolay ulaşabileceği, derdini, sorununu paylaşabileceği bir vekil olacağım. Bu güne kadar bütün siyasi hayatım boyunca da böyle oldum. İnsanların dertleriyle birebir ilgilendim. Hiçbir zaman halkın üzerime kendimi görmedim, insanlara uzak bir şekilde siyaset yapmadım. Bir Avukat olarak nasıl ki vekili olduğum kişileri savunmuşsam bu halkın vekili olursam aynı şekilde halkımızın hakkını ve çıkartlarını sonuna kadar savunacağım. Samsun un avukatı olacağım diye konuştu.
HEDEF İLK 16
Samsun un zengin kaynaklara sahip olduğunu da söyleyen Hocaoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü: Samsun un gelişip kalkınması için siyasetçisi, bürakratı, iş adamı bir araya gelecek ve işbinrliği içerisinde çalışacağız. Bu şehrin kavga ederek kaybedecek vakti yoktur. Herkesin bu şehre katacağı şeyler var yeter ki uyum içerisinde bir araya gelebilelim. Bu uyumu ve birlikteliği sağlayacağıma inanıyorum. yeni Türkiye de yeni Samsun u inşaa edeceğiz. Samsun için atılım dönemi olacak. İlk 5 yıl içerisinde ülkemizin en gelişmiş 16 ili arasında yer alacağız. Bu bizim henüz ilk durağımız olacak. İkinci hedef ilk 5 il arasında yer almak. Hep birlikte çalışacağız ve inanıyorum ki bunu da başaracağız.  

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Bu nasıl serbest piyasa

1 Bu nasıl serbest piyasa?..

Samsunsporda galibiyet hazırlığı

2 Samsunspor'da galibiyet hazırlığı

Samsunspordan 5li imza

3 Samsunspor'dan 5'li imza

Samsunlu gence acı kader

4 Samsunlu gence acı kader

Buz tutan barajda kayboldu

5 Buz tutan barajda kayboldu

 Hızlı tren başka  bahara kaldı

6 Hızlı tren başka bahara kaldı

Futbol şehitlerine beste

7 Futbol şehitlerine beste

FETÖnün imamları gözaltına alındı

8 FETÖ'nün imamları gözaltına alındı

AK Parti İl Başkanı Mete gündemi değerlendirdi

9 AK Parti İl Başkanı Mete gündemi değerlendirdi

AK Parti Teşkilatından İl Müftüsüne ziyaret

10 AK Parti Teşkilatından İl Müftüsüne ziyaret