Davutoğlu nun öğrencisi Samsun dan aday adayı

Başbakan Ahmet Davutoğlu nun doktora öğrencisi, siyaset bilimi uzmanı Prof. Dr. Hakan Altıntaş, 7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti den aday adayı olduğunu açıkladı\r\n

Davutoğlu nun öğrencisi Samsun dan aday adayı
Prof. Dr. Hakan Altıntaş, AK Parti Samsun İl Başkanlığı nda düzenlediği basın toplantısıyla milletvekilliği için AK Parti den aday adayı olduğunu açıkladı. Bugüne kadar bir akademisyen olarak topluma karşı vazifelerini yerine getirdiğini belirten  Altıntaş, Siyaseti hizmet olarak görüyorum. Herşeyden önce bir akademisyenim ve bizim için siyaset bir erdem ve ahlak vesilesidir. Samsun un sorunlarının çözümüne vizyoner projelerle katkı vermek için varım. Bu güzel şehrimize hizmet etmem için enerjim, bilgi ve birikimim var. Yeni Türkiye nin inşasında sorumluluk almak istiyoruz dedi.
YİTİK MEDENİYETİMİZİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ
Samsun a şükran borcunu ödemek istediğini belirten Prof. Dr. Hakan Altıntaş, İmanlı, vicdanlı ve şuurlu bir aydın olarak yetişmemde katkısı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kıymetli hocam Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu nun yanında olmak, bu güzide liderlerimizle ideallerimizdeki büyük hedeflere beraber yürümek, en büyük gayemizdir. Yitik medeniyetimizi yeniden inşa edecek olan Yeni Türkiye idealimiz için durmadan çalışacak, ülkemizin tarihi, kültürel birikimini merkeze alan, coğrafi ve stratejik konumunu iyi okuyup değerlendiren, derinlikli çalışmalar yapacak ve projeler üretecek insanlarımıza büyük bir görev ve misyon düşmektedir diye konuştu.
KİTABIN TELİF HAKLARINI PARTİYE VERDİ
Toplantıyı piyasaya yeni çıkan Başkanlık sistemi ve Yeni Türkiye 1 adlı kitabını anlatarak sürdüren Prof. Dr. Hakan Altıntaş, Bu kardeşiniz, yurtiçi ve yurtdışındaki hükümet sistemleri, başkanlık sistemi ve Yeni Türkiye konusunda yapmış olduğu çalışmaları bir kitapta topladı. Bu kitabın telif haklarını teklif edilen astronomik rakamlara aldırış etmeden AK Parti Genel Merkezi ne vermek istiyorum ifadelerini kullandı.

Nevin AYDOĞAN


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

4 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

5 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

6 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

7 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

8 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

9 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

10 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu