GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 102 aday adayını tanıtmak için düzenlediği tanıtım toplantısıyla adeta gövde gösterisi yaptı. İl Başkanı Göksel, aday adaylarını, çalışmalarda parti programına sadık kalınması yönünde uyardı\r\n

GÖVDE GÖSTERİSİ
AK Parti Samsun İl Başkanlığı, 25. Dönem Milletvekilliği aday adayı tanıtım toplantısı Atakum ilçesinde bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya ilçe belediye başkanları, milletvekili aday adayları, partinin il, ilçe, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile davetliler katıldı.
ÖNCE TEMAYÜL SONRA İSTİŞARE
Toplantıda konuşma yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Türkiye’de 7 Haziran’da seçimlere gidecek. Partimiz devletimize ve milletimize en hayırlı ve faydalı en iyi şekilde temsil edebilecek adaylarımızın seçimi için süreci başlatmıştır. Bu anlamda 25. dönem milletvekilli aday adaylığı başvuru süreci 11 Şubat’ta başlamış 20 Şubat’ta sona ermiştir. Başvuralar bizzat kendim tarafından genel merkeze iletilecektir. İlimizde 102 tane aday adaylığı başvurusu gerçekleştirilmiştir. 1 Mart Pazar günü temayül yoklaması yapılacaktır. Ardından istişareler yapılarak karar verilecektir diye konuştu.
GÖKSEL UYARDI
Göksel, aday adaylarına uyarılarda da bulunarak şunları söyledi: Aday adayları arkadaşlarım lütfen yaptığınız konuşmalarda AK Parti’nin misyonu, vizyonu ve kurumsal kimliği doğrultusunda hareket etmenizi rica ediyorum. Çalışma propagandalarınızı hükumetin yatırım programları doğrultusunda ülkemizde ve ilimizde tamamlanan, devam eden yatırımlar doğrultusunda yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında kullandığınız materyaller olursa bu bizi, sizi ve partimizde bağlar. Lütfen parti programına sadık kalalım.” 
İl Başkanı Göksel’in konuşmasından sonra aday adayları sahneye tek tek çıkarak kendilerini tanıttılar.

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda düğün kana bulandı

1 Samsun'da düğün kana bulandı

Samsunsporda Camara şoku

2 Samsunspor'da Camara şoku

HEDEF 20 BİN KOMBİNE

3 HEDEF 20 BİN KOMBİNE

Süper Furkan

4 Süper Furkan

Fornezzi listede

5 Fornezzi listede

Zabıtadan çekirdek operasyonu

6 Zabıtadan çekirdek operasyonu

Haber bekleniyor

7 Haber bekleniyor

Solda rekabet

8 Solda rekabet

Geçen yılı unutturmak istiyor

9 Geçen yılı unutturmak istiyor

Samsunda uyuşturucu ticaretine 3 tutuklama

10 Samsun'da uyuşturucu ticaretine 3 tutuklama