Teşkilatlar oyunu bozacak

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Teşkilatlarımız tek yumruk olacak ve oyunları bozacak dedi\r\n

Teşkilatlar oyunu bozacak
Partisinin Tekkeköy, Ayvacık ve Salıpazarı teşkilatlarını ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, teşkilatların göz bebekleri olduğunu ve onların tek yumruk olarak oyunları bozacaklarını söyledi.
AK TEŞKİLATLAR GÖZBEBEĞİMİZ
Teşkilatları ziyaretleri sırasında açımlamalarda bulunan Akça, Siyasetin insana hizmet merkezli olduğu inancı ile teşkilatlar ve sivil toplum örgütlerinin içersinden gelen birisi olarak çıktığımız bu yolda bizler insanların en hayırlısının, insana hizmet eden, faydalı olan olduğunu öğrendik ve bunu kendimize rehber edinerek bu yola çıktık. Yıllardır teşkilatların ve sivil toplum örgütlerinin içerisinde mücadele eden birisi olarak teşkilatları son derece önemsiyorum. Teşkilatlarımızda tepeden tırnağa görev yapan her birey birer isimsiz kahramanlardır. Teşkilatlarımızın fedakarca çalışmaları sayesinde Samsun ve Türkiye çağ atlamıştır. Bu başarı büyük bir aile olan Ak Parti ailesinin başarısıdır diye konuştu.
TEK YÜREK, TEK YUMRUK
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, açıklamalarını şöyle sürdürdü: AK Parti bizim yuvamız, milletvekili olsak da olmasak da burası bizim yuvamız. Biz bu davaya daha iyi hizmetin gayretindeyiz. Samsunlu vatandaşlarımızı ve teşkilatlarımızı temsil noktasında kendimden bir hayli eminim. Teşkilatçı ve sivil toplum örgütlerinin içerisinden gelen birisi olarak  Milletimizin ve teşkilatlarımızın arzu ettiği milletvekili profili, aday adayı olmamızın en önemli gerekçesidir. AK Parti teşkilatları dün olduğu gibi bu günde üzerlerine düşen vazifeyi en güzel şekilde yerine getirmektedir. Yeni Türkiye yi kurarken teşkilatlarımıza daha zor görevler düşecek ancak teşkilatlarımız birlik beraberlik içerisinde tek yürek, tek yumruk olacaklar ve dış güçlerin planladığı her türlü oyununu bozacaklardır.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsunspor'a 720 bin TL daha

2 Samsunspor'a 720 bin TL daha

Samsunspor'da moraller bozuktu

3 Samsunspor'da moraller bozuktu

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

4 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

5 Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

Samsunspor'da ödemeler tamam

6 Samsunspor'da ödemeler tamam

Samsun'da TIR devrildi!

7 Samsun'da TIR devrildi!

Aniden yere yığılan genç öldü

8 Aniden yere yığılan genç öldü

N'Diaye ile anlaştı

9 N'Diaye ile anlaştı

Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

10 Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!