Kırbaçla dövdüler sonra gasp ettiler

Adana da bir kadın tarafından kandırılıp buluşma yerine getirilen bir kişi önce kırbaçla ve sopayla dar edildi, sonra şişeye oturtularak bin 60 lirası gasp edildi.

Kırbaçla dövdüler sonra gasp ettiler
Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesi, Ziyapaşa Mahallesi nde meydana geldi. İddiaya göre, Süvar A. (40), Abdullah O. dan (41) 21 bin lira borç para aldı. Süvar A. aldığı parayı söz verdiği gün ödemedi. Bunun üzerine Abdullah O. parasını almak için bir plan yaptı. Abdullah O, ortak tanıdıkları olan Gülcan G. (44) isimli kadına Süvar A. yı arayıp kahve içmeye davet etmesine daha sonra da Adnan Menderes Bulvarı nda bir yere getirmesini istedi. Gülcan G., Süvar A. yı arayıp bir kafeye çağırdı. Burada buluşup kahve içtikten sonra otomobil ile Adnan Menderes Bulvarı nı götürdü. Burada Abdullah O., İbrahim Ersan D. (37) ve İbrahim E. (27) Süvar A. yı başka bir otomobile bindirip ellerini bağlayarak Ziyapaşa Mahallesi nde bir eve getirdi.
RAKI ŞİŞESİNE OTURTTULAR
Abdullah O, İbrahim E. ve İbrahim Ersan D. eve getirdikleri Süvar A. yı borcunu ödemediği gerekçesiyle sopa, kırbaç ve yumrukla öldüresiye dövdü. Şahıslar daha da ileriye giderek Süvar A. yı soyup rakı şişesine oturttular. Süvar A. yediği dayağın ve çektiği işkencenin sonucunda kendinden geçti.
İŞKENCEYİ GÖRÜNTÜLEDİLER
Şahıslar yaptıkları işkenceyle yetinmeyip, bu anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntüleyip kaydettiler. Şahıslar, Süvar A. yı, polise gitmesi halinde görüntüleri internete koyup rezil etmekle tehdit ettiler. Daha sonra Süvar A. nın cep telefonunu ve bin 60 lira parasını aldılar.
ŞAHISLAR UYUYUNCA KAÇTI
Süvar A. yediği dayak sonucunda kendinden geçince şahıslar işkence yapmayı bıraktı. Gün boyu Süvar A. ya işkence yapmaktan yorgun düşenşahıslar da uykuya daldı. Kendine gelen Süvar A. ellerini çözüp evden kaçmayı başardı. Bir vatandaşın telefonunda polisi arayan Süvar A. işkenceye maruz kaldığını söyleyip şahısların bulunduğu adresi verdi. Bunun üzerine polis yaptığı operasyonda biri kadın 4 kişiyi evde yakaladı. Yapılan çalışmada işkence aletlerine de el konuldu. Cep telefonu kontrollerinde de Süvar A. ya yapılan işkencenin an be an görüntülendiği ortaya çıktı. Zanlılar sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Süvar A. yı kandırıp buluşma yerine getiren Gülcan G. gözyaşlarına tutamadı.


EN ÇOK OKUNANLAR

Playstation oynamıyoruz

1 Playstation oynamıyoruz

Samsun'da FETÖPDY operasyonu, 16 gözaltı

2 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu, 16 gözaltı

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

3 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

Samsunspor'da sakatlık şoku

4 Samsunspor'da sakatlık şoku

Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

5 Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

Psikolojik yorgunluk

6 Psikolojik yorgunluk...

Maçın günü değişmedi

7 Maçın günü değişmedi

Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

8 Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

9 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'