CANİK TEN KOORDİNASYON TOPLANTISI

Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile her hafta toplanan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Biz hizmete hız olarak özel sektör gibi, uygulama olarak devlet gibi bakıyoruz. Başarının en büyük anahtarı sistemli çalışma ve koordinasyondur. Başarımızın

CANİK TEN KOORDİNASYON TOPLANTISI
Canik Belediye Başkanı Osman Genç in başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile her hafta başında gerçekleştirdiği Koordinasyon Toplantısı bu hafta da yapıldı. Devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda Başkan Genç, hizmet birimlerinin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Hazırlık aşamasındaki proje ve hizmetlerin de masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Başkan Genç, Sistemli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz hizmete hız olarak özel sektör gibi, uygulama olarak devlet gibi bakıyoruz. İşimiz millet için, çalışmamız millet için, geleceğin planlaması bu şehir ve insanları içindir diye konuştu.
BİRİMLER ARASI İŞBİRLİĞİ
Halka daha iyi ve hızlı bir hizmet sunma noktasında çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Genç, Her hafta düzenlediğimiz koordinasyon toplantılarında birim müdürlerimizden çalışmalar ile ilgili bilgi alıyoruz ve hizmetlerimizle ilgili değerlendirmelerde bulunuyoruz. Geçen hafta neler yapmıştık, önümüzdeki hafta neler yapmayı planlıyoruz, bunları görüşüyoruz. Daha iyisi ne olabilir, yaptıklarımızın üzerine ne ekleyebiliriz diye bakıyoruz. Toplantıların amacı şehrimize daha iyi ve sağlıklı hizmetlerin yapılabilmesi, birimler arasında koordine ve işbirliğinin geliştirilmesidir şeklinde konuştu.
Başarının anahtarlarından birisinin de koordinasyon olduğunun altını çizen Başkan Osman Genç, Hizmetlerin aksamadan yürümesi için en önemli husus sistemli çalışmaktır. Bizim başarımızın sırrı bu. Canik ilçemiz için bir proje bitmeden yenisi için hazırlıklara başlıyoruz. Bölge bölge ihtiyaçlarını tespit ettiğimiz ilçemiz için ne yapabiliriz bunun için çalışıyoruz. Dolayısıyla belli bir koordine olmadan Canik gibi geniş coğrafyaya yayılan bir ilçede halkımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için sistemli çalışma şart. Daha iyi hizmet üretebilmenin azmi ve gayreti içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm başkan yardımcılarıma ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yılmaz Elimde olsa o ilçenin ismini değiştiririm

1 Başkan Yılmaz: ''Elimde olsa o ilçenin ismini değiştiririm''

Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

2 Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

Haberler gerçek değil

3 Haberler gerçek değil

Başkan Yılmaz Kendinize yer bulun

4 Başkan Yılmaz: 'Kendinize yer bulun'

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu O paranın hakkını vereceğiz

5 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'O paranın hakkını vereceğiz'

Samsunspor yeni transferiyle kazandı

6 Samsunspor yeni transferiyle kazandı

Samsunda tacizden gözaltına alınan medyum

7 Samsun'da tacizden gözaltına alınan medyum...

Şampiyon Samsunspor

8 Şampiyon Samsunspor

Valdomirodan kurtulduk

9 Valdomiro'dan kurtulduk

Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar

10 Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar