Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

HALUK TAN DAN İŞSİZLİĞE ÇÖZÜM

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, işsizliğin bu şehrin evlatlarının kaderi olamayacağını belirterek, İş bulan değil, iş kuran üniversite modeli vizyonuyla ilerleyeceğiz dedi\r\n

HALUK TAN DAN İŞSİZLİĞE ÇÖZÜM
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, Bu şehrin hedefleri için katkısı olacak herkesle bir araya gelip, her kesimi bir araya getireceğiz. İşsizliği kader olmaktan çıkarıp, İş bulan değil, iş kuran üniversite modeli vizyonuyla ilerleyeceğiz diye konuştu.
İŞ KURAN ÜNİVERSİTE
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan ı ziyaret eden Haluk Tan, İşsizlik yeni çağın global bir sorunudur. İstihdam sorunları çözülürse şehrimizde huzur ve mutluluk ortamı daha da artacaktır. Samsun’un çocukları kendi şehirlerinde rahatlıkla iş bulmalı ve kendi şehirlerine hizmet etmelidir. Yatırımcıyı ilimize çekerek istihdamı artıracağız. Yeni iş alanlarının açılmasına katkı sağlayacağız. Bu sayede  üniversitemezi de İş kuran bir kurum haline getireceğiz ifadelerini kullandı.
TAN IN KATKISI BÜYÜK
OMÜ yerleşkesindeki KOSGEB Samsun Teknoloji ve Geliştirme Merkezini de ziyaret eden Tan, KOSGEB Müşaviri Turgut Aslan la da bir süre görüştü.  Aslan, 2011-2013 döneminde Samsun Sanayi ve Ticaret Odası Proje Seçimi Kurulu üyeliği yapan Haluk Tan’ın, Samsun’da ARGE ve inavasyona yönelik büyük katkıları olduğunu söyledi.
KOBİLERE DESTEK
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan da şunları söyledi: Samsun TSO olarak 2011 ve 2013 yılları arasında, teknoloji ARGE ve inavasyonun Samsun’da kobilere ciddi kazanımlar sağladı. Bu merkezin görev ve sorumluluk alanı geliştirilerek daha üst seviyelere çıkarılması gerekmektedir. İşsizlik Samsun un kaderi değildir. Bu nedenle Samsun da İş bulan değil, iş kuran üniversite modeli vizyonunda ilerlememiz gerekiyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları düşüşte ama üretici panik yapmamalı

1 'Fındık fiyatları düşüşte ama üretici panik yapmamalı'

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acı günü

2 Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acı günü

Samsundaki Bank Asya operasyonunda sıcak gelişme

3 Samsun'daki 'Bank Asya' operasyonunda sıcak gelişme

Fındık fiyatları neden yükselmiyor İşte cevabı

4 Fındık fiyatları neden yükselmiyor? İşte cevabı...

Samsunda feci kaza 1 ölü, 1 yaralı

5 Samsun'da feci kaza: 1 ölü, 1 yaralı

Karadenizde 11 terörist

6 Karadeniz'de 11 terörist

Samsunda 11 Iraklı gözaltına alındı

7 Samsun'da 11 Iraklı gözaltına alındı

Bakan Kılıç Samsunspor taraftarına seslendi

8 Bakan Kılıç Samsunspor taraftarına seslendi

Samsundaki FETÖ operasyonunda sıcak gelişme

9 Samsun'daki FETÖ operasyonunda sıcak gelişme

Orduda 25 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı O adamdan ilginç savunma

10 Ordu'da 2.5 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı! O adamdan ilginç savunma