HALUK TAN DAN İŞSİZLİĞE ÇÖZÜM

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, işsizliğin bu şehrin evlatlarının kaderi olamayacağını belirterek, İş bulan değil, iş kuran üniversite modeli vizyonuyla ilerleyeceğiz dedi\r\n

HALUK TAN DAN İŞSİZLİĞE ÇÖZÜM
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, Bu şehrin hedefleri için katkısı olacak herkesle bir araya gelip, her kesimi bir araya getireceğiz. İşsizliği kader olmaktan çıkarıp, İş bulan değil, iş kuran üniversite modeli vizyonuyla ilerleyeceğiz diye konuştu.
İŞ KURAN ÜNİVERSİTE
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan ı ziyaret eden Haluk Tan, İşsizlik yeni çağın global bir sorunudur. İstihdam sorunları çözülürse şehrimizde huzur ve mutluluk ortamı daha da artacaktır. Samsun’un çocukları kendi şehirlerinde rahatlıkla iş bulmalı ve kendi şehirlerine hizmet etmelidir. Yatırımcıyı ilimize çekerek istihdamı artıracağız. Yeni iş alanlarının açılmasına katkı sağlayacağız. Bu sayede  üniversitemezi de İş kuran bir kurum haline getireceğiz ifadelerini kullandı.
TAN IN KATKISI BÜYÜK
OMÜ yerleşkesindeki KOSGEB Samsun Teknoloji ve Geliştirme Merkezini de ziyaret eden Tan, KOSGEB Müşaviri Turgut Aslan la da bir süre görüştü.  Aslan, 2011-2013 döneminde Samsun Sanayi ve Ticaret Odası Proje Seçimi Kurulu üyeliği yapan Haluk Tan’ın, Samsun’da ARGE ve inavasyona yönelik büyük katkıları olduğunu söyledi.
KOBİLERE DESTEK
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan da şunları söyledi: Samsun TSO olarak 2011 ve 2013 yılları arasında, teknoloji ARGE ve inavasyonun Samsun’da kobilere ciddi kazanımlar sağladı. Bu merkezin görev ve sorumluluk alanı geliştirilerek daha üst seviyelere çıkarılması gerekmektedir. İşsizlik Samsun un kaderi değildir. Bu nedenle Samsun da İş bulan değil, iş kuran üniversite modeli vizyonunda ilerlememiz gerekiyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsunspor'a 720 bin TL daha

2 Samsunspor'a 720 bin TL daha

Samsunspor'da moraller bozuktu

3 Samsunspor'da moraller bozuktu

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

4 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

5 Samsunspor'daki sıkıntıları herkes biliyor

Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi

6 Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi

Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

7 Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

8 Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

Samsunspor'da Gaziantep mesaisi

9 Samsunspor'da Gaziantep mesaisi

YSK seçimlere katılabilecek partileri açıkladı

10 YSK seçimlere katılabilecek partileri açıkladı