Unutulan değil, uğranılan ilçe

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Bizim vekaletimizde Alaçam unutulan ilçe değil uğranılmak istenen ilçe olacaktır. Bu ilçeye sağlayacağımız yatırımlarla bunları çok rahat yapacağız dedi

Unutulan değil, uğranılan ilçe

Samsun un Alaçam İlçesi nde partilileriyle kahvaltıda buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Alaçam ın unutulan değil uğranılan ilçe olacağını söyledi. Alaçam Öğretmenevi nde düzenlenen kahvaltıya AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül ve ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları başkan ve yönetimleri ile partililer katıldı. 

YATIRIMLAR YAPACAĞIZ
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Alaçam ın Geyik Koşanı, Kızlan Yaylası, Dürtmen Yaylası yla, deniziyle, birbirinden lezzetli yöresel yemekleriyle, tarihi camileriyle, konaklarıyla türbeleriyle turizm kenti Samsun un en gözde ilçesi olmaya aday olduğunu belirtüerek, İlçemizin her zaman gönlü zengin olmuştur, hepimizin geçmişte mutlaka çileli bir hayatı olmuştur, ilçemizin coğrafi konumu, kışın yaşanan ulaşım zorluklarını yakinen biliyorum, biz Ak parti olarak bugüne kadar hep yapılamayanları yaparak bugünlere geldik, inşallah bundan sonrada böyle olacak. Bizim vekaletimizde Alaçam unutulan ilçe değil uğranılmak istenen ilçe olacaktır. Bu ilçeye sağlayacağımız yatırımlarla bunları çok rahat yapacağız. Bugüne kadar Ak partinin yaptıklarına muhalefetin hayali bile yetişemez. Alaçam, önümüzdeki 4 yılda ürettiğiyle kazanan, kazandığı ile memleketine yatırım yapan modern yaşam kalitesi daha da yükselmiş bir kent olacaktır diye konuştu.

AK PARTİ NİN KALESİ OLACAK
Konuşmasında aslen Alaçamlı olduğunu hatırlatan Akça şunları söyledi: Alaçam geçtiğimiz yerel seçimlerde tercihini  Ak Parti den yana kullanmıştır. Bu başarı Ak parti teşkilatımızın kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla ana yönetim kademesiyle yek vücut olup fedakarca çalışmaları sayesinde olmuştur. Bu başarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum, inşallah belediye başkanımız sayın Hadi Uyar’da sizlerin de vereceği destekle çok güzel hizmetler yapacak ve Alaçam ı AK Partimizin kalesi haline getirecektir. Biz sizden vekaleti aldığımız da bunun gerçekleşmesi için var olan gücümüzle çalışacağız.

Ümit CEYLAN EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

1 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Samsunsporda imzalar an meselesi

2 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

3 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

4 Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

Lokantada tüp patladı 3 yaralı

5 Lokantada tüp patladı: 3 yaralı

Katar Emiri Thani mahkeme kararıyla otelini tahliye ettirdi

6 Katar Emiri Thani mahkeme kararıyla otelini tahliye ettirdi

Köpek gezdirme tartışması cinayetle bitti 1 kişi hayatını kaybetti 1 yaralı

7 Köpek gezdirme tartışması cinayetle bitti: 1 kişi hayatını kaybetti 1 yaralı

Deaflympıcste günün müsabaka raporu

8 Deaflympıcs'te günün müsabaka raporu

Kadirlide silahlı saldırı 1 ölü, 1 yaralı

9 Kadirli'de silahlı saldırı: 1 ölü, 1 yaralı

Sakaryada dev uyuşturucu operasyonu

10 Sakarya'da dev uyuşturucu operasyonu