İlkadım yüz akı

Partisinin İlkadım İlçe Başkanlığı nı ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, İlkadım, Samsun un yüz akı olmuştur dedi.

İlkadım yüz akı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, partisinin İlkadım Teşkilatı nı ziyaret etti.  İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve yönetimince karşılanan Akça, Kurtuluşumuzun ilk adımının atıldığı bu şehirde, İlkadım ilçesi olarak paralel darbe sürecinde göstermiş olduğunuz dirayet ve sadakatle meşale şehir Samsun un diğer ilçelerle birlikte yüz akı oldunuz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Samsunumuza Meşale Şehir derken sadece kurtuluş savaşındaki kahramanlığa işaret etmedi, aynı zamanda Samsun umuz ilerlemede, kalkınmada, hak ve özgürlük mücadelesinde de daima meşale şehir olmuştur. Eğer nasip olurda vekaletiniz bana emanet ederseniz sizin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan a sahip çıkışınızdaki ihlas ve samimiyetle bizde emanetinize sahip çıkacağız ve bu yolda yoldaşımız daima parti teşkilatları olacaktır diye konuştu.

TEK YÜREK OLDUK
Teşkilat mensuplarının daima işin yükünü çektiğini ifade eden Akça, şunları söyledi: Bendeniz de teşkilat terbiyesi içerisinde yetişmiş bir kardeşiniz olarak bunları yakinen bilirim, hayatımız daima sivil toplum örgütleri içerisinde geçti. Görev yaptığımız Milli Gençlik Vakfı, Deniz feneri, ÖZDER vb. dernek ve vakıflar Ak parti fikriyatı havzasında kurulmuş ve hizmet üreten vakıflardır. Dolayısıyla yıllardır ayrı tabelalar altında olsa da aynı gaye uğrunda çalıştık.  28 şubatta hep birlikteydik, 27 nisanda birlikteydik, one minute te birlikteydik, gezi olaylarına karşı dirençte birlikteydik, hepsinden önemlisi 17-25 Aralık sürecinde hep bir yürek olduk hükümetimizin arkasında Samsun umuzun, Vezirköprü,Havza, Ayvacık, Ladik, Kavak, Asarcık, Tekkeköy, Çarşamba, Terme, Salıpazarı, Bafra,19 Mayıs, Alaçam, Yakakent, Canik, Atakum, ve İlkadım ı ile tek yürek olduk. Özgürlüğümüze ve irademize sahip çıktık, Samsun umuzda tarihin en büyük mitingini yaptık.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor üstesinden gelir

1 Samsunspor üstesinden gelir

Meteoroloji Samsun'u uyardı!

2 Meteoroloji Samsun'u uyardı!

Samsun'da otomobilin çarptığı yaşlı kadın öldü

3 Samsun'da otomobilin çarptığı yaşlı kadın öldü

Samsunspor'a bir şok daha

4 Samsunspor'a bir şok daha

Samsunspor Teknik Direktörü Özalan, konuşmak istemedi

5 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan, konuşmak istemedi...

Şenocak ve Uzun'a anlamlı hediye

6 Şenocak ve Uzun'a anlamlı hediye

Fındık piyasasına olumlu yansıyacak

7 Fındık piyasasına olumlu yansıyacak

TEOG'un yürümeyeceği belliydi

8 TEOG'un yürümeyeceği belliydi

Fakıbaba tezgahı bozdu

9 Fakıbaba tezgahı bozdu...

Samsun siyasette etkin şehir

10 Samsun siyasette etkin şehir