İlkadım yüz akı

Partisinin İlkadım İlçe Başkanlığı nı ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, İlkadım, Samsun un yüz akı olmuştur dedi.

İlkadım yüz akı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, partisinin İlkadım Teşkilatı nı ziyaret etti.  İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol ve yönetimince karşılanan Akça, Kurtuluşumuzun ilk adımının atıldığı bu şehirde, İlkadım ilçesi olarak paralel darbe sürecinde göstermiş olduğunuz dirayet ve sadakatle meşale şehir Samsun un diğer ilçelerle birlikte yüz akı oldunuz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Samsunumuza Meşale Şehir derken sadece kurtuluş savaşındaki kahramanlığa işaret etmedi, aynı zamanda Samsun umuz ilerlemede, kalkınmada, hak ve özgürlük mücadelesinde de daima meşale şehir olmuştur. Eğer nasip olurda vekaletiniz bana emanet ederseniz sizin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan a sahip çıkışınızdaki ihlas ve samimiyetle bizde emanetinize sahip çıkacağız ve bu yolda yoldaşımız daima parti teşkilatları olacaktır diye konuştu.

TEK YÜREK OLDUK
Teşkilat mensuplarının daima işin yükünü çektiğini ifade eden Akça, şunları söyledi: Bendeniz de teşkilat terbiyesi içerisinde yetişmiş bir kardeşiniz olarak bunları yakinen bilirim, hayatımız daima sivil toplum örgütleri içerisinde geçti. Görev yaptığımız Milli Gençlik Vakfı, Deniz feneri, ÖZDER vb. dernek ve vakıflar Ak parti fikriyatı havzasında kurulmuş ve hizmet üreten vakıflardır. Dolayısıyla yıllardır ayrı tabelalar altında olsa da aynı gaye uğrunda çalıştık.  28 şubatta hep birlikteydik, 27 nisanda birlikteydik, one minute te birlikteydik, gezi olaylarına karşı dirençte birlikteydik, hepsinden önemlisi 17-25 Aralık sürecinde hep bir yürek olduk hükümetimizin arkasında Samsun umuzun, Vezirköprü,Havza, Ayvacık, Ladik, Kavak, Asarcık, Tekkeköy, Çarşamba, Terme, Salıpazarı, Bafra,19 Mayıs, Alaçam, Yakakent, Canik, Atakum, ve İlkadım ı ile tek yürek olduk. Özgürlüğümüze ve irademize sahip çıktık, Samsun umuzda tarihin en büyük mitingini yaptık.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda Camara şoku

1 Samsunspor'da Camara şoku

Son dakika pürüzü

2 Son dakika pürüzü

İmza bugüne kaldı

3 İmza bugüne kaldı

Samsunda korkunç kaza

4 Samsun'da korkunç kaza

Samsunda FETÖ operasyonu 17 kişi adliyede

5 Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz Yanlış yaptılar

6 Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz: 'Yanlış yaptılar'

 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz Kılıça ayıp ettiler

7 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Kılıç'a ayıp ettiler'

Samsunda hero yazılı tişörte gözaltı

8 Samsun'da 'hero' yazılı tişörte gözaltı

Samsunda trafik kazası Emniyet kemeri hayat kurtardı

9 Samsun'da trafik kazası! Emniyet kemeri hayat kurtardı

Samsunsporda golcüler iş başında

10 Samsunspor'da golcüler iş başında