Samsun yatırım merkezi olmalı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, Yatırımcı ancak teşvik edilir ve kendini güvende hissederse yatırım yapar. Yatırımı teşvik edecek en önemli kurumda siyasettir. Samsun un yatırım merkezi olması için yatırımcının önünü açacağız dedi

Samsun yatırım merkezi olmalı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tan, Samsun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Bahadır Tıbbi Aletler San.A.Ş ‘yi ziyaret ederek Genel Müdür Ahmet Bahadır ve Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Bahadır la bir süre görüştü.

OSB YE ÖNEMLİ KATKISI OLDU
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan ın Samsun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeliği dönemde Samsun Organize Sanayi Bölgesi yle yakından ilgilendiğini ve bugün ki konumuna gelmesinde önemli katkılarının olduğunu ifade eden Ahmet Bahadır,   Haluk Bey ile uzun yıllar birlikte çeşitli kurumlarda şehrimiz için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz . Sevgili kardeşime çıktığı bu ulvi ve bir o kadarda meşakkatli yolda üstün başarılar diliyoruz diye konuştu.

SAMSUN UN GURURU
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan ise şunları söyledi: Samsun sanayisinden dünya pazarlarına ürün yapan ve üretim kalemlerinde Türk markası olan sayılı fabrikalarımızdan olan, OSB’ mizin ilk yatırımlarından olma özelliğine sahip, Bahadır Tıbbi Aletler A.Ş Samsunumuzun her daim guru olmuştur. Tıbbi alet üretimi ilimizde ihracat ve istihdam açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Ben inanıyorum ki, Bahadır ailesi içinde bulundukları sektörü daha da geliştirerek değil Samsun Karadeniz Bölgesinde ve tüm Türkiye de haklı yerini koruyacak ve yatırımlarına devam edeceklerdir.

YATIRMICININ ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ
Tan, Samsun un yatırım merkezi olması gerektiğini de ifade ederek, Samsun ekonomisine yön veren kuruluşların üretim sahalarının önemini her daim dile getirmiş ve ortak akıl ile olumlu sonuca vardığımızı söylemek istiyorum.  Yatırım merkezi olmalıyız.  İş sektörünün her alanında çalıştım. İşçide oldum, iş verende. Ticaret ve Sanayi odasında yönetim kurulu üyeliği yaptım.İş dünyasının sorunlarını çok iyi biliyorum. Yatırımcı ancak teşvik edilir ve kendini güvende hissederse yatırım yapar. Yatırımı teşvik edecek en önemli kurumda siyasettir. Yatırımcının önünü açacağız şeklinde konuştu.
  EN ÇOK OKUNANLAR

Tosya İlçe Jandarma Komutanlığı 2 bin 750 kaçak sigara yakaladı

1 Tosya İlçe Jandarma Komutanlığı 2 bin 750 kaçak sigara yakaladı

Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

2 Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

Geminid meteor yağmuru Nilüfer'de izlendi

3 Geminid meteor yağmuru Nilüfer'de izlendi

Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan kişinin aracı gasp edildi

4 Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan kişinin aracı gasp edildi

Sakarya D-100'de trafik kazası: 2 yaralı

5 Sakarya D-100'de trafik kazası: 2 yaralı