Samsun yatırım merkezi olmalı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, Yatırımcı ancak teşvik edilir ve kendini güvende hissederse yatırım yapar. Yatırımı teşvik edecek en önemli kurumda siyasettir. Samsun un yatırım merkezi olması için yatırımcının önünü açacağız dedi

Samsun yatırım merkezi olmalı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tan, Samsun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Bahadır Tıbbi Aletler San.A.Ş ‘yi ziyaret ederek Genel Müdür Ahmet Bahadır ve Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Bahadır la bir süre görüştü.

OSB YE ÖNEMLİ KATKISI OLDU
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan ın Samsun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeliği dönemde Samsun Organize Sanayi Bölgesi yle yakından ilgilendiğini ve bugün ki konumuna gelmesinde önemli katkılarının olduğunu ifade eden Ahmet Bahadır,   Haluk Bey ile uzun yıllar birlikte çeşitli kurumlarda şehrimiz için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz . Sevgili kardeşime çıktığı bu ulvi ve bir o kadarda meşakkatli yolda üstün başarılar diliyoruz diye konuştu.

SAMSUN UN GURURU
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan ise şunları söyledi: Samsun sanayisinden dünya pazarlarına ürün yapan ve üretim kalemlerinde Türk markası olan sayılı fabrikalarımızdan olan, OSB’ mizin ilk yatırımlarından olma özelliğine sahip, Bahadır Tıbbi Aletler A.Ş Samsunumuzun her daim guru olmuştur. Tıbbi alet üretimi ilimizde ihracat ve istihdam açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Ben inanıyorum ki, Bahadır ailesi içinde bulundukları sektörü daha da geliştirerek değil Samsun Karadeniz Bölgesinde ve tüm Türkiye de haklı yerini koruyacak ve yatırımlarına devam edeceklerdir.

YATIRMICININ ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ
Tan, Samsun un yatırım merkezi olması gerektiğini de ifade ederek, Samsun ekonomisine yön veren kuruluşların üretim sahalarının önemini her daim dile getirmiş ve ortak akıl ile olumlu sonuca vardığımızı söylemek istiyorum.  Yatırım merkezi olmalıyız.  İş sektörünün her alanında çalıştım. İşçide oldum, iş verende. Ticaret ve Sanayi odasında yönetim kurulu üyeliği yaptım.İş dünyasının sorunlarını çok iyi biliyorum. Yatırımcı ancak teşvik edilir ve kendini güvende hissederse yatırım yapar. Yatırımı teşvik edecek en önemli kurumda siyasettir. Yatırımcının önünü açacağız şeklinde konuştu.
  EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

1 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

2 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

3 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Samsunspor için karar günü

4 Samsunspor için karar günü

Şirinler daha güçlü geliyor

5 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

6 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

7 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

8 Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

Ve atları da vururlar...

9 Ve atları da vururlar...

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

10 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı