Samsunlu hanımların sesi olacağım

Ayşe Vuraloğlu, AK Parti iktidarının yeni vizyonu olan Yeni Türkiye de 2023 hedefine ilerlerken Samsunumuzu bu kutlu yolculukta temsil etmek ve Samsunlu hanımlarımızın sesi olmak için aday adayı oldum dedi

Samsunlu hanımların sesi olacağım

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, Ekonomi Uzmanı, İktisatçı Ayşe Vuraloğlu, Babası Mehmet Vuraloğlu ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ı makamında ziyaret ederek aday adaylığı sürecindeki çalışmalar ve seçimlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Görüşmede, Cumhurbaşkanının ve Başbakanın siyasette kadın varlığının daha fazla olmasını istediğini, milletvekili adaylarında kadın aday sayısının çoğalması gerektiğinin önemini vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Eğitimli, akademik kariyerini tamamlamış ve mesleki yaşantısında referans sahibi olmuş bir bayan Samsun milletvekili aday adayımızın olmasına sevindim dedi.

DÜRÜSTLÜK İLKESİYLE
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, Ekonomi Uzmanı, İktisatçı Ayşe Vuraloğlu, Babam uzun yıllar Samsun siyasetine emek verdi. Onun bize öğrettiği dürüstlük ilkesiyle siyaset yapmayı ve bu topraklara hizmet etmeyi istiyorum. Babam Mehmet Vuraloğlu Bafra da sayısız hizmetin ilçeye gelmesini sağlamış, takipçisi olmuş, destek vermiş bir işadamı olarak bizi ülkemize hizmet edecek neferler olarak yetiştirdi. Onun bıraktığı emaneti alıp ilerilere taşımak ve bayrağı alıp Türkiye ye hizmet etmek, Samsun a kalıcı değerler kazandırmak istiyorum  diye konuştu.

HANIMLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ayşe Vuraloğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: Hedefim, Bafra dan Samsun a, Samsun dan tüm Türkiye ye, devletime ve milletime AK Parti şemsiyesi altında hizmet etmektir. Devletimizin ve milletimizin gelişim ve değişim sürecine aracılık etmek, milletim ve devletim arasında arasında köprü vazifesi yapmak için çıktığım bu yolda, başta hanım kardeşlerim olmak üzere desteklerinizi bekliyorum. AK Parti iktidarının yeni vizyonu olan Yeni Türkiye de 2023 hedefine ilerlerken Samsunumuzu bu kutlu yolculukta temsil etmek ve Samsunlu hanımlarımızın sesi olmak için aday adayı oldum. Yeni Türkiye nin yeni neslini yetiştirecek olan kadınların eğitilmesi, üretime katılması ve toplumda ki yerinin sağlamlaştırılmasına yönelik çalışmalar içerisinde olacağız.  

KADINA HİZMET İÇİN
Vuraloğlu açıklamasını şöyle sürdürdü: İktisat ve finans alanında 16 yıl boyunca edindiğim tecrübeleri devletime ve milletime hizmet yolunda kullanmaya karar verdim ve milletvekili aday adayı oldum. Samsunlu kadınların Ankara da ki sesi olmak ve kadına yönelik her türlü hizmeti Samsun a Bafra ya getirmek için tüm gayretimle çalışacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Yeni Türkiye de kadınlarımız her alanda daha çok söz sahibi olacak ve ülkemizin her alanda gelişmesine katkı sağlayacaktır.

ŞANSLISINIZ
Ziyarette Vuraloğlu na siyasetin uzun soluklu bir hizmet süreci olduğunu belirten Yılmaz da 15 yıldır bu kentin belediye başkanıyım. Sorumluluklarım büyük. Yarın sizde milletvekili seçilirseniz gece ve gündüzünüz olmayacak çünkü vatandaş oy verdiği insanları hep yanında görmek istiyor ama siz şanslısınız bir bayan milletvekili aday adayı olarak teşkilatlar sizlere mutlaka teveccüh gösterecektir, başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

(Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

2 (Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

3 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

4 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

5 Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

6 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Muğla'da deprem

7 Muğla'da deprem

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

8 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

Kavşakta iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

9 Kavşakta iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

10 Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı