Hizmet aşkıyla siyaset

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, AK Parti’de biz siyaseti hizmet aşkıyla yapıyoruz” dedi

Hizmet aşkıyla siyaset

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Av. Adem Güney, Ladik ve Terme ilçelerinde düzenlenen 2 ayrı etkinlikte partililerle bir araya geldi. Güney, ilk olarak Ladik İlçesi ndeki yemek programında  partililerle tek tek selamlaştı. Recep Tayyip Erdoğan olduğu müddetçe, AK Parti’liler var olduğu müddetçe Türkiye’nin sırtının yere gelmeyeceğini söyleyen Güney, “Türkiye’nin sırtı yere gelmez, tuş olmaz. Ama tek bir şartla, şu anayasayı değiştirecek çoğunluğu bizim sağlamamız gerekiyor dedi. 

MİLLET NE DERSE O 
Onun için çok çalışmak gerektiğini ifade eden Güney, AK Parti’nin çizgisi, Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisi milletin çizgisidir. Millet ne derse o diyor. Biz siyaseti yaparken tek gayemiz vardı, biz millete efendilik yapmak için siyaset yapmıyoruz. Biz millete hizmet için, hizmetkar olabilmek için siyaset yapıyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki, o yüce Peygamber efendimizin söylediği gibi ‘İnsanların en hayırlısı insanlara hizmet edendir’. Hizmet edersen, komşuna, arkadaşına, dostuna, mahallene, köyüne, ülkene faydalı olursan hem Allah indinde hem de peygamber nezdinde en muteber en güzel insansın. Biz buna inanıyoruz bunun için siyaset yapıyoruz. Ülkemize güzellikler kazandırmak için AK Parti’nin var olması gerekiyor. AK Parti’de biz siyaseti ibadet aşkıyla yapıyoruz. Nerede ezilmiş insan varsa, nerede haksızlığa uğramış bir insan varsa oraya gidip onun hakkını koruyabiliyor isek onun için mücadele verebiliyorsak bu en büyük ibadettir. AK Parti’de bulunmak hakikatten ayrı bir duygu” diye konuştu.

Daha sonra Terme İlçesi nde partililerle bir araya gelen Güney,  7 Haziran’da yapılacak 25. dönem milletvekilliği seçimleri konusunda açıklamalarda bulundu.

İHAEN ÇOK OKUNANLAR