28 Şubat ın izlerini AK Parti sildi

Dönemin Milli Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akça, 28 Şubat ın izleri, şükürler olsun ki 10 yıl bile sürmeden halkımızın bilinçli direnişi ile ortadan kaldırılmıştır dedi

28 Şubat ın izlerini AK Parti sildi

Samsun da Genç Memur-Sen in düzenlediği 28 şubat panelinde konuşan dönemin Milli Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akça, 28 Şubat, bin yıl geçse de unutulmaması, unutturulmaması  gereken bir darbedir dedi.

KARANLIK GÜNLER 
28 Şubat döneminde Milli Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı olan AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, moderatör olarak katıldığı Tüm Yönleriyle 28 Şubat adlı panel öncesi TRT Haber e açıklamalarda bulundu. O dönemlerde 28 Şubat darbesinin bin yıl süreceği düşünülüyordu diyen AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, 28 Şubat ın izleri, şükürler olsun ki 10 yıl bile sürmeden halkımızın bilinçli direnişi ile ortadan kaldırılmıştır.  Ancak 28 Şubat dönemi bin yıllar geçse de unutmayacağımız, unutturmamamız gereken karanlık günlerdir dedi. 

SAĞDUYULU MÜCADELE
28 Şubat ta dönemde halkın açtığı İmam Hatip Okulları nın kapılarına zincir vurulduğunu, halkın oylarıyla iktidara gelen bir partinin eften püften bahanelerle kapatıldığını ifade eden Akça, Başörtüsü, başta üniversiteler olmak üzere tüm kamu kurumlarında yasaklanmış, binlerce müslüman irtica adı altında zindanlara atılmış, insanlara sırf inançları nedeniyle işkence yapılmıştır. Bir tarafında paşaların, diğer tarafında sivil toplum örgütü adı altında çeteleşmiş STK lar, medya ve iş çevrelerinin olduğu bu darbe halkımızın sağduyulu mücadele ve direnişiyle geri püskürtülmüştür. Böylece tarih bir kez daha mazlumların, halkların direniş iradesinin, zalimlerin tank ve tüfeklerinden daha etkili olduğuna şahitlik etmiştir diye konuştu.

CEVABI MİLLET VERECEK
Akça, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: Bu millet, Şubat  soğuğunda boncuk boncuk terleyen, bu ülkenin savunan adamı, 54. Hükümet in Başbakanı, vefatının 4. yılında rahmetle andığımız Erbakan hocamıza yapılanları da asla unutmayacaktır. Onu daima hayırla yad edecektir. Bu millet,  26 Şubat’ta dünyaya gelen bin yıl sürecek denen darbenin izlerini, milletiyle birlikte teker teker silen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı da unutmayacaktır. Bu millet, bu ülkede bir daha darbeler olmasın diye Yeni Türkiye, Yeni Anayasa sloganıyla yola çıkan  Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu na da 7 Haziran da  gereken desteği vererek darbe heveslilerine tarihin en net cevabını verecektir dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

1 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

Samsun'da 10 gün önce ölen yaşlı adamın cenazesini alan olmadı

2 Samsun'da 10 gün önce ölen yaşlı adamın cenazesini alan olmadı

Onlar güldü, biz üzüldük

3 Onlar güldü, biz üzüldük

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin mitingleri iptal edildi

4 Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin mitingleri iptal edildi

Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

5 Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

Aday listeleri bugün açıklanıyor

6 Aday listeleri bugün açıklanıyor

Samsunspor'da Ayite tamam gibi

7 Samsunspor'da Ayite tamam gibi

Samsunspor'da Larbi krizi

8 Samsunspor'da Larbi krizi

Samsunspor'da sıra onlara gelecek...

9 Samsunspor'da sıra onlara gelecek...

Çorum'daki gizemli kız olayının ardından dram çıktı

10 Çorum'daki gizemli kız olayının ardından dram çıktı