Kalıcı demokrasi için gençler önemli

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gençlerimiz ahlaki, kültürel ve manevi değerlerinize sahip çıktıkça dünya lideri bir Türkiye hedefine ulaşmamız çok daha kolay olacaktır. Kalıcı bir demokrasi için gençlerimiz çok önemli dedi

Kalıcı demokrasi için gençler önemli

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Almanya ziyaretinin ikinci gününde Türk gençleriyle biraraya geldi. AK Parti Genel Merkezi nin verdiği görev üzerine Almanya ya giden Genç, üç günlük programın ikinci gününde Dortmund’da Uetd ofisinin misafiri oldu. Daha sonra sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden olan Genç, halka açık toplantıya katıldı ve Dortmund Spor Kulüpleri Federasyonu temsilcileri ile de görüştü. Gurbetçi gençlerle de biraraya gelen ve gençlere Türkiye nin 2023-2071 hedeflerini anlatan Genç, kalıcı bir demokrasi için gençlerin çok önemli olduğunu söyledi.

GELECEĞE DEĞERLERİMİZLE ULAŞIRIZ
Yatığı sohbette yurt dışında yaşayan gençlerin ülkenin milli, manevi ve kültürel değerlerini korumasının öneminden bahseden Genç, AK Parti hükümetimizin ortaya koyduğu bir hedef var. O da 2023, 2052 ve 2071 hedefi. Bir de bunun üzerine bizim ortaya koyduğumuz Osmanlı nın 1000. kuruluş yıldönümü olan 2099 hedefi var. Ülkemizi bu hedeflere ulaştırabilmek için en önemli görev geleceğimiz olan gençlerimize düşmektedir. Ülkemiz geleceğe ancak milli ve manevi değerlerimizi koruyarak ulaşacaktır. Bu bakımdan Türkiye nin ve Türk milletinin geleceği olan gençlerimiz nerede olursa olsun bu değerlerimizi mutlaka korumalıdır dedi.

YÜKSELİN GENÇLİK İSTİYORUZ
Halkın hakimiyeti ve halkın iradesinin hakim kılınması ve kalıcı bir demokrasi için gençlerin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Genç, Değerleri üzerinde yükselen bir gençlik istiyoruz. Siz gençler ahlaki, kültürel, manevi değerlerinize sahip çıktıkça dünya lideri bir Türkiye hedefine ulaşmamız çok daha kolay olacaktır. Sizler, ülkemizin geleceğisiniz. Asla ülkemiz ve sizler üzerinde oynanan oyunlara ve tuzaklara düşmeyin. Gençlerimiz milli, manevi ve kültürel değerlerimize ne kadar iyi sahip çıkarsa, ülkemizin ve milletimizin de geleceği o kadar sağlam olur diye konuştu.

ALMANYA’DA ÜÇÜNCÜ GÜN
Başkan Genç’in Almanya’daki Pazar programı da yoğun. Almanya’nın Bielefeld Bölgesi’ne geçecek olan Genç, Bielefeld Üniversitesi ve Kütüphanesi’ni ziyaret edecek. Vatan Camii’nde öğle namazının ardından vatandaşlarla kucaklaşacak ve sohbet edecek olan Başkan Genç, Bad Lippspringe Futbol Turnuvası’nda sporcularla biraraya gelecek. Darülacize ziyaretinde yaşlılarla buluşacak olan Başkan Genç, akşam ise Samsunlu hemşehrileriyle biraraya gelerek sohbet edecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

4 Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

5 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

Akın ailesinin acı günü

6 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

7 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Canik Belediyespor'da şok!

8 Canik Belediyespor'da şok!

Karadeniz derbisi Samsunspor'un

9 Karadeniz derbisi Samsunspor'un

12. Adam görevde

10 12. Adam görevde