Her kesimden oy gelecek

CHP Samsun Milletvekili Aday Adaylığı nı açıklayan Dr. Abdullah Taşkın, Yapılacak ön seçimlerde, seçilebilecek bir yerde olduğum takdirde, toplumun her kemisinden partime oy getireceğime inanıyorum dedi

 Her kesimden oy gelecek

Medical Park Samsun Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Abdullah Taşkın, CHP den Samsun Milletvekili Aday Adaylını açıkladı. CHP Samsun İl Başkanlığı nda düzenlediği toplantıda partililere seslenen Dr. Taşkın, Ülkemiz, 7 Haziran seçimlerine giderken, bir yandan yoksulluğu ve işsizliği önleyememenin, öte yandan devlet yapısını, insan haklarına saygılı, demokratikleşme istemlerine cevap verecek biçimde değiştirememenin sancılarını yaşamaktadır. CHP iktidarı, bu sancıları dindirecektir. 2015 seçimleri ile ülkenin yapısını değiştirmeyi planlayan AK Parti iktidarına artık dur demenin vakti gelmiştir. 13 yıllık AK Parti iktidarı sırasında, toplum kamplara ayrılmış, insanlarımız birbirleri ile düşman durumuna gelmiştir. Partili arkadaşlarımla birlikte çalışarak, CHP yi iktidara taşıyacağımıza inanıyorum. Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını biliyoruz. Umudumuzu kaybetmedik, CHP bu umutsuzlukların umududur. Biz çalıştığımız sürece yıkılmayacak iktidar yoktur diye konuştu.

NEFER OLARAK ÇALIŞMAYA DEVAM
Kapı kapı dolaşaklarını, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını söyleyen Taşkın, Tüm partili arkadaşlarımın yarın seçim varmış gibi çalışmaya başlaması gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Cumhuriyetimiz kurulduğundan bu yana, bu kadar sahipsiz kalmamıştır. Cumhuriyetimizin kemirildiği bu dönemde, solcuların ve sosyaldemokratların kendi içlerinde kavga etmeye haklarının olmadığını, siz partili dostlarımla paylaşmak istiyorum. 2015 e umutla girdik, çok çalışacağız.Halkımız ile buluşacağız, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Önümüzdeki seçimlerde CHP yi iktidara taşıyacağız. Yapılacak ön seçimlerde. seçilebilecek bir yerde olduğum takdirde, toplumun her kesiminden partime oy getireceğime inanıyorum. Seçilemeyecek bir yerde olsam da CHP nin iktidar mücadelesinde nefer olarak çalışmaya devam edeceğimi huzurunuzda söz veriyorum dedi.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

1 Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

3 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

O Mehmetçik Samsunlu çıktı

4 O Mehmetçik Samsunlu çıktı

Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

5 Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

6 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

7 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

8 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Ahmet Burak müjdesi

9 Ahmet Burak müjdesi

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

10 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor