FORMALİTE KONGRE

Kırmızı-Beyazlı ekibin olağan genel kuruluna 70 kişi katılırken Erkut Tutu, oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

FORMALİTE KONGRE

Kırmızı-Beyazlı ekibin olağan genel kuruluna 70 kişi katılırken Erkut Tutu, oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi. Güven tazeleyen Tutu, Önümüzdeki 5 ay çok zor geçeçek. Hep birlikte el ele vererek birlik içerisinde sıkıntıları aşarız, takımı hedefine taşırız dedi 

OYLARIN TAMAMINI ALDI 
Samsunspor olağan kongresi Atakum daki Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde gerçekleştirildi. Bin 292 delegeden sadece 70 inin katıldığı genel kurulda seçime Erkut Tutu, tek aday olarak girdi. Oyların tamamını alan Tutu, yeniden başkanlığa getirildi. Kongreye Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Başkanı Şener Aydın, eski başkanlardan Hakkı Tomaç, Emin Kar ve Mehmet Pank gibi isimler de katıldı. 

TÜZÜK DEĞİŞKLİĞİ 
Olağan genel kurulda 3 madde de tüzük değişkilğine gidildi. İki yılda bir şubat aylarında yapılan olağan kongrelerin, tüzük değişikliğiyle yine aynı süreçte haziran aylarında yapılması kararlaştırıldı. Hakkı Tomaç ve Sadi Subaşı nın genel kurulan aralık ta olması önerisi reddedildi. Ayrıca kulübe üye alımı ve yönetim kurulunun kendi içerisinde yapacağı görevlendirme maddelerinde de değişikliğe gidildi. 

5 AY ÇOK ZOR 
Delegelere teşekkür eden Başkan Erkut Tutu, Samsunspor un önünde 5 aylık zorlu bir süreç var. 5 ay çok zor geçecek. Hep birlikte el ele vererek sıkıntıları aşmalıyız. Hata yapabiliriz. Hataları düzeltecek olan da bizleriz. Bizleri eksik veya hatalı gördüğünüz noktalarda lütfen paylaşın. İnşallah sezon sonunda Samsunsor, sıkıntıları azalmış, herkesin istediği Süper Lig e yükselmiş olacaktır dedi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU-SELÇUK KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

1 Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

2 Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

3 Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

4 Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

Kamp yeri hazır

5 Kamp yeri hazır

İmtihan...

6 İmtihan...

Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

7 Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

Derbiyi izlemek 10 TL

8 Derbiyi izlemek 10 TL

Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

9 Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

Samsunspor'da endişeli bekleyiş

10 Samsunspor'da endişeli bekleyiş