FORMALİTE KONGRE

Kırmızı-Beyazlı ekibin olağan genel kuruluna 70 kişi katılırken Erkut Tutu, oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

FORMALİTE KONGRE

Kırmızı-Beyazlı ekibin olağan genel kuruluna 70 kişi katılırken Erkut Tutu, oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi. Güven tazeleyen Tutu, Önümüzdeki 5 ay çok zor geçeçek. Hep birlikte el ele vererek birlik içerisinde sıkıntıları aşarız, takımı hedefine taşırız dedi 

OYLARIN TAMAMINI ALDI 
Samsunspor olağan kongresi Atakum daki Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi nde gerçekleştirildi. Bin 292 delegeden sadece 70 inin katıldığı genel kurulda seçime Erkut Tutu, tek aday olarak girdi. Oyların tamamını alan Tutu, yeniden başkanlığa getirildi. Kongreye Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, ASKF Başkanı Şener Aydın, eski başkanlardan Hakkı Tomaç, Emin Kar ve Mehmet Pank gibi isimler de katıldı. 

TÜZÜK DEĞİŞKLİĞİ 
Olağan genel kurulda 3 madde de tüzük değişkilğine gidildi. İki yılda bir şubat aylarında yapılan olağan kongrelerin, tüzük değişikliğiyle yine aynı süreçte haziran aylarında yapılması kararlaştırıldı. Hakkı Tomaç ve Sadi Subaşı nın genel kurulan aralık ta olması önerisi reddedildi. Ayrıca kulübe üye alımı ve yönetim kurulunun kendi içerisinde yapacağı görevlendirme maddelerinde de değişikliğe gidildi. 

5 AY ÇOK ZOR 
Delegelere teşekkür eden Başkan Erkut Tutu, Samsunspor un önünde 5 aylık zorlu bir süreç var. 5 ay çok zor geçecek. Hep birlikte el ele vererek sıkıntıları aşmalıyız. Hata yapabiliriz. Hataları düzeltecek olan da bizleriz. Bizleri eksik veya hatalı gördüğünüz noktalarda lütfen paylaşın. İnşallah sezon sonunda Samsunsor, sıkıntıları azalmış, herkesin istediği Süper Lig e yükselmiş olacaktır dedi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU-SELÇUK KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

2 Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

3 Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Samsunspor revire döndü

4 Samsunspor revire döndü

Samsunspor rakiplerle sevindi

5 Samsunspor rakiplerle sevindi

Tesislerde zirve

6 Tesislerde zirve

BAL'da yarış kızıştı

7 BAL'da yarış kızıştı

Enes İslam Danimarka'da

8 Enes İslam Danimarka'da

Akıl vermek...

9 Akıl vermek...

CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Samsun'a yabancılar'

10 CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Samsun'a yabancılar'