Esnafın problemi bizim derdimizdir

Yabancılar Pazarı esnafı ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun ekonomisinin bel kemiği olan esnaflarımızın her zaman destekçisiyiz ve yanınızdayız. Esnafımızın problemleri, bizim derdimizdir dedi

Esnafın problemi bizim derdimizdir

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Yabancılar Pazarı esnafı ile çarşı içinde düzenlenen programda biraraya geldi. Başkan Tok, esnafla sohbet ederek istek ve önerilerini dinledi. Başkan Tok, kendisinin de esnaflıktan geldiğini belirterek, Esnafının derdini ve sıkıntısını iyi bilirim diye konuştu.

BAŞKAN TOK A TEŞEKKÜR
Başkan Tok un her zaman ilk adımlarını yabancılar çarşısından attığını söyleyen Yabancılar Pazarıspor Kulübü Başkanı Ali Akyüz Başkanımla makamında görüştüğümüzde esnafları özlediğini esnafların isteklerini dinlemek istediğini, pazarda bir buluşma düzenlenmesini rica etti. Bizlerde başkanımız ve çarşı esnaflarımız ile birlikte bugün burada bir aradayız. Başkanımız bizim isteğimizi bir kere olsun kırmadı her zaman yanımızda oldu destek oldu ifadelerini kullandı.

HİÇ BİR ZAMAN KIRMADI 
Başkan Tok un çarşı esnaflarının her zaman destekçisi olduğunu belirten Samsun Züccaciye, Bijuteri, Kırtasiye ve Oyuncakçılar Esnaf Odası Başkanı Olcay İnanç ise Pazar esnafları olarak her ihtiyacımız olduğunda her zaman bizim yanımızda olan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Başkanımıza ağabeyimize her daim teşekkür ediyoruz. Biz her zaman başkanımızla istişare içindeyiz. Eksiklerimiz isteklerimizi hiç bir zaman kırmadı yerine getirdi diye konuştu.

EN İYİ BEN ANLARIM
Gençlik yıllarının esnaflar ile beraber geçtiğini ve uzun yıllar esnaflık yaptığından dolayı esnafa büyük önem verdiğini belirten Başkan Tok şunları söyledi: Bizler sadece seçimden seçimde değil her zaman esnaflarımız ile bir arada oluyoruz. Esnaflıktan gelen bir kardeşiniz olarak esnafın derdini sıkıntısını dinlemek boynumuzun borcudur. Gençliğin esnafların arasında geçtiği için güne esnaf kardeşlerimle abilerim ile başlamak mutluluk veriyor. Esnaflarımızda belirli bir anda değil her zaman yan yanayız birlikteyiz. Elimizden geldiğince pazar esnafımıza destek olmaya çalışıyoruz. İstek ve önerilerini dinleyerek istişare içinde İlkadım Belediyesi olarak yapmamamız gerekleri yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz  EN ÇOK OKUNANLAR

Madendeki göçükte kurtarma çalışmaları sürüyor

1 Madendeki göçükte kurtarma çalışmaları sürüyor

Göçükte kalan işçilerle ilgili mutlu haberi Vali açıkladı

2 Göçükte kalan işçilerle ilgili mutlu haberi Vali açıkladı

Konya'da Galatasaray 21. şampiyonluğunu kutladı

3 Konya'da Galatasaray 21. şampiyonluğunu kutladı

Canlı yayın yaptığı esnada şarampole uçtu

4 Canlı yayın yaptığı esnada şarampole uçtu

Fenerbahçeli oyuncu İsmail Köybaşı hem tatil yapıyor hem de antrenman

5 Fenerbahçeli oyuncu İsmail Köybaşı hem tatil yapıyor hem de antrenman

7 saat sonra madendeki göçükten sağ çıktılar

6 7 saat sonra madendeki göçükten sağ çıktılar

Göçükten yaralı kurtuldu, o anları anlattı

7 Göçükten yaralı kurtuldu, o anları anlattı