55 GENÇLİK TEN ŞOK KARAR

Cantuğ Keskindemir, Canik Belediyespor la oynadıkları Yıldız Kız Basketbol İl Şampiyonası finalinde, oyuncularına ve hakemlere rakip takım velileri ile sporcu yakınları tarafından küfür ve hareketler edildiğini iddia etti

55 GENÇLİK TEN ŞOK KARAR

55 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cantuğ Keskindemir, Canik Belediyespor la oynadıkları Yıldız Kız Basketbol İl Şampiyonası finalinde, oyuncularına ve hakemlere rakip takım velileri ile sporcu yakınları tarafından küfür ve hareketler edildiğini iddia etti. Keskindemir, bu yaşananların ardından önümüzdeki sezon yerel liglere katılmayacaklarını söyledi

RAKİBİMİZİ KUTLUYORUM
Samsun Yıldız Kızlar Basketbol İl Şampiyonası finalinde Canik Belediyespor, 55 Gençlik Spor Kulübü 69-59 mağlup ederek şampiyon olmuştu. Bu maçta kabul edemedikleri bazı kötü görüntüler yaşadıklarını iddia eden 55 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cantuğ Keskindemir, çarpıcı açıklamalar yaptı. Keskindemir, Öncelikle sahada mücadele eden, kazanıp şampiyon olan Canik Belediyesporlu oyuncuları kutluyorum. Bu açıklamaları kesinlikle onların şampiyonluğuna gölge düşürmek veya yenilgiye mazeret aramak için yapmıyorum. Ancak hem genç hem de yıldız finallerinde basketbol sahalarına ve spora yakışmalar bu kötü görüntüler olunca, bu açıklamayı yapma gereği hissettim diye konuştu. 

KÜFÜRLER ETTİLER
Keskindemir, Karşılaşma sırasında tribündeki Canik Belediyesporlu altyapı sporcuları, veliler ve oyuncu yakınları, maalesef basketbol kültürüne yakışmayacak hareketlerde bulundu. 15 yaşındaki kız çocuklarımıza ve hakemlere ağıza alınmayacak sözler söylediler. Küfür ettiler. Durum böyleyken, ne antrenörleri ne de maçı izleyen kulüp yöneticileri bu kişileri uyarmadı. Bunlar spora yakışmayan görüntüler. Genç kız finalini de Canik le oynayıp, kazanmıştık. O maçta da böyle kötü manzaralarla karşılaştık. Bazı sporcu verileri antrenörümüzü tartaklamaya çalışmıştı. Hatta Canik takımı ödül törenini de protesto edip, sadece 2 kişiyle katılmışlardı. Biz ise yıldızların ödül törende tam kadroyduk. Çünkü sporda kazanmak da var kaybetmek de dedi. 

LİGLERE KATILMIYORUZ
Bu yaşananların yönetim olarak kendilerini üzdüğünü söyleyen Keskindemir, şöyle devam etti: Rakip olmadan rekabet, rekabet olmadan da başarı olmaz. Biz bu zamana kadar rakip takımın antrenörü, sporcusu, yöneticisi, taraftarı ve velisine en ufak bir kötü davranışta bulunmadık. Aramızda yapan varsa hemen müdahale ettik, uyardık. Yönetim kurulu olarak, önümüzdeki sezon itibariyle Samsun Canik Belediyespor un yer alacağı hiçbir yerel lige katılmama kararı aldık. Rakibine saygı göstermeyen, sporun içinde yenilginin olduğunu bilmeyenlerle aynı ligde oynayamayız. Artık onları bu liglerde tek başına bırakıyoruz.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda Davy Angan tamam

1 Samsunspor'da Davy Angan tamam

Samsunspor Başkanvekili  Araboğlu Açılışa yetişecek

2 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Açılışa yetişecek'

Samsun serinleyecek

3 Samsun serinleyecek!

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

4 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

5 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

6 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

Samsunspor Teknik Direktörü Özalandan ters köşe

7 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan'dan ters köşe

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

8 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Aracın önünü kesip 85 bin lira gasp eden 5 kişi gece kulübünde yakalandı

9 Aracın önünü kesip 85 bin lira gasp eden 5 kişi gece kulübünde yakalandı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu

10 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 'Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu