Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

AK Parti ahde vefa demektir

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Özlem Maraş, partililerinin ahde vefa konusunda ne derece hassas olduğunu, teşkilatla beraber geçirdiği yaklaşık 13 yılda öğrendiğini belirtti.

AK Parti ahde vefa demektir

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Özlem Maraş, AK Parti teşkilatının ahde vefa konusunda ne derece hassas olduğunu, teşkilatla beraber geçirdiğim yaklaşık 13 yılda öğrendiğime inanmaktayım.  Temayül yoklamasında şahsıma göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşkilattaki her kardeşime müteşekkirim dedi
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Özlem Maraş, partililerinin ahde vefa konusunda ne derece hassas olduğunu, teşkilatla beraber geçirdiği yaklaşık 13 yılda öğrendiğini belirtti. Maraş, Temayül yoklamasında şahsıma göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşkilattaki her kardeşime müteşekkirim. Ziyaret ettiğim 17 ilçedeki kardeşlerimle yaptığım görüşmeler eski ama eskimeyen dostlarla bir toplantı havasında geçti. Yaklaşık 13 yıldır her ilçeyi gerek siyasi gerek başka vesilelerle defaatle ziyaret etme fırsatım olduğu için ihtiyaçların ve taleplerin nereden nereye geldiğini bütüncül bir şekilde görebilmekteyim diye konuştu.

SİYASET UZUN SOLUKLU
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Özlem Maraş açıklamalarını şöyle sürdürdü: Her güzellik, her başarı doğru planlama, sarsılmaz bir kararlılık ve hepsinden önemlisi çalışma, emek ve ihtimam neticesinde ortaya çıkmakta. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan la beraber yola çıktığımız günden itibaren Samsun özelinde karınca kararınca yürüttüğümüz kesintisiz faaliyetlerin neticesinde bu teveccühe mazhar olduğuma inanmaktayım. Nitekim 2011 yılı milletvekili seçimleri öncesindeki temayül yoklamasında teşkilatımız şahsımı kadınlar arasında Türkiye birincisi yapmıştır. 2015 temayül yoklamasında da aynı alakaya mazhar olduğuma inanmaktayım.  Siyaset uzun soluklu bir yürüyüştür. O ziyaretlerde bir mimar olarak çok iyi bildiğim bir gerçeği bir kez daha gördüm. Hiç bir şey birden bire olmuyor. Her bina tuğla tuğla var oluyor. Sevgi emek demektir. AK Parti ailesinin fertlerinin kalbinde yer alabilmenin yegâne ölçüsü samimiyet ve çalışkanlıktır. Bu anlayışı 13 yıla yayabilmişseniz o takdirde aile fertleriniz, size yeni vazifeler tevdi edecektir.  Teşkilatımın bana gösterdiği yakın alaka ve teveccühün altında bu köklü ve sarsılmaz kalbi bağlılığın olduğuna inanmaktayım.
 
DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ
Partilerinin koyduğu hedefelere ulaşmak için daha çok çalışmaları gerektiğini kaydeden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Özlem Maraş, Hizmet yarışında bayrağı devralan Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU ile girdiğimiz bu yeni dönemde istişare, samimiyet, gayret, ahde vefa temel değerlerimizden taviz vermeksizin çok daha fazla çalışmak zorundayız. Zira önümüzdeki süreçte bizleri başkanlık sistemi, milletin iradesine musallat olmaya çalışan iç ve dış unsurlar, çözüm süreci, , orta gelir tuzağı ve özellikle Suriye ve civarındaki gelişmelerin ortaya çıkaracağı ciddi ve zorlu meseleler beklemektedir. Bu gibi konuları seçim sürecinde devam edecek ziyaretlerimde halkımızla ve sivil toplum örgütleri ile paylaşmaya devam edeceğim şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunlu şehidin evinde yas var

1 Samsun Haber: Samsunlu şehidin evinde yas var!

Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

2 Şehit özel harekat polisinin evine ateş düştü

Teröristler yol kesip araç yaktı İşte o anlar

3 Teröristler yol kesip araç yaktı! İşte o anlar...

Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

4 Avrupa Ligi Şampiyonu Manchester United

Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

5 Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti

RİZE Rize Çayeli ilçesinde yangın 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

6 (RİZE) Rize Çayeli ilçesinde yangın... 3 ahşap ev kullanılmaz hale geldi

İzmirde Huzur, Güven 6 uygulaması sona erdi

7 İzmir'de ''Huzur, Güven 6'' uygulaması sona erdi

Öyle kolay olmadı

8 Öyle kolay olmadı...

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli Milli İrade İle Ak Partideki Recep Tayyi

9 AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: 'Milli İrade İle Ak Parti'deki Recep Tayyi

 Ceza bugün açıklanacak

10 Ceza bugün açıklanacak...