TED Türk milletinin

Türk Eğitim Derneği (TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, Samsun Valisi İbrahim Şahin i ziyaret etti. Pehlivanoğlu, TED olarak ne bir kuruma ne de bir şahsa bağlıyız. Tamamen Türk milletine ait bir kurumuz dedi

 TED Türk milletinin

Bir dizi ziyaret için Samsun a gelen Türk Eğitim Derneği (TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, Samsun Valisi İbrahim Şahin i makamında ziyaret etti.  Ziyarette, TED Eğitim Koordinatörü Dr. Selçuk Özdemir, TED Samsun Koleji İlkokul-ortaokul Müdürü H. Mehmet Tezcan, Lise Müdürü Kubilay Önder de hazır bulundu. 

TED hakkında bilgi veren Genel Başkan Selçuk Pehlivanoğlu, Rutin olarak özel okullarımızın olduğu illere çalışma ziyaretleri yapıyoruz. Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütüyüz. TED olarak 35 okul, bir üniversitemiz var. Ne bir kuruma ne de bir şahsa bağlıyız. Tamamen Türk milletine ait bir  kurumu temsil ediyoruz. Bize zaman ayırıp, makamında ağırlayan Samsun Valisi İbrahim Şahin e teşekkür ediyoruz diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali İbrahim Şahin ise, Samsun’da eğitime yaptığı katkılardan dolayı TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’na teşekkür etti. 

Ayşe KUŞCUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

1 Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti

2 Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti

Denizli'de trafik kazası: 11 yaralı

3 Denizli'de trafik kazası: 11 yaralı

ABD Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Komisyonundan ayrıldı

4 ABD Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Komisyonundan ayrıldı