Adnan Ölmez, yazarlarla buluştu

Haber Gazetesi köşe yazarlarını Haber Medya Grubu nun Borkonut Niş teki yeni medya merkezinde bir araya getiren Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Adnan Ölmez, Burada daha güzel işlere imza atılacak dedi

Adnan Ölmez, yazarlarla buluştu

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Adnan Ölmez, Haber Gazetesi köşe yazarları ile biraraya geldi. Ölmez, Haber Medya Grubu nun tüm halkalarıyla birlikte yeni medya merkezinde daha işlevsel ve daha güzel işlere imza atacağına inandığını söyledi.

15 ŞİRKET, 8 FARKLI SEKTÖR
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Haber Gazetesi köşe yazarlarını Haber Medya Grup un Kılıçdede Mahallesi Borkonut Niş teki yeni medya merkezinde ağırladı. Borsan Grup Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ile HaberAKS TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ın da katıldığı kahvaltıda konuşan Adnan Ölmez, Borsan Şirketler Topluluğu, 15 şirket ile 8 farklı sektörde faaliyet gösteren bir gruptur. 2005 yılında Haber Gazetesi ile adım attığımız medya sektöründe bugün, gerek Haber Gazetesi, gerek Haber Radyo, gerek HaberAKS Televizyonu, gerekse Haber Hayat Dergisi ve ajansı bulunan Haber Medya Grup, önemli bir medya zinciridir dedi. 

BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM
Haber Medya Grubu nun bugün Türkiye de ilk üçe girebilecek çeşitlilikte, büyüklükte ve modern altyapıya sahip, büyük bölgesel medya zincirlerinden biri olduğunu ifade eden Ölmez, Haber Medya nın bütün bu unsurlarını Borkonut Niş İş Merkezi nde birarara toplayarak faaliyet göstermesini görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bundan sonra Haber Medya Grubu nun çok daha kompak, işlevsel, teknolojik altyapı ile beraber çok daha güzel işlere imza atacağına yürekten inanıyorum. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diye konuştu.

DEMİRCİ DEN ÖLMEZ E HEDİYE
Konuşmanın ardından köşe yazarı Şakir Demirci, Avusturyalı heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı nın atölyede çekilmiş fotoğrafını Adnan Ölmez e hediye etti. Yazarlar daha sonra Haber Medya Grubu nun yeni çalışma ofislerini gezdi. 

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

2 Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

3 Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

4 Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu