Adnan Ölmez, yazarlarla buluştu

Haber Gazetesi köşe yazarlarını Haber Medya Grubu nun Borkonut Niş teki yeni medya merkezinde bir araya getiren Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Adnan Ölmez, Burada daha güzel işlere imza atılacak dedi

Adnan Ölmez, yazarlarla buluştu

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Adnan Ölmez, Haber Gazetesi köşe yazarları ile biraraya geldi. Ölmez, Haber Medya Grubu nun tüm halkalarıyla birlikte yeni medya merkezinde daha işlevsel ve daha güzel işlere imza atacağına inandığını söyledi.

15 ŞİRKET, 8 FARKLI SEKTÖR
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Haber Gazetesi köşe yazarlarını Haber Medya Grup un Kılıçdede Mahallesi Borkonut Niş teki yeni medya merkezinde ağırladı. Borsan Grup Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu ile HaberAKS TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ın da katıldığı kahvaltıda konuşan Adnan Ölmez, Borsan Şirketler Topluluğu, 15 şirket ile 8 farklı sektörde faaliyet gösteren bir gruptur. 2005 yılında Haber Gazetesi ile adım attığımız medya sektöründe bugün, gerek Haber Gazetesi, gerek Haber Radyo, gerek HaberAKS Televizyonu, gerekse Haber Hayat Dergisi ve ajansı bulunan Haber Medya Grup, önemli bir medya zinciridir dedi. 

BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM
Haber Medya Grubu nun bugün Türkiye de ilk üçe girebilecek çeşitlilikte, büyüklükte ve modern altyapıya sahip, büyük bölgesel medya zincirlerinden biri olduğunu ifade eden Ölmez, Haber Medya nın bütün bu unsurlarını Borkonut Niş İş Merkezi nde birarara toplayarak faaliyet göstermesini görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bundan sonra Haber Medya Grubu nun çok daha kompak, işlevsel, teknolojik altyapı ile beraber çok daha güzel işlere imza atacağına yürekten inanıyorum. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum diye konuştu.

DEMİRCİ DEN ÖLMEZ E HEDİYE
Konuşmanın ardından köşe yazarı Şakir Demirci, Avusturyalı heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı nın atölyede çekilmiş fotoğrafını Adnan Ölmez e hediye etti. Yazarlar daha sonra Haber Medya Grubu nun yeni çalışma ofislerini gezdi. 

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta kavga büyüyor! Fındık fiyatları ne kadar Güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta kavga büyüyor! Fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları

Bu kanser türüne dünyada ikinci kez Samsun'da rastlandı

2 Bu kanser türüne dünyada ikinci kez Samsun'da rastlandı

Samsun'da evde fuhuş iddiasına gözaltı

3 Samsun'da evde fuhuş iddiasına gözaltı

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Eşim bile istifamı istedi'

4 Samsunspor Başkanı Tutu: 'Eşim bile istifamı istedi'

İlkadım Belediyesi düğmeye bastı! Melanet Apartmanı'na önlem

5 İlkadım Belediyesi düğmeye bastı! Melanet Apartmanı'na önlem

Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı, 5 gözaltı

6 Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı, 5 gözaltı

Samsunspor-Ankara Demirspor maçı bilet fiyatları belli oldu

7 Samsunspor-Ankara Demirspor maçı bilet fiyatları belli oldu

Fındık fiyatlarından hırsızlar bile memnun değil

8 Fındık fiyatlarından hırsızlar bile memnun değil

Samsun'da otobüste elle taciz iddiasına gözaltı

9 Samsun'da otobüste elle taciz iddiasına gözaltı

Hepsi bir senaryonun gereği

10 Hepsi bir senaryonun gereği...