Olayları ihbar edin

Bafra daki huzur toplantısında vatandaşlara seslenen Kaymakam Halis Arslan, Sizlerden ricamız, huzur ve sükunetinizi bozucu emniyet ve asayişinizi zedeleyici bütün olayları gerekli makamlara hemen bildirin. dedi

 Olayları ihbar edin

Samsun un Bafra İlçesi nde Kaymakam Halis Arslan başkanlığında huzur toplantısı gerçekleştirildi.
Bafra Balkan Türkleri Derneği nde düzenlenen Huzurlu bir yaşam için birlikte hareket edelim toplantısına, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kurt, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, İlçe Sağlık Müdürü Aytaç Akın, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ASIL GÖREV AİLELERİN
Bafra yı daha huzurlu ve daha güvenli hale getirmek istediklerini ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit ise yaptığı açıklamada, Bu tür huzur toplantılarını gerçekleştirme amacımız, sizlerle birlikte el ele verip Bafra ya sahip çıkmaktır. Bizler birer polis memuru olarak gece gündüz demeden her türlü suç ve suçluyla mücadele ediyoruz. Özellikle uyuşturucuyla mücadele kapsamında önceki yıllarda da olduğu gibi bu yıl içerisinde de okullarda öğrencilere ve ailelerine yönelik seminerler düzenliyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz ancak burada asıl görev sizlere düşüyor dedi.

DESTEK BEKLİYORUZ
Polis ile vatandaş arasında bilgi akışının çok önemli olduğunu vurgulayan  Kaymakam Halis Arslan da, Burada herkes Bafra için çalışıyor. Bafra da daha huzurlu günler olması için mücadele ediyor. Sizler bu tür suç unsuru konulara ne kadar duyarlı davranırsanız bir o kadar huzuru sağlamış olursunuz. Bizler en büyük desteği halkımızdan bekliyoruz. Polis ve vatandaşımız hakkında sağlıklı bilgi akışı çok önemlidir. Sağlıklı ihbar çok önemlidir. Sağlıklı ve yerinde olan her türlü bilgi de değerlendirilecektir. Su uyur, düşman uyumaz. Her gün bu gün gibi sakin olmayabilir. Her gün böyle güzel olmayabilir. Onun için sizlerden ricamız, huzur ve sükunetinizi bozucu emniyet ve asayişinizi zedeleyici bütün olayları gerekli makamlara hemen bildirin. Uyuşturucuyla mücadele, cinsel istismar, trafik ve asayiş olaylarında kurumlarımız tarafından yapılan duyuru ve etkinliklere kulak verin ve duyarlı olun. Huzurlu bir Bafra için el ele verelim ki yarınlarımız güzel olsun dedi.

Ümit CEYLANEN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

1 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

2 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

3 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

4 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

5 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Psikolojik yorgunluk

6 Psikolojik yorgunluk...

Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

7 Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

8 Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

Bu okul hayatın küçük bir provası

9 Bu okul hayatın küçük bir provası

TMO'ya ilgi artıyor

10 TMO'ya ilgi artıyor