Olayları ihbar edin

Bafra daki huzur toplantısında vatandaşlara seslenen Kaymakam Halis Arslan, Sizlerden ricamız, huzur ve sükunetinizi bozucu emniyet ve asayişinizi zedeleyici bütün olayları gerekli makamlara hemen bildirin. dedi

 Olayları ihbar edin

Samsun un Bafra İlçesi nde Kaymakam Halis Arslan başkanlığında huzur toplantısı gerçekleştirildi.
Bafra Balkan Türkleri Derneği nde düzenlenen Huzurlu bir yaşam için birlikte hareket edelim toplantısına, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kurt, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, İlçe Sağlık Müdürü Aytaç Akın, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ASIL GÖREV AİLELERİN
Bafra yı daha huzurlu ve daha güvenli hale getirmek istediklerini ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit ise yaptığı açıklamada, Bu tür huzur toplantılarını gerçekleştirme amacımız, sizlerle birlikte el ele verip Bafra ya sahip çıkmaktır. Bizler birer polis memuru olarak gece gündüz demeden her türlü suç ve suçluyla mücadele ediyoruz. Özellikle uyuşturucuyla mücadele kapsamında önceki yıllarda da olduğu gibi bu yıl içerisinde de okullarda öğrencilere ve ailelerine yönelik seminerler düzenliyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz ancak burada asıl görev sizlere düşüyor dedi.

DESTEK BEKLİYORUZ
Polis ile vatandaş arasında bilgi akışının çok önemli olduğunu vurgulayan  Kaymakam Halis Arslan da, Burada herkes Bafra için çalışıyor. Bafra da daha huzurlu günler olması için mücadele ediyor. Sizler bu tür suç unsuru konulara ne kadar duyarlı davranırsanız bir o kadar huzuru sağlamış olursunuz. Bizler en büyük desteği halkımızdan bekliyoruz. Polis ve vatandaşımız hakkında sağlıklı bilgi akışı çok önemlidir. Sağlıklı ihbar çok önemlidir. Sağlıklı ve yerinde olan her türlü bilgi de değerlendirilecektir. Su uyur, düşman uyumaz. Her gün bu gün gibi sakin olmayabilir. Her gün böyle güzel olmayabilir. Onun için sizlerden ricamız, huzur ve sükunetinizi bozucu emniyet ve asayişinizi zedeleyici bütün olayları gerekli makamlara hemen bildirin. Uyuşturucuyla mücadele, cinsel istismar, trafik ve asayiş olaylarında kurumlarımız tarafından yapılan duyuru ve etkinliklere kulak verin ve duyarlı olun. Huzurlu bir Bafra için el ele verelim ki yarınlarımız güzel olsun dedi.

Ümit CEYLANEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da duygu dolu anma

1 Samsunspor'da duygu dolu anma

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

3 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Otel odasında şüpheli ölüm

4 Otel odasında şüpheli ölüm

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

5 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

6 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı

7 Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

8 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

ATM hırsızları suçüstü yakalandı

9 ATM hırsızları suçüstü yakalandı

Şartlar eşit

10 Şartlar eşit