Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğiz dedi

Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Samsun’un Terme ilçesinde 8 Mart Kadınlar Günü coşkulu bir şekilde kutlandı. Düğün salonunda eğlence programı düzenlendi. Programa Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve ilçe halkından çok sayıda davetli katıldı.

KADIN MUTLU İSE TOPLUM MUTLUDUR
Kadınlara gereken önemin ve değerin 8 Mart tarihi ile sınırlandırılmaması gerektiğini kaydeden Terme Kaymakamı İlyas Gün Eğer kadın mutlu ise toplum mutludur. Kadın huzurlu ise ülke huzurludur, kadın umut içinde ise toplumda geleceğe dair umut içinde olur. Annelerimizin, eşlerimizin, kardeşlerimizin tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun diye konuştu.

BAŞIMIZIN TACI
Bir toplumun her alanda gelişmesinde çağdaş ve bilinçli nesiller yetişmesinde kadınların, önemine vurgu yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul “Yaşamımızın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri özveri ve dayanışmayla her türlü takdire şayan olan kadınlarımız her zaman başımızın tacıdır. Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek; onlara karşı her zaman sevgi, saygı ve hoşgörüyü temel ilke edinerek sorunlarına çare üretmek görevlerimiz arasındadır. Bizlerden desteğini esirgemeyen eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgiyi, şefkati bizlere karşılıksız sunan, Peygamberimizin Cennet anaların ayakları altındadır sözüne muhatap olan eşimiz, kardeşimiz, annemiz tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Dedi.
8 Mart Kadınlar günü dolayısı ile kesilen pastanın ardından,  yerel sanatçıların söyledi şarkılar eşliğinde programa katılan davetliler doyasıya eğlendiler.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

Samsunspor revire döndü

2 Samsunspor revire döndü

Arda Turan dede ocağında

3 Arda Turan dede ocağında

İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

4 İkinci kattan düşen işçi hayatını kaybetti

Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

5 Görme engelli kayıp vatandaşı bulmak için köylüler seferber oldu

Kazadan sonra sürücü buhar oldu

6 Kazadan sonra sürücü buhar oldu

Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

7 Çiftlik Bank soruşturmasında 4 tutuklama daha

Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

8 Hobi bahçesinde beslediği arıların soktuğu kişi ölü bulundu

Başkent'te bomba alarmı

9 Başkent'te bomba alarmı

Akıl vermek...

10 Akıl vermek...