Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğiz dedi

Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Samsun’un Terme ilçesinde 8 Mart Kadınlar Günü coşkulu bir şekilde kutlandı. Düğün salonunda eğlence programı düzenlendi. Programa Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve ilçe halkından çok sayıda davetli katıldı.

KADIN MUTLU İSE TOPLUM MUTLUDUR
Kadınlara gereken önemin ve değerin 8 Mart tarihi ile sınırlandırılmaması gerektiğini kaydeden Terme Kaymakamı İlyas Gün Eğer kadın mutlu ise toplum mutludur. Kadın huzurlu ise ülke huzurludur, kadın umut içinde ise toplumda geleceğe dair umut içinde olur. Annelerimizin, eşlerimizin, kardeşlerimizin tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun diye konuştu.

BAŞIMIZIN TACI
Bir toplumun her alanda gelişmesinde çağdaş ve bilinçli nesiller yetişmesinde kadınların, önemine vurgu yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul “Yaşamımızın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri özveri ve dayanışmayla her türlü takdire şayan olan kadınlarımız her zaman başımızın tacıdır. Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek; onlara karşı her zaman sevgi, saygı ve hoşgörüyü temel ilke edinerek sorunlarına çare üretmek görevlerimiz arasındadır. Bizlerden desteğini esirgemeyen eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgiyi, şefkati bizlere karşılıksız sunan, Peygamberimizin Cennet anaların ayakları altındadır sözüne muhatap olan eşimiz, kardeşimiz, annemiz tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Dedi.
8 Mart Kadınlar günü dolayısı ile kesilen pastanın ardından,  yerel sanatçıların söyledi şarkılar eşliğinde programa katılan davetliler doyasıya eğlendiler.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da hareketli hafta

1 Samsunspor'da hareketli hafta

İstanbul'da bir Samsunspor zirvesi daha

2 İstanbul'da bir Samsunspor zirvesi daha

Çağrı gitmek istiyor

3 Çağrı gitmek istiyor

Altyapıda Gümüşdağ sesleri

4 Altyapıda Gümüşdağ sesleri

Oy kullandı, kazada öldü

5 Oy kullandı, kazada öldü

Oylar Uyanık'a!

6 Oylar Uyanık'a!

Başkan Genç'in acı günü

7 Başkan Genç'in acı günü

BAL'da yabancı şoku... Statü mü değişiyor?

8 BAL'da yabancı şoku... Statü mü değişiyor?

Ayite'yi Altay kaptı

9 Ayite'yi Altay kaptı

Samsun'da ByLock'a 3.509 kez girmiş

10 Samsun'da ByLock'a 3.509 kez girmiş