Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğiz dedi

Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Samsun’un Terme ilçesinde 8 Mart Kadınlar Günü coşkulu bir şekilde kutlandı. Düğün salonunda eğlence programı düzenlendi. Programa Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve ilçe halkından çok sayıda davetli katıldı.

KADIN MUTLU İSE TOPLUM MUTLUDUR
Kadınlara gereken önemin ve değerin 8 Mart tarihi ile sınırlandırılmaması gerektiğini kaydeden Terme Kaymakamı İlyas Gün Eğer kadın mutlu ise toplum mutludur. Kadın huzurlu ise ülke huzurludur, kadın umut içinde ise toplumda geleceğe dair umut içinde olur. Annelerimizin, eşlerimizin, kardeşlerimizin tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun diye konuştu.

BAŞIMIZIN TACI
Bir toplumun her alanda gelişmesinde çağdaş ve bilinçli nesiller yetişmesinde kadınların, önemine vurgu yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul “Yaşamımızın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri özveri ve dayanışmayla her türlü takdire şayan olan kadınlarımız her zaman başımızın tacıdır. Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek; onlara karşı her zaman sevgi, saygı ve hoşgörüyü temel ilke edinerek sorunlarına çare üretmek görevlerimiz arasındadır. Bizlerden desteğini esirgemeyen eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgiyi, şefkati bizlere karşılıksız sunan, Peygamberimizin Cennet anaların ayakları altındadır sözüne muhatap olan eşimiz, kardeşimiz, annemiz tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Dedi.
8 Mart Kadınlar günü dolayısı ile kesilen pastanın ardından,  yerel sanatçıların söyledi şarkılar eşliğinde programa katılan davetliler doyasıya eğlendiler.EN ÇOK OKUNANLAR

Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

1 Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

2 Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

Fındık fiyatlarında son durum ne.... Fındık fiyatları ne kadar?

3 Fındık fiyatlarında son durum ne.... Fındık fiyatları ne kadar?

Ayite sosyal medyayı salladı

4 Ayite sosyal medyayı salladı

Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

5 Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

6 Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

Samsun'da sahilde fenalaşan adam öldü

7 Samsun'da sahilde fenalaşan adam öldü

Samsun'daki cami inşaatı durduruldu

8 Samsun'daki cami inşaatı durduruldu

Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

9 Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

10 Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor