Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğiz dedi

Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Samsun’un Terme ilçesinde 8 Mart Kadınlar Günü coşkulu bir şekilde kutlandı. Düğün salonunda eğlence programı düzenlendi. Programa Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve ilçe halkından çok sayıda davetli katıldı.

KADIN MUTLU İSE TOPLUM MUTLUDUR
Kadınlara gereken önemin ve değerin 8 Mart tarihi ile sınırlandırılmaması gerektiğini kaydeden Terme Kaymakamı İlyas Gün Eğer kadın mutlu ise toplum mutludur. Kadın huzurlu ise ülke huzurludur, kadın umut içinde ise toplumda geleceğe dair umut içinde olur. Annelerimizin, eşlerimizin, kardeşlerimizin tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun diye konuştu.

BAŞIMIZIN TACI
Bir toplumun her alanda gelişmesinde çağdaş ve bilinçli nesiller yetişmesinde kadınların, önemine vurgu yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul “Yaşamımızın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri özveri ve dayanışmayla her türlü takdire şayan olan kadınlarımız her zaman başımızın tacıdır. Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek; onlara karşı her zaman sevgi, saygı ve hoşgörüyü temel ilke edinerek sorunlarına çare üretmek görevlerimiz arasındadır. Bizlerden desteğini esirgemeyen eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgiyi, şefkati bizlere karşılıksız sunan, Peygamberimizin Cennet anaların ayakları altındadır sözüne muhatap olan eşimiz, kardeşimiz, annemiz tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Dedi.
8 Mart Kadınlar günü dolayısı ile kesilen pastanın ardından,  yerel sanatçıların söyledi şarkılar eşliğinde programa katılan davetliler doyasıya eğlendiler.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından tepkiler çığ gibi

1 Samsunspor taraftarından tepkiler çığ gibi

Samsun'da trafik kazası: 4 yaralı

2 Samsun'da trafik kazası: 4 yaralı

Samsunspor'da hedefler hayal oldu

3 Samsunspor'da hedefler hayal oldu

Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'

4 Milletvekili Karaca: 'Atanan arkadaş Cumhurbaşkanımızın il başkanıdır'

Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

5 Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

Kadınlara öncülük ediyor

6 Kadınlara öncülük ediyor

Alev alev yanan aracını çaresizce seyretti

7 Alev alev yanan aracını çaresizce seyretti

Karaaslan, emeğin hikayesini anlattı

8 Karaaslan, emeğin hikayesini anlattı

Otomobiliyle kanala uçan alkollü sürücü ölümden son anda kurtuldu

9 Otomobiliyle kanala uçan alkollü sürücü ölümden son anda kurtuldu

Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı

10 Zincirleme kazada otomobil hurdaya döndü: 1 yaralı