Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Sorumluluklarımızı yerine getireceğiz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğiz dedi

Sorumluluklarımızı  yerine getireceğiz

Samsun’un Terme ilçesinde 8 Mart Kadınlar Günü coşkulu bir şekilde kutlandı. Düğün salonunda eğlence programı düzenlendi. Programa Terme Kaymakamı İlyas Gün, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve ilçe halkından çok sayıda davetli katıldı.

KADIN MUTLU İSE TOPLUM MUTLUDUR
Kadınlara gereken önemin ve değerin 8 Mart tarihi ile sınırlandırılmaması gerektiğini kaydeden Terme Kaymakamı İlyas Gün Eğer kadın mutlu ise toplum mutludur. Kadın huzurlu ise ülke huzurludur, kadın umut içinde ise toplumda geleceğe dair umut içinde olur. Annelerimizin, eşlerimizin, kardeşlerimizin tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun diye konuştu.

BAŞIMIZIN TACI
Bir toplumun her alanda gelişmesinde çağdaş ve bilinçli nesiller yetişmesinde kadınların, önemine vurgu yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul “Yaşamımızın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri özveri ve dayanışmayla her türlü takdire şayan olan kadınlarımız her zaman başımızın tacıdır. Geleceğimizi ellerinde yoğuran, topluma sağlıklı bireyler yetiştiren ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan kadınlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek; onlara karşı her zaman sevgi, saygı ve hoşgörüyü temel ilke edinerek sorunlarına çare üretmek görevlerimiz arasındadır. Bizlerden desteğini esirgemeyen eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgiyi, şefkati bizlere karşılıksız sunan, Peygamberimizin Cennet anaların ayakları altındadır sözüne muhatap olan eşimiz, kardeşimiz, annemiz tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Dedi.
8 Mart Kadınlar günü dolayısı ile kesilen pastanın ardından,  yerel sanatçıların söyledi şarkılar eşliğinde programa katılan davetliler doyasıya eğlendiler.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunda iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

1 Samsun Haber: Samsun'da iş yeri sahibi yük asansörünün altında kaldı

Samsunspor Her şey sil baştan

2 Samsunspor: Her şey sil baştan

Samsun Haber  Samsunda FETÖden yargılanan 5 sağlıkçı hakkında karar verildi

3 Samsun Haber: Samsun'da FETÖ'den yargılanan 5 sağlıkçı hakkında karar verildi

Orduda Gürcü kadın boğazı kesilerek öldürüldü

4 Ordu'da Gürcü kadın boğazı kesilerek öldürüldü

AK Partide teşkilatlar yenileniyor

5 AK Parti'de teşkilatlar yenileniyor

Samsun Haber Büyükşehirden Samsunlulara dolandırıcılık uyarısı

6 Samsun Haber: Büyükşehirden Samsunlulara dolandırıcılık uyarısı

Samsunspor Centilmen Samsunspor

7 Samsunspor: Centilmen Samsunspor

Samsunspor Samsunspor Başkanı Tutu Başarı değil biz de üzgünüz

8 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Tutu: 'Başarı' değil biz de üzgünüz

Samsun Haber Samsunda AVMde öldürülen genç toprağa verildi

9 Samsun Haber: Samsun'da AVM'de öldürülen genç toprağa verildi

Samsunspor 3 hocayla 36 puan

10 Samsunspor: 3 hocayla 36 puan