Haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışıyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışıyoruz dedi

Haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışıyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Hak-İş Sendikası Samsun İl Başkanı Ziya Uzun ve yönetimini ziyaret etti. Akça, sivil toplum örgütlerinin içinden gelen birisi olarak sendikalara önem verdiğini söyledi.
 
BÜYÜK FEDAKARLIK
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Hak-İş Sendikası bizim için önemli bir kurumdur. Sendikalar işçilerimizin haklarını savunan bir sendikadır. Milyonlarca insanın haklarını sorumluluklarını omuzlarınıza yükleyip bu yolda hizmet için mücadele etmek gerçekten büyük fedakarlık istiyor. Peygamber efendimiz (s.a.v.)   İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz buyurmuştur. Efendimizi örnek aldığımız duygu ve düşüncelerle işçilerimizin hakkını savunmak boynumuzun borcudur. Sendikalarımız sayesinde hükümetimizden talep edilen işçi hakları bir bir yerine getirilmektedir diye konuştu.

ÖRNEK SENDİKACILIK
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça,  açıklamalarını şöyle sürdürdü: AK Parti 2002 den bu yana sendikalarımız ile birlikte çalışarak Türkiye yi Avrupa standartlarına taşıma noktasında çok önemli adımlar atmıştır. Dolaysıyla sizlerle beraber, STK larla beraber oturup sorunları görüşebilecek, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri olan bir hükümetimiz var. Yeni Türkiye işçilerimizin daha da güçlü olduğu bir dönem olacak. Hükümetimiz her alanda sivil toplum ile beraber hareket ediyor. Sivil toplum kuruluşları hizmetlerin toplumun en uç noktalara ulaşmasını sağlayan kılcal damarlardır. Bu damarların sağlıklı olması lazım. Hak-İş Sendikası Samsun da örnek bir sendikacılık sergiliyor. Allah izin verirde vekaletinizi aldığımda sizlerden birisi olarak Sivil toplum örgütleri ve devlet arasında köprü olacağımdan endişeniz olmasın.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hak-İş Sendikası Samsun İl Başkanı Ziya Uzun ve yönetimi, Akça ya milletvekilliği aday adaylığının hayırlı olmasını diledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Haberaks TV canlı yayınlayacak

1 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

2 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Samsunpor'a çılgın prim...

3 Samsunpor'a çılgın prim...

Tanju Çolak moral verdi

4 Tanju Çolak moral verdi

Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

5 Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

Terme aşkı şair yaptı

6 Terme aşkı şair yaptı

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Gün birlik olma günü'

7 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Gün birlik olma günü'

22 Nisan Pazar Samsun hava durumu

8 22 Nisan Pazar Samsun hava durumu

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Savaş vereceğiz'

9 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Savaş vereceğiz'

Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu

10 Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu