Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışıyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışıyoruz dedi

Haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışıyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Hak-İş Sendikası Samsun İl Başkanı Ziya Uzun ve yönetimini ziyaret etti. Akça, sivil toplum örgütlerinin içinden gelen birisi olarak sendikalara önem verdiğini söyledi.
 
BÜYÜK FEDAKARLIK
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Hak-İş Sendikası bizim için önemli bir kurumdur. Sendikalar işçilerimizin haklarını savunan bir sendikadır. Milyonlarca insanın haklarını sorumluluklarını omuzlarınıza yükleyip bu yolda hizmet için mücadele etmek gerçekten büyük fedakarlık istiyor. Peygamber efendimiz (s.a.v.)   İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz buyurmuştur. Efendimizi örnek aldığımız duygu ve düşüncelerle işçilerimizin hakkını savunmak boynumuzun borcudur. Sendikalarımız sayesinde hükümetimizden talep edilen işçi hakları bir bir yerine getirilmektedir diye konuştu.

ÖRNEK SENDİKACILIK
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça,  açıklamalarını şöyle sürdürdü: AK Parti 2002 den bu yana sendikalarımız ile birlikte çalışarak Türkiye yi Avrupa standartlarına taşıma noktasında çok önemli adımlar atmıştır. Dolaysıyla sizlerle beraber, STK larla beraber oturup sorunları görüşebilecek, 2023, 2053 ve 2071 hedefleri olan bir hükümetimiz var. Yeni Türkiye işçilerimizin daha da güçlü olduğu bir dönem olacak. Hükümetimiz her alanda sivil toplum ile beraber hareket ediyor. Sivil toplum kuruluşları hizmetlerin toplumun en uç noktalara ulaşmasını sağlayan kılcal damarlardır. Bu damarların sağlıklı olması lazım. Hak-İş Sendikası Samsun da örnek bir sendikacılık sergiliyor. Allah izin verirde vekaletinizi aldığımda sizlerden birisi olarak Sivil toplum örgütleri ve devlet arasında köprü olacağımdan endişeniz olmasın.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hak-İş Sendikası Samsun İl Başkanı Ziya Uzun ve yönetimi, Akça ya milletvekilliği aday adaylığının hayırlı olmasını diledi.EN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

2 Acı tablo açıklandı

1-2 isim daha

3 1-2 isim daha

Taraftarlardan Samsunspora kara gün bestesi

4 Taraftarlardan Samsunspor'a 'kara gün' bestesi

Fındıktaki asıl sorun

5 Fındıktaki asıl sorun!..

Suriyeli öğretmenden mesaj var Provokasyonlara dikkat

6 Suriyeli öğretmenden mesaj var: 'Provokasyonlara dikkat'

76 sanıklı FETÖ davası 7 Martta başlıyor

7 76 sanıklı FETÖ davası 7 Mart'ta başlıyor

Samsunspordan imza şov

8 Samsunspor'dan imza şov

Samsunda PKKKCKdan gözaltına alınan mühendis tutuklandı

9 Samsun'da PKK/KCK'dan gözaltına alınan mühendis tutuklandı

60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

10 60 günü dolu dolu geçirmeliyiz