AFERİN KAPTAN

Ladik Çok Programı Lise nin, Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi ni 2-1 yendiği maçta spor sahalarında ender görülen bir faır-play örneği yaşandı.

AFERİN KAPTAN

Ladik Çok Programı Lise nin, Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi ni 2-1 yendiği maçta spor sahalarında ender görülen bir faır-play örneği yaşandı. Aut kararı verilen Vezirköprü nün golünde Ladik kaptanı Bilge Keski, hakemlerle konuşarak, topun kendisine çarptığını ve gol olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine ise hakemler Bilge ye teşekkür edip, gol kararı verdi

ÖRNEK DAVRANIŞ
Okullararası Genç Kızlar Futsal İl Şampiyonası çeyrek final maçında Ladik Çok Programlı Lise ile Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Ladik Çok Programlı Lise maçın 7. dakikasında Gamze Küçük ile 1-0 öne geçti. İlk yarının son anlarında ise spor sahalarında ender görülen bir centilmenlik yaşandı. Vezirköprü ekibi taç atışında Selin le topu ağlara gönderdi. Ancak kural gereği taçtan gol olmuyordu. Hakemler golü geçerli saymayıp, maçı aut vuruşuyla başlatmak istedi. Ladik Çok Programı Lise nin 10 numaralı kaptanı Bilge Keski hakemin yanına giderek, topun kendisine çarptığını ve gol olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine maçın hakemleri Arif Köroğlu ve Volkan Kemal Sezer kararlarını değiştirip golü verdi. Ladik in kaptanının bu centilmence hareketi tribünler tarafından da dakikalarca alkışlandı. 

LADİK YARI FİNALDE
İlk yarının 1-1 beraberlikle bittiği maçın ikinci yarısında ise Ladik temposunu artırdı. Bir duran topda Kaptan Bilge Keski, güzel bir gol atarak takımını 2-1 öne geçirdi. Karşılaşmayı bu sonuçla kazanan Ladik ekibi adını yarı finale yazdırdı. Maçın ardından Ladik Çok Programlı Lise Müdürü Bayram Kahraman ve beden eğitimi öğretmeni Cengiz Atabey, büyük bir centilmenliğe imza atan öğrencileri Bilge Keski yi tebrik etti. Okul Müdürü Bayram Kahraman, Öğrencimiz Bilge olması gerekeni yaptı. Onu kutluyorum. Hakemlerin göremediği bir pozisyonu, onlara söyledi ve biz öğretmenlerin de ne kadar doğru işler yaptığımızı gösterdi. Sporda kazanırsın veya kaybedersin ama bu tür bireyleri ülkemize kazandırmak en önemli olanıdır. Bilge yi, ailesini ve öğretmenlerini bir kez daha kutluyorum. Kazanan takımımızı da tebrik ediyorum dedi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Düzce'de villa alev alev yandı

1 Düzce'de villa alev alev yandı

Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

2 Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

3 Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

4 Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

5 Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

6 Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

7 İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye

8 Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye

Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

9 Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

Kızılcahamam'da karne heyecanı

10 Kızılcahamam'da karne heyecanı