Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

AFERİN KAPTAN

Ladik Çok Programı Lise nin, Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi ni 2-1 yendiği maçta spor sahalarında ender görülen bir faır-play örneği yaşandı.

AFERİN KAPTAN

Ladik Çok Programı Lise nin, Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi ni 2-1 yendiği maçta spor sahalarında ender görülen bir faır-play örneği yaşandı. Aut kararı verilen Vezirköprü nün golünde Ladik kaptanı Bilge Keski, hakemlerle konuşarak, topun kendisine çarptığını ve gol olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine ise hakemler Bilge ye teşekkür edip, gol kararı verdi

ÖRNEK DAVRANIŞ
Okullararası Genç Kızlar Futsal İl Şampiyonası çeyrek final maçında Ladik Çok Programlı Lise ile Vezirköprü Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Ladik Çok Programlı Lise maçın 7. dakikasında Gamze Küçük ile 1-0 öne geçti. İlk yarının son anlarında ise spor sahalarında ender görülen bir centilmenlik yaşandı. Vezirköprü ekibi taç atışında Selin le topu ağlara gönderdi. Ancak kural gereği taçtan gol olmuyordu. Hakemler golü geçerli saymayıp, maçı aut vuruşuyla başlatmak istedi. Ladik Çok Programı Lise nin 10 numaralı kaptanı Bilge Keski hakemin yanına giderek, topun kendisine çarptığını ve gol olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine maçın hakemleri Arif Köroğlu ve Volkan Kemal Sezer kararlarını değiştirip golü verdi. Ladik in kaptanının bu centilmence hareketi tribünler tarafından da dakikalarca alkışlandı. 

LADİK YARI FİNALDE
İlk yarının 1-1 beraberlikle bittiği maçın ikinci yarısında ise Ladik temposunu artırdı. Bir duran topda Kaptan Bilge Keski, güzel bir gol atarak takımını 2-1 öne geçirdi. Karşılaşmayı bu sonuçla kazanan Ladik ekibi adını yarı finale yazdırdı. Maçın ardından Ladik Çok Programlı Lise Müdürü Bayram Kahraman ve beden eğitimi öğretmeni Cengiz Atabey, büyük bir centilmenliğe imza atan öğrencileri Bilge Keski yi tebrik etti. Okul Müdürü Bayram Kahraman, Öğrencimiz Bilge olması gerekeni yaptı. Onu kutluyorum. Hakemlerin göremediği bir pozisyonu, onlara söyledi ve biz öğretmenlerin de ne kadar doğru işler yaptığımızı gösterdi. Sporda kazanırsın veya kaybedersin ama bu tür bireyleri ülkemize kazandırmak en önemli olanıdır. Bilge yi, ailesini ve öğretmenlerini bir kez daha kutluyorum. Kazanan takımımızı da tebrik ediyorum dedi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Yönetim sessiz taraftar tepkili

1 Yönetim sessiz taraftar tepkili

Liderimizin emirlerine amadeyiz

2 Liderimizin emirlerine amadeyiz

Kritik haftalar

3 Kritik haftalar

Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı

4 Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı!

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

5 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

Bir gözaltı ve bir gerçek

6 Bir gözaltı ve bir gerçek...

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

7 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'

Güvenlik Uzmanı Mete Yarardan Samsun OMÜde önemli açıklamalar

8 Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'dan Samsun OMÜ'de önemli açıklamalar

 Samsundan Berline evlilik teklifi

9 Samsun'dan Berlin'e evlilik teklifi

İhanetçiler boğulacak

10 İhanetçiler boğulacak