KAVAK TA YATIRIM ATAĞI

Kavak Organize Sanayi Bölgesi’ne(OSB) iki büyük fabrika daha açılacak. Samsun da yapılan organize sanayi toplantısında iki büyük firmaya daha yer verildiği açıklandı.

KAVAK TA YATIRIM ATAĞI

Toplantıya Samsun Valisi İbrahim Şahin, Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu katıldı. Yapılan toplantıda iki yatırımcı firmaya Organize Sanayi Bölgesi’nden yer verildiği bildirildi. Yaklaşık 200 kişinin çalışacağı bir alüminyum firması ve yabancı yatırımcı olan, bir metal sanayi şirketinin ilçeye yapacakları fabrikalar Kavak ta göçü tersine çevirecek kapasitede olduğu vurgulandı.

KAVAK TARİH YAZACAK
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Dev firmaların ilçemize gelmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Çok iyi yatırımcıları ilçemize getirdik. Bunlar daha başlangıç önümüzdeki günlerde çok daha iyi günler ilçemizi bekliyor. Bize güvenen, inanan herkes bunun boşa çıkmayacağını görecek. Bu büyük yatırımcılarımız bizleri çok mutlu etti ve umutlandırdı. Organize Sanayi Bölgemizi Samsun un bir numarası yapacağız dedi.

“İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”
Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci ise, İlçemize yapılan bu yatırımlar hepimizi çok mutlu ediyor. Kavak ın çok daha iyi noktalara gelebilmesi için göçü tersine çevirebilmek için bu tür yatırımcıları ilçemize çekmemiz şart. Bu iki firma ilçemizi seçtiklerinden dolayı çok mutlu oldum diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR