SÜPER LİG ATEŞİ

Ligde bitime 11 hafta kala Samsunspor, Kayserispor, Adana Demirspor, Osmanlıspor, Albimo Alanyaspor, Antalyaspor, Şanlıurfsapor ve Karşıyaka arasında Süper Lig yarışı nefes nefese devam ediyor.

SÜPER LİG ATEŞİ

Ligde bitime 11 hafta kala Samsunspor, Kayserispor, Adana Demirspor, Osmanlıspor, Albimo Alanyaspor, Antalyaspor, Şanlıurfsapor ve Karşıyaka arasında Süper Lig yarışı nefes nefese devam ediyor. Her geçen hafta Süper Lig ateşi daha da yükselirken bu heyecan son ana kadar devam edecek gibi. Takımlar, hem Süper Lig e ilk ikiden çıkma hem de Play-Off tan yer kapabilmek için kıyasıya rekabet yaşıyor

NEFES NEFESE YARIŞ 
PTT 1. Lig de 23. haftada geride kalırken takımlar arasında Süper Lig yarışı nefes nefese devam ediyor. Bitime 11 hafta kala Süper Lig ateşi daha da yükselirken bu heyecan son haftaya kadar devam edecek gibi gözüküyor. 8 takım arasında hem Süper Lig e ilk ikiden çıkma hem de Play-Off potasında yer alabilme adına kıyasıya rekabet yaşanıyor. Samsunspor un yanı sıra Kayserispor, Adana Demirspor, Osmanlıspor, Albimo Alanyaspor, Antalyaspor, Şanlıurfsapor ve Karşıyaka, Süper Lig yarışında bir adım önde. 

FİKSTÜR AVANTAJI KİMDE 
Bu 8 takım arasında kalan haftalarda en az hata yapan ekipler hedefine ulaşacak. Fikstürlere bakıldığında Osmanlsıpor, 8 takım arasında en zorlu maç trafiğine sahip ekip olarak dikkat çekiyor. Başkent temsilcisinin kalan 11 haftadki 5 maçı ilk 6 içerisinde yer alan ekiplerle. Samsunspor,  Kayserispor, Şanlıurfaspor ve Karşıyaka ise rakiplerine oranla biraz daha kolay fikstüre sahip. Ligin ikinci yarısına müthiş başlayan ve ilk 6 içerisinde yer alan Kayserispor, Antalyaspor ve Alanyaspor u mağlup eden Samsunspor, hedefe koşarken rakiperininde korkulu rüyası oldu. 

SÜRPRİZLER UNUTULMAMALI 
İlk sekiz sırada yer alan ekiplerin birbirleriyle  oynayacakları maçlardan çıkacak skorlar sıralamayı şekillendirecek gibi gözüksede ligde her maçın zor geçtiği ve sürpriz sonuçlara sıkça rastlandığı gerçeğide unutulmamalı. Dolayısıyla istekli, agresif, arzulu, mücadeleleci oyun anlayışını sonuca yansıtan ekipler mutlu sona ulaşacak. Sıralamada daha geride yer alan bir kaç ekibin gözününde Play-Off potasında olması işleri dahada zorlaştıracak gibi. Görünen o ki bizleri çok daha heyecanlı ve zorlu maçlara tanıklık edeceğimiz 11 hafta bekliyor.

Muhammet ÇAVUŞOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

1 Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler