TRT spikerinin dramı yürek burktu

Bir dönemin ünlü TRT spikeri Mesut Mertcan ın yaşadığı dram yürek burktu.

TRT spikerinin dramı yürek burktu

Eski TRT spikeri olan Mesut Mertcan,  ATV’de yayınlanan bir programa katılarak sıkıntılarını anlattı.

Mesut Mertcan ı terk eden ikinci eşi Güler Hanım ev vaad edilince geri dönme kararı aldı. Mesut Mertcan ı şoke eden ise eski eşinin tapu benim üzerime olsun çıkışı oldu.

Mesut Mertcan ile maddi sebepler yüzünden ayrıldık diyen Güler Hanım katıldığı ATV canlı yayınında Küçücük bir evimiz olsaydı belki böyle olmazdı. Bazen insan maddi ve manevi yönden kendine yetmiyor. Ben Mesut Bey i bırakmış değilim. Evim olsa yine bırakmış değilim dedi.

MESUT MERTCAN ŞOK OLDU

Mesut Mertcan’ın barışırım dediği eşi ATV onlara bir ev bulma sözü verince hayli değişti. Bu durum da Mesut Mertcan ı çok kırdı. Asıl şoku ise Mesut Mertcan eski eşi Güler Hanım evin tapusu benim üzerime olsun deyince yaşadı. Mesut Mertcan Şeytan görmüş evliya oldum. Şimdiye kadar tapu istemedi şimdi neden istiyor. Kim istiyor bunu. Akşam beynimle konuştum. Beynimden tokat yedim. Çıkara dayalı birliktelik bu. Böyle evlilik yürümez. Ben hastayım önce benim hatırımı sor. Nasılsın diye sor? Bak çocuklarımın annesi aradı gel ben bakayım sana dedi. 30 yılı aşmış bir eş bunu diyor dedi. Mesut Mertcan ev tapusu karşılığı dönmeyi kabul eden diğer eşi Güler Hanım için ise Ben o konuyu bitirdim. Böylesi benim onurumu zedeler. diye konuştu.

ÇOCUKLARININ ANNESİNDEN DUYGULANDIRAN ÇAĞRI

Mertcan ın ilk evliliği yaptığı ve hayatımın aşkı dediği Aysel Hanım onun durumunu görünce bugün canlı yayına bağlandı. Nasılsın Mesut? diyerek söze başlayan Aysel Hanım şu teklifi yaptı; Yayını izleyince çok üzüldüm. Sabah Mesut la konuştum. Bayağı üzüldüm. Mesut böyle şeyleri hak etmedi. Mesut buyursun gelsin. Ankara da onun bir evi değil 3 evi var.

MESUT MERTCAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Huzurevinde kalan Mesut Mertcan düşmüş omuzları ile ekrana yansıyan görüntüsüyle herkesi üzdü. Mesut Mertcan a ev bağışlamak isteyen kişinin yayına bağlandığı o anlarda gözünden yaşlar süzüldü ve ağzından sadece teşekkür ederim sözü döküldü.EN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

4 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

5 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

6 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

7 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

8 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Hizmet yoksa oy da yok

9 Hizmet yoksa oy da yok

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

10 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!