Samsun da olmak keyifli

Of-Çaykara Kültür ve Dayanışma Derneği nin 40. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen geceye katılan Vali İbrahim Şahin, Samsun da görev yapmaktan keyif aldığını söyledi

Samsun da olmak keyifli

Of-Çaykara Kültür ve Dayanışma Derneği nin 40. kuruluş yıldönümü, Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi nde düzenlenen geceyle kutlandı. 

İNSANLAR GÜLER YÜZLÜ 
Protokol üyeleri ile çok sayıda iş adamı ve siyasetçinin de katıldığı gecede bir konuşma yapan Samsun Valisi İbrahim Şahin, Karadeniz denildiği zaman insanın aklına neşeli, çalışkan insanlar geliyor. Ben Samsun’da sizlerle görev yapmanın keyfini yaşıyorum. Samsun’da insanlar güler yüzlü. Bu bize rahatlık sağlıyor. Davetinizden dolayı başta dernek başkanı olmak üzere bütün yönetim kurulu ve dernek üyelerine çok teşekkür ediyorum.  Of -Çaykara Kültür ve Dayanışma Derneği’nin kuruluşunun 40. yılını kutluyorum dedi.

KURUCU ÜYELERE PLAKET
Of-Çaykara Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hamit Soylu ise, derneğin 40 yıl önce kurulduğunu belirterek, Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Samsun da kurulan en eski derneklerden birisiyiz. Bu gecemize katılan Valimize ve tüm davetlilere teşekkür ediyorum diye konuştu. Konuşmaların ardından derneğin kurucu üyeleri Ahmet Taka, Hamza Vahapoğlu, Alaadin Bulut, Sıtkı Bulut ve Cemal Kıroğlu nun hizmet plaketleri, Vali İbrahim Şahin tarafından verildi. 

GECEYE YOĞUN KATILIM
Nuray Aksoy ve Sinen Sami tarafından Karadeniz türkülerinin seslendirildiği geceye, Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Yeşilyurt Demir Çelik Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet, Fikret ve Necdet Yeşilyurt, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Başkan Yardımcısı Ahmet Ölmez, Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ulyusoy, Samsun Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Tevfik Sönmez, işadamları Fatih Temiz, Ahmet Ali Bulut, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Adem Güney ile Of - Çaykara Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri ve davetliler katıldı.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Ayite'ye iki talip

1 Ayite'ye iki talip

Bu ikili listede

2 Bu ikili listede

Sokak hayvanları annesiz kaldı

3 Sokak hayvanları annesiz kaldı

SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

4 SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

Samsunspor'da çekiliş sürprizi

5 Samsunspor'da çekiliş sürprizi

Samsun'da polisten kaçamadılar

6 Samsun'da polisten kaçamadılar

Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

7 Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

Samsun milletvekili seçim sonuçları

8 Samsun milletvekili seçim sonuçları

Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

9 Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

10 Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı