Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

CHP İKTİDARA YÜRÜYOR

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek, Tüm baskı ve engellemelere rağmen partimiz, iktidar olma hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir dedi

CHP İKTİDARA YÜRÜYOR

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek, 29 Mart’ta yapılacak ön seçim nedeniyle partililerle buluşmasını sürdürüyor. Sol var umut var, Samsun için Kemal Zeybek var sloganı ile yola çıkan Kemal Zeybek, ilçelerde katıldığı toplantılarda kendisine gösterilen ilgiden son derece memnun olduğunu söyledi.

VATANDAŞ ENDİŞELİ 
CHP nin emin adımlarla tek başına iktidara yürüdüğünü belirten Zeybek, “AKP baskı ve zulmü, toplumumuzun her kesimini adeta bir ahtopot gibi sardı ve bu durum toplumumuzu derin bir umutsuzluğa, karamsarlığa sürüklemedi. Hukuk ve adalete duyulan inancın derinden sarsıldığı, ekonomik belirsizliklerin ve kötü yönetimin halkı fakirleştirdiği ortamda, vatandaşımız umutsuz ve çocuklarının geleceğinden endişe ediyor diye konuştu.

CHP İKTİDARINA İHTİYAÇ VAR
Yaptığı ziyaretlerde CHP iktidarına neden ihtiyaç duyulduğunu anlatan Zeybek, Yaşanılan bu baskıcı ve karamsar süreçte, memur, işçi, emekli, çiftçi, esnaf, sanayici ve tüccar toplumun tüm kesimlerinin yaşam koşullarının iyileştirilmesi refah seviyelerinin batılı çağdaş ülke standartlarında olması için Cumhuriyet Halk Partisi’nin tek başına iktidarına ve sosyal demokrat politikalarına şiddetle ihtiyaç var dedi.

DEMOKRASİ ZAFERİ SÖZÜ
Türkiye’nin  ve çocukların geleceğinin kurtarmak görevinin yine CHP ye ve CHP lilere düştüğünü savunan Zeybek, şunları söyledi: Biz, bu görevin öneminin ve ciddiyetinin farkında olan yurttaşlarız. Bu görev ve sorumluluğu büyük bir mücadele azmi ile üstleniyoruz. Bu uğurda karşılaşacağımız her türlü zorluk, baskı ve sindirme çalışmalarına karşı direniş göstererek demokrasi zaferi sözü veriyorum. AKP’nin çözülmeye başladığı, kendi aralarında koltuk ve makam-mevki kavgasına düştüğü, halkımızın yaşanılan ekonomik belirsizlikler ve antidemokratik baskıcı ortam nedeniyle alternatif çözüm arayışında olduğu bu dönemde, partimizin iktidar olma yolunda önü son derece açıktır. Tüm baskı ve engellemelere rağmen partimiz CHP, iktidar olma hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.EN ÇOK OKUNANLAR

Bakan Kılıç Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsunda

1 Bakan Kılıç: 'Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsun'da'

Dostluk maçı ertelendi

2 Dostluk maçı ertelendi

Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesine müjde

3 Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesi'ne müjde

Samsunda tır devrilme tehlikesi geçirdi, keresteler yola saçıldı

4 Samsun'da tır devrilme tehlikesi geçirdi, keresteler yola saçıldı

Mesaiye devam

5 Mesaiye devam

Arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı

6 Arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı

Nerede hareket

7 Nerede hareket...

Şehzadelerden anlamlı kampanya

8 Şehzadeler'den anlamlı kampanya

Samsunsporlu futbolcular ile taraftarlar arasında gerginlik

9 Samsunsporlu futbolcular ile taraftarlar arasında gerginlik

Gücümüzü Bakan Kılıçtan alıyoruz

10 Gücümüzü Bakan Kılıç'tan alıyoruz