Yeni kompleks göz kamaştırıyor

Haber Medya Grubu İcra ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, “Modern altyapımızla, çeşitliliği yüksek, Karadeniz in en büyük medya kuruluşu olarak bundan böyle çalışmalarımızı tek çatı altında devam ettireceğiz dedi

Yeni kompleks göz kamaştırıyor

Son yıllarda medya alanında büyük yatırımlar yapan ve bütün birimlerini tek çatı altında toplayan Haber Medya Grubu İcra ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, “Modern altyapımızla, çeşitliliği yüksek, Karadeniz in en büyük medya kuruluşu olarak bundan böyle çalışmalarımızı tek çatı altında devam ettireceğiz dedi

Türkiye’nin en büyük üç bölge gazetesinden biri olan Haber Gazetesi, uydu kanalı olan Haberaks TV, bölgenin en çok dinlenen radyosu Haber Radyo, zengin içeriği ile Haber Hayat Dergisi ve Haber Reklam Ajansını bünyesinde bulunduran Haber Medya Grubu, yeni taşındığı İlkadım ilçesinde bulunan Borkonut Niş İş Mekrezi’ndeki üç katlı komplekste faaliyetlerine devam ediyor. 

MEDYAYA ÖNEMLİ YATIRIM
Gruba bağlı brimlerin yöneticileriyle birlikte yeni binada kahvaltı yapan ve kahvaltı sonunda yöneticilere hitaben bir kunuşma yapan Haber Medya Grup İcra ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, tüm brimlerin bir bütün içinde ekip ruhu ile hareket etmesini istedi. Son dönemde medya alanında önemli yatırımlar yaptıklarını, ayrı yerlerde faaliyet gösteren birimlerin tamamını modern bir komplekste bir araya getirdiklerini hatırlatan Ölmez, Bir ay sonra kompleksin ufak tefek eksiklerini tamamladıktan sonra burası Türkiye de parmakla gösterilecek, Samsun a gelen önemli isimlerin ziyaret etmek isteyeceği önemli bir medya merkezi olacaktır. Biz sizin rahat bir ortamda çalışabilmeniz için üstümüze düşeni fazlasıyla yaptık. Sizler de bunu daha ileriye taşımak için üstünüze düşeni yapın. Haber Medya Grubu, sadece asli görevini yapacak, kimseden yardım almadan, kimseye boyun eğmeden, kendi imkanlarıyla, başı dik olarak çalışmalarını sürdürecektir.Benim sizden istediğim tek bir şey var. O da; bütün birimlerimizin tek vücut olarak, ekip ruhu içinde hareket etmesidir. Bir birimde negatif birşey olursa, bütün birimlerin ondan negatif etkileneceğini, pozitif birşey olursa da pozitif etkileneceğini hepimizin bilmesi lazım. Böylesine modern bir komplekste, hepbirlikte, bir arada faaliyet göstereceksiniz. Ekip ruhu içinde başaramayacağımız hiçbirşey olamaz. Mükemmel bir altyapı oluşturduk. Modern altyapısı ve çeşitliliği ile Karadeniz in en büyük medya kuruluşuyuz. Zaman içinde daha da güçlenerek yolumuza devam edeceğiz. diye konuştu.

YÖNETİCİLERLE BULUŞTU
Kahvaltıya, Haber Medya Grup İcra ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez in yanı sıra Borsan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ölmez, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haber AKS TV Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Haber Gazetesi Yazıişleri Müdürü Okan Aralan, Haberler Müdürü Erdem Erol, Spor Servisi Müdürü Muhammet Çavuşoğlu, Görsel Servis Sorumlusu Seyhan Demir, Muhasebe Müdürü Mehmet Akif Demirtaş, Abone ve Dağıtım Müdürü Orçun Demirsoy, Matbaa Müdürü Ali Cıkla, Satış Pazarlama Şefi Nevin Şenocak, HaberAKS TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş, Duygu Eker Haber Servisi Şefi, Prodüksiyon Sorumlusu Erdem Çakmak , Yayın Odası Sorumlusu Samet Çalışkan katıldı.
 

Haber

Haber

Haber

Haber

Haber

İHAEN ÇOK OKUNANLAR

Sakarya'da kayınbirader dehşet saçtı: 3 ölü, 1 yaralı

1 Sakarya'da kayınbirader dehşet saçtı: 3 ölü, 1 yaralı

Kaza yapınca aracını bırakıp kaçtı

2 Kaza yapınca aracını bırakıp kaçtı

Kocaeli'de farklı suçlarda aranan iki şahısı polis ekiplerinin dikkati ele verdi

3 Kocaeli'de farklı suçlarda aranan iki şahısı polis ekiplerinin dikkati ele verdi

Mardin İtfaiyesi fırtına nöbetinde

4 Mardin İtfaiyesi fırtına nöbetinde

Alternatif Sahne OKTAV ile kahkahaya boğuldu

5 Alternatif Sahne OKTAV ile kahkahaya boğuldu

Sevgilisiyle buluşmaya geldi, sokak ortasında öldürüldü

6 Sevgilisiyle buluşmaya geldi, sokak ortasında öldürüldü

Okullara bilgisayar ve yazıcı dağıtıldı

7 Okullara bilgisayar ve yazıcı dağıtıldı