Dünün mağdurları bugünün mağrurları

MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil, Dünün mağdurları, bugünün mağrurları oldular. Kendileri dışındaki hiçbir fikre ve örgütlenmeye tahammülleri yok dedi

Dünün mağdurları bugünün mağrurları

Seçim bölgesinde çalışmalarını hızlandıran MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil, Türk Ocağı, TÜRKAV ve Samsun Ülkü Ocakları na gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı nda partililerle buluştu.
MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı na (TÜRKAV) gerçekleştirdiği ziyarette, AK Parti hükumetini eleştirerek, Dünün mağdurları, bugünün mağrurları oldular. Kendileri dışındaki hiçbir fikre ve örgütlenmeye tahammülleri yok dedi.

BU İŞİ BAŞARACAĞIZ
Yeni yerine taşınan Samsun Ülkü Ocakları nı ziyaret ederek, Başkan Hüseyin Kürşat Geze ile bir süre sohbet eden Karanfil, Sivil toplum örgütleri ziyaretlerinin ardından MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı na geçti. Partililerin yoğun katılımı ile geçen görüşmede İlçe Başkanı Süleyman Şeker, Ben demeyeceğiz, biz diyeceğiz, bu işi inşallah başaracağız. Yerel seçimlerde aldığımız oyu bu seçimlerde aşacağımıza inanıyorum diye konuştu.

KÖYLÜ VERGİYE BOĞULACAK
MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil de şunları söyledi: Büyükşehir yasasıyla oy devşiren AKP hükumeti, tıpkı 2B yasasıyla olduğu gibi, bu yasayla da köylüye kolaylık değil, ek külfet getirdi. Dün 2B de oluşan mağduriyetlere bu gün meraların satılması ekleniyor, yarın emlak ve çöp vergisi de eklenecek. Yani köylü vergiye boğulacak.  Bunları kırsalda tüm vatandaşlarımıza detaylı şekilde anlatacağız.  EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda imzalar an meselesi

1 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

2 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Akif Çağatay Kılıçın acı günü

3 Akif Çağatay Kılıç'ın acı günü!

Samsunda feci kaza Yaralılar var

4 Samsun'da feci kaza! Yaralılar var

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

5 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı

6 Samsun için kuvvetli fırtına uyarısı!

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

7 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Sahadan çekilen İranlıları Bakan Bak ikna etti

8 Sahadan çekilen İranlılar'ı Bakan Bak ikna etti

Samsunsporun son rakibi Giresun

9 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Samsunda inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

10 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti