Dünün mağdurları bugünün mağrurları

MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil, Dünün mağdurları, bugünün mağrurları oldular. Kendileri dışındaki hiçbir fikre ve örgütlenmeye tahammülleri yok dedi

Dünün mağdurları bugünün mağrurları

Seçim bölgesinde çalışmalarını hızlandıran MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil, Türk Ocağı, TÜRKAV ve Samsun Ülkü Ocakları na gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı nda partililerle buluştu.
MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı na (TÜRKAV) gerçekleştirdiği ziyarette, AK Parti hükumetini eleştirerek, Dünün mağdurları, bugünün mağrurları oldular. Kendileri dışındaki hiçbir fikre ve örgütlenmeye tahammülleri yok dedi.

BU İŞİ BAŞARACAĞIZ
Yeni yerine taşınan Samsun Ülkü Ocakları nı ziyaret ederek, Başkan Hüseyin Kürşat Geze ile bir süre sohbet eden Karanfil, Sivil toplum örgütleri ziyaretlerinin ardından MHP Tekkeköy İlçe Başkanlığı na geçti. Partililerin yoğun katılımı ile geçen görüşmede İlçe Başkanı Süleyman Şeker, Ben demeyeceğiz, biz diyeceğiz, bu işi inşallah başaracağız. Yerel seçimlerde aldığımız oyu bu seçimlerde aşacağımıza inanıyorum diye konuştu.

KÖYLÜ VERGİYE BOĞULACAK
MHP Samsun Milletvekili aday adayı Aslan Karanfil de şunları söyledi: Büyükşehir yasasıyla oy devşiren AKP hükumeti, tıpkı 2B yasasıyla olduğu gibi, bu yasayla da köylüye kolaylık değil, ek külfet getirdi. Dün 2B de oluşan mağduriyetlere bu gün meraların satılması ekleniyor, yarın emlak ve çöp vergisi de eklenecek. Yani köylü vergiye boğulacak.  Bunları kırsalda tüm vatandaşlarımıza detaylı şekilde anlatacağız.  EN ÇOK OKUNANLAR