Bugün ihtiyaç duyulan Çanakkale ruhudur

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Aslan Karanfil, Bugün milletçe en çok ihtiyaç duyduğumuz şey, Çanakkale ruhudur dedi

Bugün ihtiyaç duyulan Çanakkale ruhudur

7 Haziran Genel Seçimleri nde Milliyetçi Hareket Partisi nden Samsun milletvekili aday adayı olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevinden istifa eden Aslan Karanfil, ilk etap ilçe ziyaretlerinin son gününde  Ladik, Havza ve Vezirköprü deydi.

İNANMIŞLIĞIN GÖSTERGESİ
MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Aslan Karanfil, aynı zamanda doğum yeri de olan Ladik te yoğun bir programın ardından Havza İlçesi nde Türkiye Muharip Gaziler Derneği nin İlçe temsilcisi Harun Saat i ziyaret etti. Karanfil ziyaret sırasında Çanakkale Zaferi nin 100. yılıyla ilgili açıklamada bulunarak, Çanakkale, bu milletin hiçbir başka ayrım gözetmeksizin bir ve beraber olarak inanmışlığının ve gücünün dünyaya gösterildiği yerdir. Evlatlarımızı hayata atılmadan önce mutlaka bu şanlı zaferin kazanıldığı, her metrekaresi  şehit kanları ile ıslanmış o topraklara götürmeli, o şuuru kendilerine yerinde aşılamalıyız. Öyle ki bu gün milletçe en çok ihtiyaç duyduğumuz şey Çanakkale ruhudur diye konuştu.

ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN
Ülkenin ayrılmayla değil birlikteliğe; nefrete ve ötekileştirmeye değil sevgiyle ve sahiplenilmeye  ihtiyacı olduğunu kaydteden Karanfil Bugün belki de en manidar yerde, Muharip Gaziler Derneğimizde sizlerin vesilesi ile aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, şartlar ne olursa olsun onların emanetine ilelebet sahip çıkacağımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum ifadelerini kullandı.
Vezirköprü de de teşkilatla buluşan Aslan Karanfil in resmi başvurusunu yapmak üzere geç  saatlerde Ankara ya gittiği, 21 Mart’ta yapılacak olan MHP  11’nci Olağan Kongresi sonrası Samsun a döneceği öğrenildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

2 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

3 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

4 Tekirdağ'da katliam gibi kaza 1 ölü, 3 yaralı

Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

5 Toprak kayması yüzünden 10 ev tahliye edildi

Kuşadası Körfezi'nde 49 kaçak göçmen yakalandı

6 Kuşadası Körfezi'nde 49 kaçak göçmen yakalandı