Bugün ihtiyaç duyulan Çanakkale ruhudur

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Aslan Karanfil, Bugün milletçe en çok ihtiyaç duyduğumuz şey, Çanakkale ruhudur dedi

Bugün ihtiyaç duyulan Çanakkale ruhudur

7 Haziran Genel Seçimleri nde Milliyetçi Hareket Partisi nden Samsun milletvekili aday adayı olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevinden istifa eden Aslan Karanfil, ilk etap ilçe ziyaretlerinin son gününde  Ladik, Havza ve Vezirköprü deydi.

İNANMIŞLIĞIN GÖSTERGESİ
MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Aslan Karanfil, aynı zamanda doğum yeri de olan Ladik te yoğun bir programın ardından Havza İlçesi nde Türkiye Muharip Gaziler Derneği nin İlçe temsilcisi Harun Saat i ziyaret etti. Karanfil ziyaret sırasında Çanakkale Zaferi nin 100. yılıyla ilgili açıklamada bulunarak, Çanakkale, bu milletin hiçbir başka ayrım gözetmeksizin bir ve beraber olarak inanmışlığının ve gücünün dünyaya gösterildiği yerdir. Evlatlarımızı hayata atılmadan önce mutlaka bu şanlı zaferin kazanıldığı, her metrekaresi  şehit kanları ile ıslanmış o topraklara götürmeli, o şuuru kendilerine yerinde aşılamalıyız. Öyle ki bu gün milletçe en çok ihtiyaç duyduğumuz şey Çanakkale ruhudur diye konuştu.

ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN
Ülkenin ayrılmayla değil birlikteliğe; nefrete ve ötekileştirmeye değil sevgiyle ve sahiplenilmeye  ihtiyacı olduğunu kaydteden Karanfil Bugün belki de en manidar yerde, Muharip Gaziler Derneğimizde sizlerin vesilesi ile aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, şartlar ne olursa olsun onların emanetine ilelebet sahip çıkacağımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum ifadelerini kullandı.
Vezirköprü de de teşkilatla buluşan Aslan Karanfil in resmi başvurusunu yapmak üzere geç  saatlerde Ankara ya gittiği, 21 Mart’ta yapılacak olan MHP  11’nci Olağan Kongresi sonrası Samsun a döneceği öğrenildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

1 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Kaldırım aday adayı

2 Kaldırım aday adayı

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

3 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

4 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

5 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

6 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

Yaşam savaşını kaybetti

7 Yaşam savaşını kaybetti

Şaşırmayın!..

8 Şaşırmayın!..

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

9 Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

10 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor