CANDEMİR ADAY ADAYI

İşadamı Muzaffer Candemir, MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı oldu. Candemir, Milliyetçi Hareket Partisi nin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak seçimlerde iktidara yürüyeceğini ve Samsun da da 1. parti olacağını söyledi

CANDEMİR ADAY ADAYI

Samsunlu işadamı Muzaffer Candemir, MHP Samsun Milletvekili aday adaylığını partisinin il binasında yaptığı basın toplantısıyla açıkladı. Milliyetçi Hareket Partisi nin 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde iktidara yürüyeceğini ve Samsun da da MHP nin 1. parti olacağını belirten Candemir, Bu kutlu iktidar yürüyüşünde tüm ülküdaşlarımızı bu zaferi birlikte yaşamaya davet ediyorum. Samsun da gerek bürokraside gerekse iş dünyasında başarılı hizmetlere imza attım. Biz bu memleketin çocuğuyuz. Burada doğduk, burada büyüdük ve Samsunlulara bu şehirde hizmet etme imkanı bulduk. Samsun un tüm ilçe ve köylerin problemlerini biliyorum. Rabbim nasip ederse şimdi milletvekili olarak kendi şehrime, inandığım bedeli ödemek ve vefamı göstermek istiyorum  dedi.

YETKİ İSTİYORUZ
MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı MuzafferCandemir açıklamalarını şöyle sürdürdü: Hangi bayrağa selam çaktığı belli olmayan, eline silah alan teröriste şehit demekten gocunmayan, Türk düşmanlığı yapan, Misak-ı Milli yi bozmaya çalışan ve bu motivasyonla faaliyet sürdüren gruplar iktidar oldu. Devletin birçok kademesini ellerine geçirdiler. Memleketimizin 600 yıllık geleceğini sömürdüler. Türk Telekom u, Petkim i, Tedaş ı, bankaları ve daha birçok yeri sattılar. Türkiye de bu satışlar olurken biz, Samsun da da nasibimizi aldık. Tekel fabrikamızı, bakırı, mazotu, limanı sattılar. Devlet arazilerini TOKİ ye peşkeş çekerek, müteahhitlerle, yapsatçılarla rekabet ettiler ve borç batağına girdiler. Bunları satarken AKP nin Samsun dan 7 milletvekili, 3 tane bakanı vardı. Ama ne yaptılar ? Biz bunların hesabını sormak, satılan fabrikalarımızı geri almak için sizlerden yetki istiyoruz. Bu meseleyi ancak MHP çözer, ben çözerim.  

MHP EZİLDİ
MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı MuzafferCandemir, ülkede en çok MHP lilerin ezildiğini savunarak, Geçmişte bu davaya hizmet etmiş arkadaşlarıma baktığımda ezilmiş, hapiste yatmış insanlar görüyorum. PKK yı meşrulaştıran, bayrağımıza, toprağımıza göz koyanlar, ortalıkta cirit atıyor. Bunda bizim de hatamız var. 2 makama sıkışıp, birbirimizi yedik. Toplumun hiçbir alanında yokuz. Devletin hiçbir etkili kademesinde yer alamıyoruz. Sivil toplum dernekleri destek vermekten çekiniyorlar. Artık tek makama değil, tüm makamlara ülkücülerin oturması gerekiyor. Daha samimi ve gerçekçi bir döneme girmeliyiz. Ülkücü iktidar için tek yol birlik içinde el ele, yürek yüreğe çalışmaktır diye  konuştu.

Nevin AYDOĞANEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Sakata geldik

2 Sakata geldik

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

3 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

4 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

5 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Lime lime doğrandık

6 Lime lime doğrandık

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

7 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

MHP'li Usta birinci sıradan aday

8 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Şehidin memleketi belli oldu

9 Şehidin memleketi belli oldu

Para değil, onur işi...

10 Para değil, onur işi...