POTADA DERBİ GÜNÜ

Samsun Canik Belediyespor, Karadeniz derbisinde komşu Orduspor u konuk edecek. Hasan Doğan Spor Salonu ndaki karşılaşma saat 18.00 de başlayacağı gibi, Samsun ekibinin mutlak galibiyete ihtiyacı var

POTADA DERBİ GÜNÜ

SAAT 18.00 DE

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi nin 22. haftası Karadeniz derbisine sahne olacak. Ligde kümede kalma mücadelesi veren Samsun Canik Belediyespor, sahasında play-off oynama hedefi olan Orduspor u konuk edecek. İki dost ve komşu kentin takımlarının bu mücadelesi Hasan Doğan Spor Salonu nda oynanacağı gibi saat 18.00 de başlayacak. Ligde son olarak aldığı Orman Gençlik yenilgisiyle küme düşme korkusunu iyice yaşamaya başlayan Samsun ekibi, maça mutlak galibiyet hedefiyle çıkacak.

ANTRENÖRLER İDDİALI
Samsun Canik Belediyespor Başantrenörü Ekin Baş, Zor bir maç. Orduspor ligimizin iyi takımlarından. İki komşu kentin bu mücadelesinde önce dostluk ardından hak eden kazansın dedi. Orduspor Başantrenörü Alper Durur ise, Play-off müsabakalarına katılma hedefi olan bir takımız. Bu hedefimizi son haftalara bırakmamak için Canik İ yenmeliyiz. Bizi zor bir maç bekliyor, çünkü rakibimizin kesinlikle galibiyete ihtiyacı var. Her şeye rağmen, ilk maçta olduğu gibi yine kazanmak istiyoruz diye konuştu.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

1 Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

2 Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı

3 Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı