Partilerini tanımıyorlar

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, AK Partili aday adaylarının muhalefet partili gibi açıklamalar yaptığını belirtti.

Partilerini tanımıyorlar

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, AK Partili aday adaylarının muhalefet partili gibi açıklamalar yaptığını belirterek, AK Partili aday adayları öyle komik vaatlerde bulunuyorlarki, partilerini bile tanımadıkları, 13 yıldır görmediklerini bugün gördükleri ortaya çıkıyor dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Serra  Otel de basın toplantısı düzenledi. Süslü, toplantıda MHP den aday adayı sayısının 25 e ulaştığını belirtirken, AK Partili aday adaylarını da eleştirdi.

25 ADAY ADAYIMIZ VAR
İlçe başkanları ve kurultay delegelerinin de katıldığı toplantıda MHP İl Başkanı Ömer Süslü, 21 Mart ta yapılacak kurultayla ilgili bilgilendirmede bulundu.  Süslü, 18 Mart itibariyle partilerinin aday adaylığı başvuru süresinin dolduğunu belirterek, Önceki gün itibariyle partimizde başvurular sona ermiştir. Genel merkezimize başvurularında Samsun dan aday adayı olduğunu bildiren 25 kişi oldu. Bu sayının 3 tanesi de bayan aday adayı. Başvurular genel merkeze yapıldığı için bizim elimize şuan tam isim listesi gelmedi. Ben şimdiden tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum diye konuştu.
 
UYANIN DA BALIĞA GİDELİM
AK Parti aday adaylarını da eleştiren Süslü açıklamasında şunları söyledi: AKP li milletvekili aday adayları açıklamalarında tüketen bir toplum haline gelindiğini ve üretim olması gerektiğini dile getiriyorlar. Bu açıklamaları hayret ve şaşkınlıkla takip ediyoruz. 13 yıldır iktidarda hangi parti var. Biz bunları söylediğimizde kötü oluyoruz ama AK Partili milletvekili aday adayları sanki bizim yerimize de bu eleştirileri yapıyorlar. Samsun un bir tarım şehri olduğunu ve bu yönde çalışmalar yapılması gerektiğini söyleyenler var. 13 yıl içerisinde bunu görebilmeleri güzel. Çünkü biz 13 yıldır Samsun un bir tarım şehri olduğunu ve bu yönde yatırımlar yapılması gerektiğini ifade ediyoruz. Samsun şehrinin gündemi ekonomi ve istihdam olmalı diyen AK Partili aday adayları da var. Biz bunları zaten söylüyoruz. Bu adayların bulundukları yer yanlış. 13 yıldır göremedikleri bu sorunları şimdi gördüler, günaydın.  Uyanında balığa gidelim.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

2 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Bursa'da tombala operasyonu

3 Bursa'da tombala operasyonu

Avcılar'da hava destekli DEAŞ operasyonu

4 Avcılar'da hava destekli DEAŞ operasyonu

Yaşlı Adam Evinde Ölü Bulundu

5 Yaşlı Adam Evinde Ölü Bulundu

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

6 İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

Taban ve tavan siyaseti...

7 Taban ve tavan siyaseti...

Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

8 Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

9 Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

10 Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye