Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Partilerini tanımıyorlar

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, AK Partili aday adaylarının muhalefet partili gibi açıklamalar yaptığını belirtti.

Partilerini tanımıyorlar

MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, AK Partili aday adaylarının muhalefet partili gibi açıklamalar yaptığını belirterek, AK Partili aday adayları öyle komik vaatlerde bulunuyorlarki, partilerini bile tanımadıkları, 13 yıldır görmediklerini bugün gördükleri ortaya çıkıyor dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Serra  Otel de basın toplantısı düzenledi. Süslü, toplantıda MHP den aday adayı sayısının 25 e ulaştığını belirtirken, AK Partili aday adaylarını da eleştirdi.

25 ADAY ADAYIMIZ VAR
İlçe başkanları ve kurultay delegelerinin de katıldığı toplantıda MHP İl Başkanı Ömer Süslü, 21 Mart ta yapılacak kurultayla ilgili bilgilendirmede bulundu.  Süslü, 18 Mart itibariyle partilerinin aday adaylığı başvuru süresinin dolduğunu belirterek, Önceki gün itibariyle partimizde başvurular sona ermiştir. Genel merkezimize başvurularında Samsun dan aday adayı olduğunu bildiren 25 kişi oldu. Bu sayının 3 tanesi de bayan aday adayı. Başvurular genel merkeze yapıldığı için bizim elimize şuan tam isim listesi gelmedi. Ben şimdiden tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum diye konuştu.
 
UYANIN DA BALIĞA GİDELİM
AK Parti aday adaylarını da eleştiren Süslü açıklamasında şunları söyledi: AKP li milletvekili aday adayları açıklamalarında tüketen bir toplum haline gelindiğini ve üretim olması gerektiğini dile getiriyorlar. Bu açıklamaları hayret ve şaşkınlıkla takip ediyoruz. 13 yıldır iktidarda hangi parti var. Biz bunları söylediğimizde kötü oluyoruz ama AK Partili milletvekili aday adayları sanki bizim yerimize de bu eleştirileri yapıyorlar. Samsun un bir tarım şehri olduğunu ve bu yönde çalışmalar yapılması gerektiğini söyleyenler var. 13 yıl içerisinde bunu görebilmeleri güzel. Çünkü biz 13 yıldır Samsun un bir tarım şehri olduğunu ve bu yönde yatırımlar yapılması gerektiğini ifade ediyoruz. Samsun şehrinin gündemi ekonomi ve istihdam olmalı diyen AK Partili aday adayları da var. Biz bunları zaten söylüyoruz. Bu adayların bulundukları yer yanlış. 13 yıldır göremedikleri bu sorunları şimdi gördüler, günaydın.  Uyanında balığa gidelim.

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

1 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

2 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor 46 farklı isim

3 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

4 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsun Haber  Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

5 Samsun Haber: Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

6 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

7 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Giresun Haber Giresunda yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

8 Giresun Haber: Giresun'da yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

9 Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

 Kopyala-yapıştır

10 Kopyala-yapıştır...