OMUZ OMUZA HEDEFE

Karşıyaka maçından üç puan bekleyen Başkan Erkut Tutu, Takımımıza güveniyoruz. Camia olarak her zamankinden daha fazla kenetlenme zamanı dedi.

OMUZ OMUZA HEDEFE

Karşıyaka maçından üç puan bekleyen Başkan Erkut Tutu, Takımımıza güveniyoruz. Camia olarak her zamankinden daha fazla kenetlenme zamanı. Taraftarlarımızın tribünleri doldurmalarını bekliyoruz. Omuz omuza hedefe ulaşmak istiyoruz. Hep birlikte galibiyetin coşkusunu yaşayalım dedi 

KENETLENME ZAMANI 
Samsunspor da pazar günü oynanacak Karşıyaka maçı öncesi moraller yerinde. Hem Teknik Direktör Erhan Altın hem de bazı futbolcularla özel görüşmeler yapan Başkan Erkut Tutu, takımından üç puan bekliyor. Karşıyaka maçının zor geçeceğini ifade eden Başkan Erkut Tutu, Samsunspor için çok önemli bir maç. Herkes bunun bilicinde. Ancak biz takımımıza güveniyoruz ve inanıyoruz. Umudumuz takımımızın iyi futbol sergileyip maçtan üç puanla ayrılması. İnşallah bu gerçekleşecek. Camia olarak her zamankinden daha fazla kenetlenme zamanı. İnşallah pazar günü taraftarlarımız tribünleri doldurur ve takımımıza destek olur. Birlik beraberlik içerisinde omuz omuza hedefe ulaşmak istiyoruz. Karşıyaka yı yenerek hep birlikte galibiyetin coşkusunu yaşayalım. Herkesten destek bekliyoruz dedi.   

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de iki otomobil çarpıştı: 1'i ağır 5 yaralı

1 Denizli'de iki otomobil çarpıştı: 1'i ağır 5 yaralı

2 çocuk babası traktör altında kalarak yaşamını yitirdi

2 2 çocuk babası traktör altında kalarak yaşamını yitirdi