Ülke fiilen bölündü

BBP Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, 10 binlerce insanın kanı elinde bulunan bir katilin mesajı, Diyarbakır meydanında bir barış mesajı olarak okunuyor. Bu, Türkiye nin fiilen bölündüğünün fotoğrafıdır, resmidir, tescilidir dedi

Ülke fiilen bölündü

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, 10 binlerce insanın kanı elinde bulunan bir katilin mesajı, Diyarbakır meydanında bir barış mesajı olarak okunuyor. Bu, Türkiye nin fiilen bölündüğünün fotoğrafıdır, resmidir, tescilidir dedi

Büyük Birlik Partisi nin yurt genelinde 8 ayrı ilde yaptığı bölge toplantılarından biri de Samsun da gerçekleştirildi. Toplantıya Samsun, Zonguldak, Amasya, Kastamonu, Çorum, Karabük ve Tokat il başkanları, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sevim Sezgi Demir ve Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler katıldı. 

CUMHURBAŞKANI SUÇ İŞLİYOR
Türkiye nin adım adım bir proje dahilinde parçalanma eşiğine geldiğini ifade eden Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, Sayın Cumhurbaşkanı anayasal bir suç işleyerek alenen bir parti lehine konuşuyor, oy istiyor. Ortada yasa tanımayan bir anlayış var. Bugün hükümet, Dolmabahçe Sarayı nda Türkiye nin bölünmesiyle ilgili 10 maddelik manifesto imzalıyor. Başbakan çıkıp Ne pahasına olursa olsun, bu çözüm süreci sonuca ulaşacak diyor. Yani ne olursa olsun bu ülkeyi böleceğiz demektir bu. Bütün hukuk yollarından geçip, onaylanmış bir idam mahkumunun, bu memlekette 10 binlerce insanın kanı elinde bulunan bir katilin mesajı, Diyarbakır meydanında bir barış mesajı olarak okunuyor. Bu, Türkiye nin fiilen bölündüğünün fotoğrafıdır, resmidir, tescilidir. T.C ordusunu Ergenekon, Balyoz terör örgütü diyerek en ağır, aşağılayıcı ifadelerle cezaevlerine koyup, sonra da yanıldık diyerek çıkartan, yan yana, kol kola hareket ettikleri insanları paralelci deyip, düşman ilan eden bir anlayış hakim. Sürekli bir düşmanlık var diye konuştu.

7 HAZİRAN MİLAT OLAMALI
Büyük Birlik Partisi nin, aldığı oy itibariyle, meclis dışındaki en büyük parti olduğunu söyleyen Şenlier konuşmasını şöyle sürdürdü: Özgül ağırlık itibariyle, taşıdığı keyfiyet itibariyle, meclisteki pek çok partiden daha etkin bir kamuoyu gücüne sahibiz. 7 Haziran dan sonra oluşacak TBMM, belki bir kurucu meclis hüviyetine dönüşecektir. Bu ülkeyi parçalayacak, yeniden kuracak bir meclis. Eğer korktuğumuz olur, 400 milletvekili çıkarırlarsa biz bu salonlarda, bu bayraklar altında bir daha konuşamayabiliriz. Bu nedenle 7 Haziran milat olmalıdır. Bu ülkenin üzerine serpilen ölü toprağının kalktığı, yapılmak istenen bu operasyonların son bulduğu bir gün olmalıdır. Bu ülkenin geleceği adına, bu yol güzergahında istenirse iş birliğine açığız.  

Nevin AYDOĞANEN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Hakem 'penaltı' dedi

2 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Samsun'da Erva bebeğin dramı

4 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

5 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsunspor'da üzen istatistik

6 Samsunspor'da üzen istatistik

Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

7 Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

Emekliye müjdeli haber

8 Emekliye müjdeli haber

Bir anı, bir yazı...

9 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

10 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi