Sorunlar öteleniyor

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Aslan Karanfil, Ekonomiyi inşaat sektörüne, istihdamı taşerona havale ederek sorunları çözmüş değil, ötelemiş olursunuz dedi

Sorunlar öteleniyor

Resmi aday adaylık başvurusunu yapmak ve partisinin 11. Olağan Kurultay ına katılmak üzere Ankara da bulunan MHP Milletvekili Aday Adayı Aslan Karanfil, ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Samsun İl Temsilciliği ni ziyaret eden Karanfil, burada Türk-İş İl Temsilcisi Nakif Yılmaz, bağlı sendikaların şube başkanları ve üyeleri ile bir araya geldi.

EKONOMİ İNŞAAT SEKTÖRÜNE, İSTİHDAM TAŞERONA EMANET
Sohbet havasında geçen görüşmede Karanfil çalışma hayatının sorunları ve ekonomi  ile ilgili olarak Gösterilmeye çalışılan tüm pembe tabloya rağmen ekonomimizin durumu maalesef iyi değil. Hatta bu gün büyük bir kriz olmamışsa bunun sebebi uygulanan ekonomik politikalar değil, Dünya da petrol fiyatlarının düşmesidir. Bu kırılgan durum  vatandaşımızın cebine her geçen gün daha fazla yansımaktadır. Ekonomiyi inşaat sektörüne, istihdamı taşerona havale ederek sorunları çözmüş değil ötelemiş olursunuz  diye konuştu.

MİLLETİN POPÜLİZME  KARNI DOYDU
Asgari ücretli bir ailenin her öğün çay simit yediği durumda bile eline geçenle ay sonunu getiremediği, 14 ayda 2 bin 160 işçi ölümünün yaşandığı bir ülkede verilerle oynayarak, pembe tablolar çizerek kimsenin kandırılamayacağını söyleyen Karanfil, Yıllarca binin üzerinde personeli olan kurumlarda İdareci olarak görev yaptım. İş idaresi anlamında öğrendiğim en önemli şey çalışma hayatında iç barış varsa orada verim olur, üretim olur, huzur olur. Bu da işçiye insanca yaşayabilmesi için hakkını vermekle olur. Günübirlik, popülist yaklaşımlara artık herkesin karnı tok ifadelerini kullandı.

HASSASİYETLERE KATILIYORUZ
Türk-İş İl Temsilcisi Nakif Yılmaz ise gündemi ve özellikle iş hayatını iyi takip ettiklerini, üyelerinin bu konuda ifade edilen hassasiyetlerin tümüne katıldıklarını belirterek, böyle düşünen insanların TBMM de Samsun adına vekalet almasının daima destekçisi olacaklarını ifade etti.
Karanfil in seçim çalışmalarının ikinci turunu teşkilatlarla birlikte özellikle esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ayırdığı, bu kapsamda önümüzdeki günlerde merkez ilçeler başta olmak üzere vatandaşlarla bir araya geleceği öğrenildi.EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Taner Taşkın'ın ekibi

1 İşte Taner Taşkın'ın ekibi

19 Mayıs Stadyumu için büyük plan

2 19 Mayıs Stadyumu için büyük plan

Samsunspor'da odak noktası transfer

3 Samsunspor'da odak noktası transfer

Canberk de tamam

4 Canberk de tamam

Çepni ailesinin acı günü

5 Çepni ailesinin acı günü

Koloğlu: 'Transferlerin hepsini açıklayacağız'

6 Koloğlu: 'Transferlerin hepsini açıklayacağız'

Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor

7 Meral Akşener, İbrahim Özyer'in cenazesi için Samsun'a geliyor

Samsun'da otomobil yolcu yolcu otobüsüne çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

8 Samsun'da otomobil yolcu yolcu otobüsüne çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

9 Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı

10 Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı