Sorunları çözmeye geliyoruz

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, İnanıyoruz ki milletimiz, 7 Haziran da karar anı gelip çattığında AKP ye artık yeter diyecek ve MHP yi iktidara taşıyacak. MHP olarak, sorunlarınızı biliyoruz, çözmeye geliyoruz dedi

Sorunları çözmeye geliyoruz

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, hükümet değişikliğinin kaçınılmaz olduğunu belirterek, İnanıyoruz ki milletimiz, 7 Haziran da karar anı gelip çattığında AKP ye artık yeter diyecek ve MHP yi iktidara taşıyacak. MHP olarak, sorunlarınızı biliyoruz, çözmeye geliyoruz dedi 

 

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, Amisos Otel de basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu. 7 Haziran seçimlerinin herkes için her açıdan hayati bir seçim olduğunu söyleyen Candemir, Bir taraftan AKP nin çözüm süreci adı altında yutturmaya çalıştığı çözülüş süreci , milletimizi ve devletimizi siyasi açıdan adeta uçurumun kenarına kadar getirmiş, diğer taraftan ise özellikle 17-25 Aralık 2013 tarihi itibariyle ortalığa saçılan delillerle gözümüze sokulan rüşvet ve yolsuzluk batağıyla milletimiz ve devletimiz sosyal ve ekonomik açıdan adeta çöküşe sürüklenmektedir diye konuştu.

HİLAL KART VERİLECEK
MHP iktidarında yapılacak düzenleme ve hizmetlere de değinen Candemir, Asgari ücret arttırılacak, TOKİ projerindeki adaletsizliklere son verilecek, sosyal devlet ilkesi hakkıyla hayata geçirilecek, ihtiyaç sahiplerine devlet yardımı arttırılarak, aylık temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri harcama kartları olan Hilal Kart verilecek, sağlık hizmetleri iyileştirilecek, memur, emekli ve işçi maaşları iyileştirilecek, şehit yakını ve gazilerimizin maaş ve tazminatları arttırılacak. Ayrıca sanayici ve yatırımcıların önündeki vergi, harç ve bürokrasi yükü azaltılacak. Kaynağı nereden bulacaksınız? diye soranlar merak buyurmasın; rüşvet ve yolsuzluk damarını keserek, hırsızın ve uğursuzun elinden devlet hazinesi alınarak, bütün vatandaşlarımıza yetecek ekonomik kalkınma ve zenginleşmeyi sağlayacağımızı açıkça ilan ediyoruz! ifadelerini kullandı.

7 HAZİRAN DÖNÜM NOKTASIDIR
Milletimizin AKP Hükümeti ni daha fazla sırtında taşıması mümkün değildir diyen Candemir, şöyle devam etti: AKP Hükümeti, bölücü terör örgütü PKK ve elebaşı bebek katili Apo ile pazarlıklar yaparak, taviz üstüne taviz vermek pahasına Başkanlık Sistemi ne geçme hayaliyle yanıp tutuşmaktadır. Oysa asıl yanan ve kül edilmek istenen, milletimizin birliği, vatanımızın bütünlüğü ve devletimizin varlığıdır. Hükümet değişikliği kaçınılmazdır, şarttır ve tarihi de 7 Haziran dır. Öyle ki 7 Haziran 2015 tam anlamıyla bir karar anı, gerçek bir dönüm noktası, hayati bir yol ayrımıdır. İnanıyoruz ki milletimiz, 7 Haziran da karar anı gelip çattığında AKP ye artık yeter diyecek ve MHP yi iktidara taşıyacak. MHP olarak, sorunlarınızı biliyoruz, çözmeye geliyoruz.

Nevin AYDOĞANEN ÇOK OKUNANLAR

İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

1 İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

Tekirdağda 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

2 Tekirdağ'da 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

Otomobil takla attı2 yaralı

3 Otomobil takla attı:2 yaralı

Şanlıurfasporun yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

4 Şanlıurfaspor'un yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

81 ilde  Türkiye huzurlu parklar uygulaması yapıldı

5 81 ilde ' Türkiye huzurlu parklar' uygulaması yapıldı

Sakarya Nehrine Devrilen Otomobilde Aynı Aileden 3 Kişi Öldü

6 Sakarya Nehri'ne Devrilen Otomobilde Aynı Aileden 3 Kişi Öldü

Sarı Fırtına, Kırkpınardan sonra Beşpinarın da Başpehlivanı

7 Sarı Fırtına, Kırkpınar'dan sonra Beşpinar'ın da Başpehlivanı

Gömeçte biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

8 Gömeç'te biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

Motosiklet kamyona çarptı 1 ölü

9 Motosiklet kamyona çarptı: 1 ölü