Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun a ihanet

Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş, 2 Nisan da İstanbul Feshane Şenlikleri nde başlayacak Samsun Tanıtım Günleri ne Samsun dan çok az firmanın katıldığını belirterek, Samsun un ekmeğini yiyip, Samsun a sahip çıkmamak ihanettir dedi

Samsun a ihanet

İstanbul Feshane de 2,3,4,5 Nisan tarihlerinde yapılacak Samsun Tanıtım Günleri nde kentten katılan firmaların az olduğunu kaydeden Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş, Samsun un sahipsiz kaldığını ileri sürdü.

SAMSUN SAHİPSİZ
Herkesin Samsun için bir araya gelmesi gerektiğini belirten Altıntaş, Samsun sevdalısı bir firma olarak, Samsun için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Feshane Şenlikleri nde yapılacak Samsun Tanıtım Günleri ne baktığımızda, Samsun dan giden firmanın çok az olduğunu görüyoruz. Samsun tanıtım günlerinde, Samsun dan firmaların olmaması şehrimizin sahipsiz olduğunu gösteriyor. Samsun da yaşıyor ve  ekmeğini yiyorsak, Samsun a sahip çıkmamak ihanettir diye konuştu.

GURURLA TANITACAĞIZ
Feshane de yer konusu ile ilgili bazı sıkıntılar yaşadıklarını ancak Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Kaya Aşçı nın araya girmesiyle sorunların ortadan kaltığını kaydeden Altın Meşe Park Firma Danışmanı Bülent Gündağ Mert ise, Samsun dan gelen firmaların ikinci planda kaldığını öğrenen SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı, bir yanlış anlaşılma olduğunu belirterek, Samsun dan gelen firmaların ön saflarda yer alacağını söyledi. Biz de Aşçı nın sözünü senet olarak görerek, tekrar Feshane de olma kararı aldık.  Samsun un ilçeleri hakkında bilgi içeren kutularımızla, Samsun Tanıtım Günleri nde, Samsun u gururla tanıtacağız ifadelerini kullandı. 

SORUN ÇÖZÜLDÜ
SAMKON Karadeniz Bölge Başkanı Savaş Aydın, bir yanlış anlaşılmanın olduğunu belirterek, stant konusunda oluşan anlaşmazlığın düzeldiğini söyledi. Aydın, Hepimiz, Samsun sevgisi ile Samsun için çalışıyoruz. Amacımız şehrimizin kalkınması. Hepimiz Samsun sevdalısıyız. Samsun u seviyoruz. Samsun un güzel yerlere gelmesi için, şehrimizin sevgisini her yere aşılayabilmek için birliğimizi ve beraberliğimizi her yere taşımalıyız.  Samsun un birlik ve beraberlikle yol almaları için SAMKON Genel Merkezi elinden geleni yapmıştır ve bundan sonrada yapmaya devam edecektir.  Bizi burada ağırlayan Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca SAMKON un yaptığı etkinliklere her zaman destek veren, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar a çok teşekkür ediyoruz dedi.

SAMKON Karadeniz Bölge Başkanı Savaş Aydın, Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş ın SAMKON Karadeniz Bölge Başkanlığı nın yeni kurulacak olan yönetiminde yer almasını istediklerini söyledi. 

Ayşe KUŞCUEN ÇOK OKUNANLAR

Otopsi için morga kaldırılan ceset domuz leşi çıktı

1 Otopsi için morga kaldırılan ceset domuz leşi çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü

Murgulda iş makinesi devrildi 1 ölü

3 Murgul'da iş makinesi devrildi: 1 ölü

Bursada iki araç çarpıştı 1 ölü 5 yaralı

4 Bursa'da iki araç çarpıştı: 1 ölü 5 yaralı

Başbakan Yıldırım, görevden ayrılacak HSYK üyelerini kabul etti

5 Başbakan Yıldırım, görevden ayrılacak HSYK üyelerini kabul etti

Tırın dorsesindeki tren rayı otomobili kağıt gibi kesti

6 Tır'ın dorsesindeki tren rayı otomobili kağıt gibi kesti

Günü birlik tatil dönüşü kaza 2 ölü

7 Günü birlik tatil dönüşü kaza: 2 ölü

FETÖcüleri taşıyan cezaevi aracı kaza yaptı

8 FETÖ'cüleri taşıyan cezaevi aracı kaza yaptı

Eskişehirde tüp patlaması 2 yaralı

9 Eskişehir'de tüp patlaması: 2 yaralı

Suriyeli ressamdan anlamlı tablo

10 Suriyeli ressamdan anlamlı tablo