Samsun a ihanet

Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş, 2 Nisan da İstanbul Feshane Şenlikleri nde başlayacak Samsun Tanıtım Günleri ne Samsun dan çok az firmanın katıldığını belirterek, Samsun un ekmeğini yiyip, Samsun a sahip çıkmamak ihanettir dedi

Samsun a ihanet

İstanbul Feshane de 2,3,4,5 Nisan tarihlerinde yapılacak Samsun Tanıtım Günleri nde kentten katılan firmaların az olduğunu kaydeden Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş, Samsun un sahipsiz kaldığını ileri sürdü.

SAMSUN SAHİPSİZ
Herkesin Samsun için bir araya gelmesi gerektiğini belirten Altıntaş, Samsun sevdalısı bir firma olarak, Samsun için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Feshane Şenlikleri nde yapılacak Samsun Tanıtım Günleri ne baktığımızda, Samsun dan giden firmanın çok az olduğunu görüyoruz. Samsun tanıtım günlerinde, Samsun dan firmaların olmaması şehrimizin sahipsiz olduğunu gösteriyor. Samsun da yaşıyor ve  ekmeğini yiyorsak, Samsun a sahip çıkmamak ihanettir diye konuştu.

GURURLA TANITACAĞIZ
Feshane de yer konusu ile ilgili bazı sıkıntılar yaşadıklarını ancak Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Kaya Aşçı nın araya girmesiyle sorunların ortadan kaltığını kaydeden Altın Meşe Park Firma Danışmanı Bülent Gündağ Mert ise, Samsun dan gelen firmaların ikinci planda kaldığını öğrenen SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı, bir yanlış anlaşılma olduğunu belirterek, Samsun dan gelen firmaların ön saflarda yer alacağını söyledi. Biz de Aşçı nın sözünü senet olarak görerek, tekrar Feshane de olma kararı aldık.  Samsun un ilçeleri hakkında bilgi içeren kutularımızla, Samsun Tanıtım Günleri nde, Samsun u gururla tanıtacağız ifadelerini kullandı. 

SORUN ÇÖZÜLDÜ
SAMKON Karadeniz Bölge Başkanı Savaş Aydın, bir yanlış anlaşılmanın olduğunu belirterek, stant konusunda oluşan anlaşmazlığın düzeldiğini söyledi. Aydın, Hepimiz, Samsun sevgisi ile Samsun için çalışıyoruz. Amacımız şehrimizin kalkınması. Hepimiz Samsun sevdalısıyız. Samsun u seviyoruz. Samsun un güzel yerlere gelmesi için, şehrimizin sevgisini her yere aşılayabilmek için birliğimizi ve beraberliğimizi her yere taşımalıyız.  Samsun un birlik ve beraberlikle yol almaları için SAMKON Genel Merkezi elinden geleni yapmıştır ve bundan sonrada yapmaya devam edecektir.  Bizi burada ağırlayan Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca SAMKON un yaptığı etkinliklere her zaman destek veren, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar a çok teşekkür ediyoruz dedi.

SAMKON Karadeniz Bölge Başkanı Savaş Aydın, Altın Meşe Park sahibi Muzaffer Altıntaş ın SAMKON Karadeniz Bölge Başkanlığı nın yeni kurulacak olan yönetiminde yer almasını istediklerini söyledi. 

Ayşe KUŞCUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

2 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Lime lime doğrandık

3 Lime lime doğrandık

Sakata geldik

4 Sakata geldik

MHP'li Usta birinci sıradan aday

5 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

6 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

7 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

8 ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

9 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

10 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü