Samsun, en şanslı illerden olacak

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Neslihan Hancıoğlu, CHP iktidarında Samsun un şanslı illerden biri olacağını, devlet desteği ile hamlelerin başlatılacağını söyledi

Samsun, en şanslı illerden olacak

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Neslihan Hancıoğlu, Tekkeköy İlçe Teşkilatı nda parti üyeleri ile bir araya geldi. Aktüel gelişmeleri değerlendirerek,12-15 milyon insanın sosyal yardım aldığını, bunun da  sosyal bir devlet bütçesinin yüzde 5 i olduğunu belirten Hancıoğelu, iktidarları döneminde bu yardımın iki katının  bağış özelliği ile değil, sosyal devletin gereği ve vatandaşların hakkı olarak ödeneceğini ifade etti.

TARIMA DAYALI SANAYİ ATAĞI
Hancıoğlu,  açıklamalarını şöyle sürdürdü: Ayrıca ilimizin tarıma dayalı sanayi atağını başlatması gerekiyor. Her iki ovamızda, tarımda bilimsel metodları yeteri kadar kullanamıyoruz ve depolama alt yapımız yok. Bu ürünleri, fabrikaların olmaması nedeniyle işleyemediğimiz için sadece pazarlıyoruz ve bu da ihracatının yeterli düzeye ulaşmasını engelliyor. Bu nedenle ürünlerimiz gerçek değerine ulaşmadığı için de gelir düzeyinde artışa neden olamıyor. CHP iktidarında Samsun, şanslı illerden biri olacak ve devlet desteğiyle bu hamleler başlatılacak dedi.

HER GÖREVE HAZIRIM
Daha sonra Atakum Artvinliler Derneği ni ziyaret eden Neslihan Hancıoğlu bir üyenin, Çalışmalarınıza seçim sonrası da devam edecek misiniz? sorusu üzerine, partisine üye olduktan sonra İlkadım Kadın Kolları başkanı ve İl Yöneticisi kimliği ile aktif olarak bir görevli zihniyeti ile çalıştığını, örgüt içinden geldiğini  ve CHP bilinci ile yetiştiğini, CHP disiplini ve örgüt çalışmasını  özümsememiş , seçim dönemlerinde ortaya çıkan milletvekili adayı özelliğinde olmadığını, sonuçlar  ne olursa olsun partisinin vereceği her görevi onurla yapmaya devam edeceğini söyledi.

YARIN HABERAKS TV DE
Bu arada CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Neslihan Hancıoğlu, Cuma günü saat 10.00 da HaberAKS TV de yayınlanan Haberin Sesi programına konuk olacağını ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunacağını da açıkladı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

1 Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

Trafik kazasında ehliyetsiz motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

2 Trafik kazasında ehliyetsiz motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Eski polis memuru kapısı içeriden kilitlenen evde yanarak can verdi

3 Eski polis memuru kapısı içeriden kilitlenen evde yanarak can verdi

İki arkadaş aynı motosiklette can verdi

4 İki arkadaş aynı motosiklette can verdi

Metro istasyonunun yakınında yangın çıktı, seferler durduruldu

5 Metro istasyonunun yakınında yangın çıktı, seferler durduruldu

Ölüm kavşağında yine kaza

6 Ölüm kavşağında yine kaza

Sahte altın dolandırıcıları suçüstü yakalandı

7 Sahte altın dolandırıcıları suçüstü yakalandı

Eski İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak serbest bırakıldı

8 Eski İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak serbest bırakıldı

Karabük'te orman yangını kısmen kontrol altına alındı

9 Karabük'te orman yangını kısmen kontrol altına alındı

Bilim, sanat ve iş dünyasının kalbi Uşak'ta atacak

10 Bilim, sanat ve iş dünyasının kalbi Uşak'ta atacak