Samsun, en şanslı illerden olacak

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Neslihan Hancıoğlu, CHP iktidarında Samsun un şanslı illerden biri olacağını, devlet desteği ile hamlelerin başlatılacağını söyledi

Samsun, en şanslı illerden olacak

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Neslihan Hancıoğlu, Tekkeköy İlçe Teşkilatı nda parti üyeleri ile bir araya geldi. Aktüel gelişmeleri değerlendirerek,12-15 milyon insanın sosyal yardım aldığını, bunun da  sosyal bir devlet bütçesinin yüzde 5 i olduğunu belirten Hancıoğelu, iktidarları döneminde bu yardımın iki katının  bağış özelliği ile değil, sosyal devletin gereği ve vatandaşların hakkı olarak ödeneceğini ifade etti.

TARIMA DAYALI SANAYİ ATAĞI
Hancıoğlu,  açıklamalarını şöyle sürdürdü: Ayrıca ilimizin tarıma dayalı sanayi atağını başlatması gerekiyor. Her iki ovamızda, tarımda bilimsel metodları yeteri kadar kullanamıyoruz ve depolama alt yapımız yok. Bu ürünleri, fabrikaların olmaması nedeniyle işleyemediğimiz için sadece pazarlıyoruz ve bu da ihracatının yeterli düzeye ulaşmasını engelliyor. Bu nedenle ürünlerimiz gerçek değerine ulaşmadığı için de gelir düzeyinde artışa neden olamıyor. CHP iktidarında Samsun, şanslı illerden biri olacak ve devlet desteğiyle bu hamleler başlatılacak dedi.

HER GÖREVE HAZIRIM
Daha sonra Atakum Artvinliler Derneği ni ziyaret eden Neslihan Hancıoğlu bir üyenin, Çalışmalarınıza seçim sonrası da devam edecek misiniz? sorusu üzerine, partisine üye olduktan sonra İlkadım Kadın Kolları başkanı ve İl Yöneticisi kimliği ile aktif olarak bir görevli zihniyeti ile çalıştığını, örgüt içinden geldiğini  ve CHP bilinci ile yetiştiğini, CHP disiplini ve örgüt çalışmasını  özümsememiş , seçim dönemlerinde ortaya çıkan milletvekili adayı özelliğinde olmadığını, sonuçlar  ne olursa olsun partisinin vereceği her görevi onurla yapmaya devam edeceğini söyledi.

YARIN HABERAKS TV DE
Bu arada CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Neslihan Hancıoğlu, Cuma günü saat 10.00 da HaberAKS TV de yayınlanan Haberin Sesi programına konuk olacağını ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunacağını da açıkladı.EN ÇOK OKUNANLAR

Söz Erkurt Tutu'da

1 Söz Erkurt Tutu'da

Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

2 Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

Samsun'da siyaset kavgası: 1 yaralı

3 Samsun'da siyaset kavgası: 1 yaralı

Kulu'da içinde 5 bin euro bulunan çelik kasa çalındı

4 Kulu'da içinde 5 bin euro bulunan çelik kasa çalındı

Öğrenciler veli toplantısı öncesi okul müdürünü vurdu

5 Öğrenciler veli toplantısı öncesi okul müdürünü vurdu

Maça gitmiyoruz

6 Maça gitmiyoruz

Yeter ki Samsun'da olsun!..

7 Yeter ki Samsun'da olsun!..

SAMGAZ, güvenli doğal gaz kullanımı konusunda abonelerini uyardı

8 SAMGAZ, güvenli doğal gaz kullanımı konusunda abonelerini uyardı

Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

9 Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

Pamuk'un çabası Karabaş'ın götürülmesini engelleyemedi

10 Pamuk'un çabası Karabaş'ın götürülmesini engelleyemedi