Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Yapılmayanı yapacağım

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek, Değerli üyelerim ve halkım teveccüh gösterir milletvekili olma yolumu açarsa, işte o zaman Samsun’da bugüne kadar yapılmayan her türlü çalışmayı yapacağımın sözünü vermek istiyorum dedi

Yapılmayanı yapacağım

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek, önseçime saatler kala çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.   29 Mart 2015 Pazar günü yapılacak önseçim öncesinde tüm üyeleri ziyaret ettiğini belirten Zeybek, Bu güne kadar çıktığımız yolculukta tüm üyelerimizin desteğini, teveccühlerini görmek beni fazlasıyla onurlandırmıştır. Görüştüğümüz her üyemizle ebedi bir dostluk içerisindeyiz, partimin kıymetli üyelerinin 29 Mart önseçiminde en doğru kararı vereceğinden hiç kuşkum yoktur dedi.  

EN BÜYÜK ONUR
CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek açıklamalarını şöyle sürdürdü: Cumhuriyet Halk Partisinin üyeleri bu ülkede gerçek demokrasi isteyen, ülkenin gelişmesi için kendini feda eden, olduğu her ortamda memleket meselelerine çözüm arayan ve sorunları tartışan insanlardır. Böyle bir ailede siyaset yapmak ve omuz omuza mücadele vermek benim için en büyük onurudur. 
‘Yaklaşık altı ay süresince hiç durmadan Cumhuriyet Halk Partis inin Samsun da en iyi olması için her üye yol arkadaşıma ulaşmak ve beraber karar almak için tüm gayretimi gösterdim. Bugün Samsun da tüm zamanlarını partiye veren ve büyük fedakârlıkları bulunan tüm örgütümü ilçe başkanlarımı ve değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı ziyaret ettim. Onların her türlü çalışmalarına büyük katkılar vermeye çalıştım. Bundan sonraki süreçte de onlarla Samsunumuzda ve her ilçemizde örgütümle ve üyelerimle her türlü zorluğun altından beraber kalkacağız. Örgüt emekçisi dostlarımı ve üyelerimi yanımda görmek ve onların bana güç vermesi bütün zorlukları yeneceğimizin en büyük göstergesidir. Samsun, İlkadım, Atakum, Canik, Bafra, Çarşamba, Alaçam, Havza, Lâdik, Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Kavak, Vezirköprü, Asarcık, 19 Mayıs, Yakakent, Tekkeköy bütün ilçelerimizin her tülü sorunlarını biliyorum, bu ilçelerimizin gelişmesi ve sorunlarının çözümü için neler yapılması gerektiği konusunda da gerekli çalışmalarımın olduğunun bilinmesini isterim.

CHP İKTİDARINA İHTİYAÇ VAR
Milletvekilliğini salt mecliste bulunmak olarak değerlendirmediğini belirten Zeybek, Milletvekilliği benim için Samsunuma en faydalı şekilde hizmet etmemi sağlayacak bir basamak olacak sadece. Değerli üyelerim ve halkım teveccüh gösterir milletvekili olma yolumu açarsa, işte o zaman Samsun’da bugüne kadar yapılmayan her türlü çalışmayı yapacağımın sözünü vermek istiyorum. Tüm ilçelerimizin sorunlarını yerinde değerlendirerek özelliğine göre, gelişmişliğine ve büyümesine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek, tarım ve sanayisi gelişmiş bir Samsun inşa etmek, İstihdam sorunu ortadan kalkmış, refah seviyesi yüksek, gençleri geleceğinden endişe duymayan, tüm sosyal ve kültürel yapısı tamamlanmış,her tülü felaket ve kötülükten uzak biçimde gençlerimizin yaşadığı,güven ve huzurun şehri olacak bir Samsun için hep beraber çalışıp tüm bunları gerçekleştirdikten sonra Mustafa Kemal Atatürk ün şehrini layık olduğu yere getirdiğimizin mutluluğunu yaşayacağım. Hepinizin bilmesini isterim ki bugün içinde bulunduğumuz durum içler acısı; Bu sıkıntılı duruma 7 Haziranda son vermek görevi hepimize düşüyor. Bunun için Türkiye’de CHP iktidarına ihtiyaç vardır.Bu anlamda sonuna kadar çalışarak bugüne kadar nasıl insanlarımızla ve örgütlerimizle iç içe olduysam bundan sonra da aynı çalışma azmini göstereceğimin herkesçe bilinmesi isterim diye konuştu.



EN ÇOK OKUNANLAR

Tekel bayisine silahlı saldırı 1 ölü

1 Tekel bayisine silahlı saldırı; 1 ölü

Mehdi Eker  Lordlar Kamarası, Sizi şimdi anladık dedi

2 Mehdi Eker: 'Lordlar Kamarası, 'Sizi şimdi anladık' dedi'

Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada

3 Silahla yol kesip, 2 kişiyi kaçıran fidyeciler kamerada

Patlama sonrası çıkan yangında bir öğretmen hayatını kaybetti

4 Patlama sonrası çıkan yangında bir öğretmen hayatını kaybetti