Yapılmayanı yapacağım

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek, Değerli üyelerim ve halkım teveccüh gösterir milletvekili olma yolumu açarsa, işte o zaman Samsun’da bugüne kadar yapılmayan her türlü çalışmayı yapacağımın sözünü vermek istiyorum dedi

Yapılmayanı yapacağım

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek, önseçime saatler kala çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü.   29 Mart 2015 Pazar günü yapılacak önseçim öncesinde tüm üyeleri ziyaret ettiğini belirten Zeybek, Bu güne kadar çıktığımız yolculukta tüm üyelerimizin desteğini, teveccühlerini görmek beni fazlasıyla onurlandırmıştır. Görüştüğümüz her üyemizle ebedi bir dostluk içerisindeyiz, partimin kıymetli üyelerinin 29 Mart önseçiminde en doğru kararı vereceğinden hiç kuşkum yoktur dedi.  

EN BÜYÜK ONUR
CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Kemal Zeybek açıklamalarını şöyle sürdürdü: Cumhuriyet Halk Partisinin üyeleri bu ülkede gerçek demokrasi isteyen, ülkenin gelişmesi için kendini feda eden, olduğu her ortamda memleket meselelerine çözüm arayan ve sorunları tartışan insanlardır. Böyle bir ailede siyaset yapmak ve omuz omuza mücadele vermek benim için en büyük onurudur. 
‘Yaklaşık altı ay süresince hiç durmadan Cumhuriyet Halk Partis inin Samsun da en iyi olması için her üye yol arkadaşıma ulaşmak ve beraber karar almak için tüm gayretimi gösterdim. Bugün Samsun da tüm zamanlarını partiye veren ve büyük fedakârlıkları bulunan tüm örgütümü ilçe başkanlarımı ve değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımı ziyaret ettim. Onların her türlü çalışmalarına büyük katkılar vermeye çalıştım. Bundan sonraki süreçte de onlarla Samsunumuzda ve her ilçemizde örgütümle ve üyelerimle her türlü zorluğun altından beraber kalkacağız. Örgüt emekçisi dostlarımı ve üyelerimi yanımda görmek ve onların bana güç vermesi bütün zorlukları yeneceğimizin en büyük göstergesidir. Samsun, İlkadım, Atakum, Canik, Bafra, Çarşamba, Alaçam, Havza, Lâdik, Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Kavak, Vezirköprü, Asarcık, 19 Mayıs, Yakakent, Tekkeköy bütün ilçelerimizin her tülü sorunlarını biliyorum, bu ilçelerimizin gelişmesi ve sorunlarının çözümü için neler yapılması gerektiği konusunda da gerekli çalışmalarımın olduğunun bilinmesini isterim.

CHP İKTİDARINA İHTİYAÇ VAR
Milletvekilliğini salt mecliste bulunmak olarak değerlendirmediğini belirten Zeybek, Milletvekilliği benim için Samsunuma en faydalı şekilde hizmet etmemi sağlayacak bir basamak olacak sadece. Değerli üyelerim ve halkım teveccüh gösterir milletvekili olma yolumu açarsa, işte o zaman Samsun’da bugüne kadar yapılmayan her türlü çalışmayı yapacağımın sözünü vermek istiyorum. Tüm ilçelerimizin sorunlarını yerinde değerlendirerek özelliğine göre, gelişmişliğine ve büyümesine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek, tarım ve sanayisi gelişmiş bir Samsun inşa etmek, İstihdam sorunu ortadan kalkmış, refah seviyesi yüksek, gençleri geleceğinden endişe duymayan, tüm sosyal ve kültürel yapısı tamamlanmış,her tülü felaket ve kötülükten uzak biçimde gençlerimizin yaşadığı,güven ve huzurun şehri olacak bir Samsun için hep beraber çalışıp tüm bunları gerçekleştirdikten sonra Mustafa Kemal Atatürk ün şehrini layık olduğu yere getirdiğimizin mutluluğunu yaşayacağım. Hepinizin bilmesini isterim ki bugün içinde bulunduğumuz durum içler acısı; Bu sıkıntılı duruma 7 Haziranda son vermek görevi hepimize düşüyor. Bunun için Türkiye’de CHP iktidarına ihtiyaç vardır.Bu anlamda sonuna kadar çalışarak bugüne kadar nasıl insanlarımızla ve örgütlerimizle iç içe olduysam bundan sonra da aynı çalışma azmini göstereceğimin herkesçe bilinmesi isterim diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

2 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

3 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

İznik'te şüpheli ölüm

4 İznik'te şüpheli ölüm

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

5 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

6 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

7 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

8 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

9 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi