Herşeyi sattılar

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, Aldatmaca ve kandırmaca ile ülke yönettiler. Balyoz, Ergenekon diyerek gündem değiştirip her şeyi sattılar, orduyu ve kurumları talan ettiler dedi

Herşeyi sattılar

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, Atakum, Canik ve Bafra da seçim çalışmalarını sürdürdü. Canik İlçe Teşkilatı nda partililer ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelen Candemir, 7 Haziran seçimlerinin herkes açısından hayati bir seçim olduğunu söyledi. Candemir, Bir tarafta AKP nin çözüm süreci adı altında yutturmaya çalıştığı çözülüş süreci milletimizi ve devletimizi siyasi açıdan adeta uçurumun eşiğine getirmiş, diğer taraftan ise özellikle 17-25 Aralık 2013 tarihi itibarıyle ortaya saçılan delillerle gözümüze sokulan rüşvet ve yolsuzluk bataklığı da milletimizi ve devletimizi sosyal ve ekonomik açıdan çöküşe sürüklemektedir. AKP Hükümeti, bölücü terör örgütü eçme hayali ile yanıp tutuşmaktadır diye konuştu.

TALAN ETTİLER
Candemir, konuşmasını şöyle sürdürdü: Canik in sorunlarını iyi biliyorum. Bunların çözümü için aday oldum. MHP iktidarında rant sağlayanlardan hesap soracağız. Türkiye nin nereye gittiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu millet hatırlamaya başladığında hesabı çok iyi sorar. Aldatmaca ve kandırmaca ile ülke yönettiler. Balyoz, Ergenekon dediler gündem değiştirerek her şeyi sattılar, orduyu ve kurumları talan ettiler.  

EKONOMİ ÇÖKTÜ
MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Candemir, Atakum da da MHP İlçe Başkanı Mehmet Uzun, Yönetim Kurulu üyeleri ve partililerle biraraya geldi. Candemir, burada yaptığı konuşmada da şunları söyledi: Vatandaş bir şey görmesin, duymasın diye basını ele geçirdiler. Basın özgürlüğü kalmadı. Basının özgür olmadığı, susturulduğu yerde demokrasi olmaz. Samsun da satmadıkları kamu yatırımı kalmadı. 30 bin kişiden fazla vatandaşımız işinden oldu. Ekonomi çöktü.Samsun un tek aktif sektörü olan inşaat sektörünü TOKİ ile rekabete soktular. Ucuz ev satıyoruz diye yapsatçıların 90 bin liraya sattığı evi vatandaşa 100 bin liraya sattılar.  

MİLLETİMİZ DUR DİYECEK 
TOKİ nin arsa parası, proje bedeli, ruhsat parası vermediğini kaydeden Candemir, Bu da yüzde 50 maliyet azlığı demektir. Biz bu haksız rekabeti önleyeceğiz. Hesabını soracağız. Hesap sormak için aday oldum. Yetki ellerinde, kalem ellerinde; kalemle eşkiyalık yapıyorlar. Milletimizin AKP Hükümetini daha fazla taşıması mümkün değil. Hükümet değişlikliği şarttır ve son tarih 7 Haziran dır. 7 Haziran 2015 tam anlamıyla karar anı ve gerçek bir dönüm noktasıdır. İnanıyoruz ki milletimiz 7 Haziranda AKP ye dur diyecektir. MHP olarak sorunlarınızı biliyoruz, çözmeye geliyoruz ifadelerini kullandı.

MİLLET BORÇ SARMALINDA
Candemir, açıklamasını şöyle  tamamladı: Milletimizin hali perişanken AKP nin sayısı birkaç bini geçmeyen mutlu azınlığı hariç, milletimizin her ferdi borç sarmalı içinde ekonomik sıkıntılarla boğuşmakta, sürekli olarak geleceğinden endişe duymaktadır. Bu endişe hali ise, AKP nin en önemli silahı durumundadır. Deyim yerinde ise AKP, hükümet değişikliği olursa artaya çıkabilecek krizin altından kimsenin kalkamayacağını, şeklinde algı opperasyonu ile milletimizi sürekli olarak tehdit etmektedir.EN ÇOK OKUNANLAR

Adana'da ahır yangını

1 Adana'da ahır yangını

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

2 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

3 Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

4 Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

5 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

6 Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

7 Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti

8 Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti