SES DE HEDEF İLK 4

Türkiye Basketbol Federasyonu, önümüzdeki sezon Kadınlar Bölgesel Ligi ni de kurmayı planlıyor.

SES DE HEDEF İLK 4

Türkiye Basketbol Federasyonu, önümüzdeki sezon Kadınlar Bölgesel Ligi ni de kurmayı planlıyor. Şu anki taslağa göre play-off gruplarından ilk 4 sırayı alan takımlar 2. Lig de yoluna devam edecek. Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü de grubunu ilk 4 de tamamlayıp, önümüzdeki sezon da 2. Lig de olmayı hedefliyor

BÖLGESEL LİG KURULACAK
Türkiye Basketbol Federasyonu, nisan ayında yapılacak başkanlık seçiminin ardından Kadınlar Bölgesel Ligi ni kurmayı planlıyor. Şu anda 1. Lig ve 2. Lig seviyesinde oynanılan kadın liglerine getirilmesi planlanan bu yeni heyecanın başlıca sebebinin önümüzdeki sezon için bir çok takımın 2. Lig e katılmak istemesi. Şu anda konuyla ilgili bir taslak hazırlayan Türkiye Basketbol Federasyonu, 2. Lig de play-off gruplarını ilk 4 sıra içinde biterecek 16 takımı, önümüzdeki sezon 2. Lig de oynatmayı planlıyor. Gruplardaki diğer takımlarla, ilk grupta elenen ve yeni takımlarla da Bölgesel Lig oluşturulacak. 

İKİNCİ LİG DE KALACAĞIZ
Ses Okulları 55 Gençlik Spor Kulübü de Samsun u iki yıldır 2. Lig de temsil ediyor. Bu yıl play-off oynama başarısı gösteren Kırmızı- Beyazlılar, şu anda Play-off H Grubu nda son sırada yer alsa da, grup dördüncülüğü için rakipleriyle aynı puana sahip. Başkan Cantuğ Keskindemir, Federasyona yakın kaynaklardan aldığımız bilgi, önümüzdeki sezon Bölgesel Ligi in kurulacağı. Biz ikinci ligden yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunun için kala maçlarımızda bizimle aynı puana sahip olan İzmir ve Dinçspor u yenmemiz gerekiyor. Bu rakiplerimizi yenip, önümüzdeki sezon da 2. Lig de olmak istiyoruz dedi.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

1 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor başka oynuyor

2 Samsunspor başka oynuyor

Samsunspor'da düşmeme hesapları

3 Samsunspor'da düşmeme hesapları

Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

4 Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

Samsunspor'dan taraftara çağrı

5 Samsunspor'dan taraftara çağrı

12 yılda 1 yenilgi

6 12 yılda 1 yenilgi

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

7 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

8 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

Temayül sırası vekillerde

9 Temayül sırası vekillerde

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

10 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama